PDA

Покажи пълната версия : Галерия бродерия



страници : [1] 2

qni
04.12.2005, 12:00
Днес си купих новия брой на сп."Галерия бродерия".В този брой има конци-1чиле на фирма "Ариадна"и календар .Доколкото разбрах били полски беше ми интересно какво е качеството им ,но все още не съм ги пробвала,така ,че не мога да дам мнение.

Ducky
04.12.2005, 13:56
Не знам какво им е качеството, но доколкото разбрах Милена стил ще комплектоват вече с тези конци. Хвалят ги, но това не е гаранция. А дали ще имат цветoви каталог? :?:
Не че им правя рвклама, но това писаха за фирмата в миналия брой на Галерия Бродерия.
http://gobko1.multiply.com/photos/hi-res/11/1.JPG?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F11%2F1.JPG

Renny
04.12.2005, 17:17
:no: Галерия Бродерия ме дразни с това че препечатва схеми от Интернет - преобръща ги с някаква неизвестна програма която сдъвква дизайна, а на всичко отгоре даже не споменават чий е този дизайн. За съжаление повечето хора нямат интернет за да могат да сравнят "сдъвканата и изплюта версия" с оригинала; иначе веднага би им станало ясно за какво си дават парите.

Ганима
07.12.2005, 16:49
Qni, потърси по руските форуми - Мелиса и Девичник. Там съм срещала да ги коментират.

qni
07.12.2005, 17:01
Ганима ,ще се поровя някой ден в руските сайтове ,за сега съм се отдала на шиене и използвам момента ,че ми и спори :idea:

Ducky
13.12.2005, 00:00
В събота ходих до магазина на Граф Игнатиев 47А. Там имат конци Ариадна - 0,35 лв за чиле. Цената е доста добра, аз си купих едно меланж - такова ми трябваше и реших да опитам как са. Качаството според мен е добро - плътни са и имат блясък, като DMC, но им е бедна цветовата гама.

Магазина там не ми хареса. Единственото, което ми хареса е, че имаха стари броеве на Галерия Бродерия - 3 от който нямах и си ги взех. Два от тях бяха с гоблени на Araxna:) Сега вече и аз ги имам :)
Двете продавачки бяха отегчени, и нелюбезни, тази от щанда за панамата седеше на стол и така и не стана нито да ми покаже панамата, която исках да видя, нито да ми даде чилето, което си купувах. Освен това не знаеше, че панамите са различни и като я питах кой каунт е една от тях каза, че не знае какво е това - на етикета също не пишеше.
Магазина имаше и още косури, но не ми се пише :)

Бамби
13.12.2005, 14:17
http://www.ariadna.com.pl/
Пише, че са 210 цвята ТУК (http://www.ariadna.com.pl/article.php?id=280), но пък незнам на DMC или на другите фирми колко са и немога да направя сравнение. :?

Nana
13.12.2005, 14:56
Бамби,
В каталога на ДМС са 500 цвята, от които 17 - меланжирани и 13 -метализирани.

Ако съм сбъркала в броенето простете. :lady:

Ducky
13.12.2005, 15:32
Анхор са 472.
Чето и за Venus, че са повече от 470, сега не се сещам точната цифра.

qni
13.12.2005, 15:41
Пробвах рекламния конец ,който бяха пуснали към списанието и според мен качеството е добро .Оставих го дъщеря ми да шие едно коледно мотивче по схема от списанието :oops: За коя Коледа ще стане :? незнам ...Важното е ,че престана да ме тормози ....най-после и тя шие :D

vesi
07.02.2006, 00:16
:? В началото си копувах с удоволстие "Галерия Бродерия" но след ушиването на побликуван от тях гоблен разочарованието ми беше пълно :twisted:

mylli
07.02.2006, 10:25
vesi, а кой гоблен си ушила от списанието? Ако можеш покажи ни го.

malina
07.02.2006, 11:53
Zdraveyte :!:
Vesi 4ula sim 4e 6teli da smenyat kontsite pupets s ariadna moje bi sa slojili takiva konts i . Ti obadili im se po telefona . 4uvala sim \ot poznata magazinerka\ 4e vsyaka fima ima nespolu4liv goblen napt. Milena stil *Vestvalskata vodenitsa*

vesi
10.02.2006, 14:07
:? изпратих и за нова схема и ших по нея само ,че ми липсваше устата.и се наложи да се справям между двете схеми.Е нещо се получи , но не това си предсавях

Daniella
29.04.2006, 16:49
:? В началото си копувах с удоволстие "Галерия Бродерия" но след ушиването на побликуван от тях гоблен разочарованието ми беше пълно :twisted:
Шия Почаевската икона, вече съм към края и съм много доволна.
Секретарката ни почна да шие Рози в сапия- още не съм го видяла като окончателен вариант, но не ми харесва в тези цветове, а е много малък.

rebostobg
29.04.2006, 16:57
:lady: В момента шия "Натюрморт с плодове" от сп."Галерия бродерия". И при мен няма проблеми! Става много хубав!

keissi
29.04.2006, 17:06
ето това съм ушила от списанието, но лицето не ми харесва

Nellyyyy
29.04.2006, 19:39
Слава богу и аз съм нямала проблеми с краините резултати по схеми от списанието.За сега от него имам ушито само Молитва(момиченце което се моли),но съм започнала Момичето с пауновите пера,Кученца в панер и Рози в сепиа и всичките стават хубави

skorpion
30.06.2006, 00:50
И аз ших преди време Момичето с гургулицата . Синът ми , всеки път като яь погледне ме пита какви са тези линии по лицето и ръцете. Не знам при вас, но по схемата от списанието се полуцават някакви по-тъмни линии и те са , някак - неестествени. За съжаление - не могат да се избегнат дакато се шие. Иначе - ших китайската есе , сега шия пролетта и не са лоши. Шиз едно замъче с езеро по готова комплектовка и стана сполучлив, дори , мога да кажа- надхвърли очакванията ми. Но разговорите ни ме навеждат на мисълта, че във фирмата не доглеждат нещата, щом позволяват пропуски. Не бих ги обидила с неуважение към нас-би било силно казано, но да имат предвид, че труда ни е огромен!

elena88
08.09.2006, 22:29
Първия гоблен,който почнах да шия от сп.Галерия бродерия беше преди 1 месец и още го шия-"Сибирския тигър".
За сега нямам проблеми и става добре гобленчето,даже ми хареса индианката,която ще видим в следващия брой,мисля и нея да ушия.

svetta
21.09.2006, 14:19
:no: Галерия Бродерия ме дразни с това че препечатва схеми от Интернет - преобръща ги с някаква неизвестна програма която сдъвква дизайна, а на всичко отгоре даже не споменават чий е този дизайн. За съжаление повечето хора нямат интернет за да могат да сравнят "сдъвканата и изплюта версия" с оригинала; иначе веднага би им станало ясно за какво си дават парите.

Със същото съм мнение от няколко месяца,същите думи держа в главата си....Наистина,който няма инет много се радват на предлагани схеми във списание,казвали ми това,но мнение ми вече не така оптимистично като преди,но по навик продължавам да купувам списание,въпреки,че много отдавно не съм шила нищо от него по предложени схеми.Същото ми дразни във списание раскази за кучета,цветя или модели за плетене на една кука,според мен за тези теми има подобни списания.Все пак,името на спесание говори само за себе си...Така ли?

smyrna
22.09.2006, 02:03
ето това съм ушила от списанието, но лицето не ми харесва

sledva6tite (ne si spomnyam to4no v koy broi)byaha napravili popravka na klyu4a na GURGULİTSATA :!: ako iskate moga da proverya starite broeve:?: pove4e ot dve godini sam polu4avala spisanieto 4rez etarva::!:

Nana
22.09.2006, 09:54
ето това съм ушила от списанието, но лицето не ми харесва

Това е модел на Araxna. Можеш да я попиташ за оригинала.

Elizabet65
13.10.2006, 21:10
В София до 36то СОУ има страхотен магазин за гоблени - също и рамкират. Освен това като съм ходила със схема от списание - и комплектоват, а не само механично да ти продадат конците... Направо са страхотни! Там няма лошо настроение .

abazova_s
17.10.2006, 12:12
Незнам откъде се препечатват гоблените в Галерия Бродерия ,но оттам уших по схема с конци Котва ,"ЕВА ".Получи се нещо страхотно .Племенника ми който живее в Германия я хареса много и аз я подарих.Някой път ще изпратя снимката.А за това че занимават читателите с плетива и кулинария и на мен не ми харесва особено, защото за тях има други списания.

elena88
01.11.2006, 08:44
Знае ли някой дали е излязло днес списанието?

abazova_s
01.11.2006, 12:36
Знае ли някой дали е излязло днес списанието?

Мила Елена ,

Много бързаш.Още сме 01.11.06 год.Миналия брой на Шуменския пазар дойде много късно.:confused: Незнам тиража ли е малък или читателите са много ,но много бързо се изчерпва.:greeneye:

elena88
02.11.2006, 19:20
Благодаря много!
Питам,защото на 1ви като питах няколко весникари и нито един не ми каза едно и също.

chedenceto
04.11.2006, 21:32
:hello:
Днес успях да намеря Галерия бродерия за Ноември и за мое голямо учудване този месец има доста интересни неща. Харесами предложеното Рождество, а и гоблена с Червената шапцица.
:gipsy:

blue_bouble
05.11.2006, 12:22
При нас вече го има по всички павилиончета за вестници и списания!:)

Joly
06.11.2006, 16:35
Днес и аз се добрах до новия брой на списанието:rainbow:
Много хубави неща има този път!Иска ми се да ги ушия всичките!Най-много ми хареса Замъкът и Полярната приказка:loveglasses: Не мога да и се нагледам!

blue_bouble
06.11.2006, 20:35
Да има много хубави моделчета.Но при такова море от схеми тук,не си заслужава да си го купувам!:)

veni_3000
07.11.2006, 13:29
Вие толкова го прехвалихте това списание че ще взема да си купя един брой да видя какво толкова хубаво са пуликували:confused:, не съм си го купувала от две години.

abazova_s
07.11.2006, 16:59
Най сетне днес 07.11.06 год успях да се сдобия със списанието "Галерия Бродерия":clap:

qni
08.11.2006, 12:14
Не видях нещо ,което да ме впечатли в този брой ,но това си е мое мнение.

Nana
08.11.2006, 12:23
....

toteva
12.11.2006, 15:05
Утре ще го потърся списанието,но ако не го намеря:cry: Много харесвам гоблена с хъскитата,коледното куче и пейзажа с момичето,така че ако някой си е закупил списанието и вътре има схеми на споменатите от мен гоблени,моля сканирайте ги и ми ги изпратете,но първо ще си потърся списанието.А между другото на каква цена е?

yonka
12.11.2006, 16:00
Цената на списанието е 2 лв.

toteva
12.11.2006, 16:25
Боже,каква евтенийка,а аз до сега не съм си закупила нито един брой.В понеделник ще пообиколя всички весникарски будки и дано да открия списанието:D

ralli
13.11.2006, 13:48
Здравейте! Аз си купувах списанието докато не открих този сайт! Шила съм няколко гоблена от детската серия и ми се получиха много добре. После ги открих в китайските сайтове. Поръчах си и няколко гоблена на Милена от редакцията, но пощинските разходи ми излезнаха солено! Единият гоблен беше с конци на ariadna но комплектовката се оказа много по-тъмна!Уших същия гоблен и с Anchor и разликата беше очебиина!

Nana
27.11.2006, 09:36
Не бях го купувала много дълго време. Този месец си го взех. Най-много ми хареса "Тема на броя".
А за конците Ариадна в самото списание е казано, че дава разлика в сравнение с Анхор. Все пак цветовата гама на Ариадна е по малка, но пък са много по евтини.

abazova_s
27.11.2006, 12:28
Нана,извинявай но аз разбирам че гоблен който е комплектован с конци Ариадна и ако се комплектова с ДМС или Анхор тогава ще даде цветова разлика от Ариадната.
т.е. предупреждават че гоблена няма да е сполучлив .Сега като прочетох моето написано и твоето ,мисля че и двете мислим може би едно исъщо.

Nana
27.11.2006, 13:06
:D
Сега прочитайки и двете съвсем се омотах. Та значи под модела с конци Ариадна пише "При използване на други марки конци са възможни леки цветови отклонения."
От опит: завъртайки ДМС в Ариадна цветовото отклонение се получи значително.
Все си мисля обаче, че за да сложат Ариадна са го имали в предвид и са наясно повече от нас.
Моето скромно мнение е, за сериозен гоблен по скъпи конци си заслужава.

bonita
28.11.2006, 16:17
Да се изкажа и аз по темата.Моя колежка направи такава врътка от Ариадна в ДМЦ от това списание. Стана страхотен гоблена и. Но преди да купи конците сравни цветовете по каталога на ДМЦ и на Ариадна. Тоест видя какви са цветовите отклонения още в магазина.Дори тези които не и харесаха ги смени с тези които на нея и допадат. Е верно е , че е професионалистка ....гоблена и стана префектен, лично го видях. Така , че и вие може да направитв така, в магазините има каталозите на пове4ето марки конци.:)

Аха
01.12.2006, 09:49
От две години не съм пропускала брой от това списание.Нещо последните броеве малко се разводниха, смисъл кръстословица, готварски рецепти ,рекламки.Ясно ми е , че не могат да побликуват вилерови гоблени или нещо подобно,но спокойно могат да се постараят и да компенсират липсата.На всичкото отгоре, не можах да си купя последният брой/ не е болка за умиране/ поради "ограничен тираж"!!!!!Някой имали го този брой и толкова ли е интересен, че е с "бутиков" тираж?Хубав ден!:loveglasses:

UnHandy
01.12.2006, 11:20
Не знам от кой град си,но тук в Пловдив списанието още го има на почти всички репове.Иначе за самия брой имаше няколко схеми,които на мен лично много ми допаднаха,а явно и на други хора,щом толкова се е купувал този брой.Някой беше сложил скан на корицата затова може да видиш горе-долу в какво се състои броят.

toteva
01.12.2006, 21:57
:cry: И аз не успях да си го купя:cry: А кога долу-горе излиза списанието?

elena88
08.12.2006, 22:08
Кога ще излезе новият брой на списанието?И някой знае ли дали и тази година ще има календар?

chedenceto
09.12.2006, 15:16
И аз го чакам, но още го няма. Предполагам, че пак ще има подаръци, но какви :?:

toteva
09.12.2006, 16:04
Който пръв види,че е излязло списанието на пазара,моля пишете тук,за да си го купим:)

toteva
11.12.2006, 15:26
:D :D :D Бързам да се похваля,но снощи съвсем случайно открих ноемврийският брой на списанието на жп-гарата.Много ми хареса:idea:

elena88
11.12.2006, 17:12
Някой проверявал ли е днес дали е излязло?

keissi
11.12.2006, 17:39
И днес го няма списанието :confused:

maleks
12.12.2006, 14:41
keissi,на мен ми обясниха, че списанието още не е излязло от печат.

skorpion
12.12.2006, 22:22
Момичета, аз, нали се похвалих, че участвам в една фондация за деца сираци- та от фирмата ми изпратиха панама, конци над 1300/точно четете/, схеми и др.Изпратиха ми и нови списания от предишните месеци за коледния ни базар. Ще ги продаваме на половин цена и парите отават за децата за домовете за сираци от нашия регион.Мои приятелки вече си взеха няколко комплекта. Зная, че е по-ефтино да си ги купите на място, но която иска - мога да ги пращам и по пощата/Малко като скрита реклама излезе/Благодарна съм от името на видинската група .

Nana
13.12.2006, 09:13
Хубав жест от страна на "Милена стил". Скорпионче, къде може да се видят нещата за вашия базар поне някои. Не видях Видин - базар в мама.
Дано съберете повече парички, че дечицата са много.

Milena Netsova
13.12.2006, 18:27
Декемврийският брой на Галерия Бродерия ще бъде по сергиите в петък, 15.12 . Забавянето е по вина на печатницата. Ограничения в тиража няма, напротив - расте! Календар с броя няма да има - проблемът е извън нашата компетенция.
Весели празници на всички!

elena88
13.12.2006, 18:36
Щом календар няма да има:(
Поне някакъв подарък ще има ли?
Излага се тая година това списание:cry:

Miro
13.12.2006, 19:12
Момичета, аз, нали се похвалих, че участвам в една фондация за деца сираци- та от фирмата ми изпратиха панама, конци над 1300/точно четете/, схеми и др.Изпратиха ми и нови списания от предишните месеци за коледния ни базар. Ще ги продаваме на половин цена и парите отават за децата за домовете за сираци от нашия регион.Мои приятелки вече си взеха няколко комплекта. Зная, че е по-ефтино да си ги купите на място, но която иска - мога да ги пращам и по пощата/Малко като скрита реклама излезе/Благодарна съм от името на видинската група .

Покажи нещичко , проявявам много голям интерес :clap:

mar4ela
15.12.2006, 10:33
Днес ве4е има списанието "Галерия бродерия" по реповете, но за съжаление няма никакъв подарък:( ,
а можеше да има нещи4ко, все пак КОЛЕДА Е ...........

kamellia
15.12.2006, 10:34
Найстина днес го има по бутките списанието,преди малко си го взех;)

maleks
15.12.2006, 15:33
Има анкета с награди и кръстословица.Май подаръка сами ще трябва да си го заработим.

almageja
17.12.2006, 01:39
А и незнам за вас, но аз изобщо не съм о4арована. Все по "постно " става списанието.И все по- малко неща има вътре показани.Май доста са се поизчерпали откъм идеи...:confused:

svetta
17.12.2006, 18:31
Повече модели приличат като за начинаещи.Къде ли тези поголеми гоблени от предните години?Не знам какво вече да кажа?Дано да се променят списанието в подобра посока.

Joly
17.12.2006, 18:58
Тия хора май съвсем се издъниха с декемврийския брой:(
Нищо интересно,а и поне един календар да бяха подарили за празниците:mad:

almageja
18.12.2006, 14:15
Абе не е въпроса за подарък, ама наистина последно време моделите са за начинаещи и са, повечето от тях, опростени схеми на гоблени от И-нета. А преди имаха и авторски разработки. Просто май им липсват свежи идеи.

nellli
18.12.2006, 14:23
Момичета, чак днес успях да хвърля едно око на полдения брой и просто се чудя какво да кажа :confused:
Ами г-жа Нецова, макар, че щъка непрекъснато по сайтовете за гоблени, из албумите в Мултиплито и е редовен читател на този форум, май този път много ни е подценила.
Преди година започнах ето тази тема: http://www.goblenite.com/forum/showthread.php?t=490&page=2
и г-жа Нецова, много се засегна.
Това, което съм казала преди важи и сега с пълна сила. А затрудненията и с печатницата взеха много да зачестяват - първи признак на финансови проблеми /който не плаща навреме -не получава и поръчките си навреме/. Пък и много съм любопитна за точната причина, да няма подарък в този брой.
Ако е добър търговец, освен,че ще се извини ще компенсира читателите си, като им поднесе традиционния си подарък в януарския брой /ако все още се издава/.

abazova_s
18.12.2006, 15:16
Покажи нещичко , проявявам много голям интерес :clap:

Наистина,око неможеш да покажеш поне на каква тема са.Може и аз да купя.:-|

svetta
18.12.2006, 23:57
Момичета,а защо обсъждаме това списание,това не ни хареса,друго....?Може просто трябва да спрем да го купуваме?Не ни ли стигат схемите,намерени от инет?Какво ще кажете и вие?
Исках да кажа - стига сме оплаквали в тази тема вече относно списание,просто на който му хареса,нека си купува и да споделя свойте впечатления тук.Време е да преключим с тази тема на тези страници!

anito11
03.01.2007, 17:53
По отношение на списанието - интересно ми е някой от авторския колектив напускал ли е през изтеклата година. Защото за всички е видна разликата - започнаха като професионално списание, сега се ограничават с модели за начинаещи. Сигурно си има някаква причина. В никакъв случай не споделям мнението, че задължително следва да има и подарък, но този жест някакси издига фирмата в очите на потребителите, нали?
Пък и след толкова много схеми в нета няма да е трудно да спрем да го купуваме, нали?

андри
03.01.2007, 21:33
Здравейте момичета! Аз също си купувам списанието от самото начало.Беше ми много интересно, защото беше единственото такова списание.Май говоря само в "Беше", не че сега него купувам , те наистина бяха добри, но вече в нета предлагат такова разнообразие, че ще им бъде трудно да бъдат конкуренция.

Nana
03.01.2007, 21:44
Така изглежда новия брой и е 2.50лв.

андри
03.01.2007, 21:50
Ооо!! Вече имаме нова цена и би трябвало да има нови неща , в моя град го няма още, аз го поръчвам.

nellli
03.01.2007, 22:38
Мммммммда, много интересно наистина. Какво да се прави - европейска цена с българско качество. Няма да ни е за сефте да видим такова чудо я.

kristina
03.01.2007, 23:18
Аз харесвам ГАЛЕРИЯ .Тя има понякога точни попадения.Аз имам един ушит гоблен (Композиция с орхидеи).Те понякога взимат модели от vysivka.

abazova_s
04.01.2007, 09:42
Днес си купих Галерия-Бродерия на нова цена.В интес на истината този път няма готварски рецепти и кръстословица, но плетива има с които запълват това хубаво списание.Който иска да плете има от къде да взима идеи за плетива.Има толкова списания за плетки.

smyrna
04.01.2007, 12:32
nyama li nyakoy da skanira spisaniyeto za tezi koyito nyamat dostap da kupuvat
may ima interesni ne6ta.

abazova_s
04.01.2007, 14:41
nyama li nyakoy da skanira spisaniyeto za tezi koyito nyamat dostap da kupuvat
may ima interesni ne6ta.


цялото ли списание ,с легендите заедно.

ДАЙ МИ АДРЕС НА КОЙТО ДА ТИ ГО ИЗПРАТЯ.
:-|

Nana
04.01.2007, 17:01
Мммммммда, много интересно наистина. Какво да се прави - европейска цена с българско качество. Няма да ни е за сефте да видим такова чудо я.

Нелли, като хартия, качество на печат и оформление цената си е добра.:)
Това, че ние станахме претенциозни към съдържанието е друго. Хора, които нямат достъп до интернет не сравняват с нищо и много го харесват.
Аз почнах да си го купувам избирателно, но от година и нещо съм си купила 1 брой и си копирах 1 моделче от втори.:(

nellli
04.01.2007, 17:15
Ох, като казах "българско качество" имах предвид точно съдържанието я. За самото списание като печатарски продукт нямам никакви забележки /пък и да имах кой ли ще ги чуе/
Нали искаха подарък в последния брой- е получиха си го в пъврия- цената. Не сте капо милички.
Айде, спирам вече да се занимавам със списанието.

jak
04.01.2007, 19:31
Наистина не мога да се сетя кой в сйта беше казал , че всичко се крде от нета и от други фирми , здъвсква се и си изплюва и ако човек може да види оригинала ще онемее.Най лесното нещо е човек да открадне в случая модели , ако наистина имат стил както е името им то той е този - на готово всичко. НО до кога......

manka
04.01.2007, 19:49
Наистина не мога да се сетя кой в сйта беше казал , че всичко се крде от нета и от други фирми , здъвсква се и си изплюва и ако човек може да види оригинала ще онемее.Най лесното нещо е човек да открадне в случая модели , ако наистина имат стил както е името им то той е този - на готово всичко. НО до кога......

А според теб магазините откъде си вземат моделите:?: :confused:

андри
04.01.2007, 19:59
здравейте момичета!Днес аз също си купих списанието, харесаха ми няколко модела.Относно запитването на abazova - ще върнат ушитите гоблени, аз вече се научих да шия 1:1 и да ти кажа става много хубаво, макар ,че са по-малки на размер. Този го шия така и е прекрасен!

vania.kaimska
04.01.2007, 22:40
Списанието си е много хубаво! Да не би някой схеми от нета да са по-добри.Ами много често срещам зов за помощ.Коя схема не е четлива,на друга липсвал ключа,на трета някои знаци се повтарят и т.н.Е момичета не е ли по добре да си вземем списанието,отколкото да хабим нерви! И мисля,че 2,50 е нормална цена за едно такова списание!
Е това е мое мнение!

st_dobri
04.01.2007, 22:52
:idea: и аз си го купих
и е по-добро от предишните броеве, защо не ги поздравим за опита да го подобрят вместо да ги критикуваме?
май ще започнат да дават схеми на български гоблени - само това да е съм готова да им :clap: :clap: :clap:

abazova_s
05.01.2007, 09:47
Хиляди извинения на редакцията на Галерия -Бродерия.Явно не съм прочела докрай условията и се усъмних в тхнт лоялност .

toteva
05.01.2007, 10:35
И аз си купих списанието и няколко моделчета много ми харесаха.Определено смятам,че дообработват схемите,защото модела,който участва в конкурса се предлага в нета с около 200 цвята,а в списанието е само с 18 цвята.Наистина резултата с повече цветове е по добър,но аз никога няма да започна гоблен с такова огромно количество цветове.На мен списанието ми харесва,а цената мисля ,че си е съвсем рамките на нормалното:idea:

kristina
06.01.2007, 11:49
И аз си купих списанието.Харесва ми.Има един ангел който със сигорност ще ушия.Моя съпруг е много впечетлен от него.Само че имам други два който вмомента шия.

abazova_s
06.01.2007, 12:58
Човек когато незнае нещо трябва да пита.Така че мили момичета помогнете ми .Искам да покажа какво шия в момента ,но някой трябва да ми обясни какво да направя.Компютъра ми има камера която снима.Вчера така не успях да прикача гобленчето което шия.Нова съм.Някой да ми да ми обясни. МОЛЯ ВИ !!!!!!!!!!

st_dobri
02.02.2007, 19:13
:loveglasses: искам да се "похваля" :D
днес си купих новото списания на галерия бордерия - какво да кажа, взех си го заради гоблена по Майстора, който рекламираха в предния брой, но някои от картинките на гоблените изглеждат меко казано странно...
вярно е, че не се знае как ще изглеждат ушити (най-вероятно различно), но като не те грабне картинката ... С една дума :confused: не съм сигурна, че са добре изразходвани 2,50
а иначе списанието все повече ми заприличва на "Рисунки с игла" - на последните страници каталог и отстъпки за комплект гоблени, макар, че не знам как се комбинират детски гоблен с Ноевия ковчег и гоблен на египетска фреска :gipsy:
:kissyou:

maleks
02.02.2007, 22:02
Напълно те разбирам.Чаках с нетърление да излезе броя с Балната вечер, защото очаквах да е голям колкото в "Рисунки с игла".Предложиха го 1:1 и ми се отщя да го шия.Просто не смея да го почна 1:4.Но затова пък"Джъмбо"много си го харесвам.

Nana
02.02.2007, 22:10
Момичета не ме отчайвайте .... този брой съм поръчала да ми го запазят, заради един гоблен, напомнящ картина на Майстора ........ беше на гърба на януарския.:(

st_dobri
02.02.2007, 22:17
:confused: точно заради картината на Майстора си го купих,
:loveglasses: все пак се надявам гоблена да изглежда по-добре от снимката, но от опита ми с комплектовките им с конци ариадна искрено се съмнявам :(
освен тази картина има 3 интересни възглавнички - схемите на две от тях вече съм ги виждала (и свалила) от форума, 3 гоблена на любовна тематика, ако някой ги почне по тези картинки сигурно трябва да го освидетелстват незабавно. Царевна лебед - направо за плач горката, сякаш валяк е минал през лицето и - все пак трябва да се има предвид, че цветните схеми и картинките не отговарят точно на готовия гоблен
:kissyou:

petkova26
21.02.2007, 10:12
:-| Аз харесвам списанието Галерия бродерия- удоволетворяваме напълно като качество и цена !:clap:

abazova_s
21.02.2007, 16:32
:confused: точно заради картината на Майстора си го купих,
:loveglasses: все пак се надявам гоблена да изглежда по-добре от снимката, но от опита ми с комплектовките им с конци ариадна искрено се съмнявам :(
освен тази картина има 3 интересни възглавнички - схемите на две от тях вече съм ги виждала (и свалила) от форума, 3 гоблена на любовна тематика, ако някой ги почне по тези картинки сигурно трябва да го освидетелстват незабавно. Царевна лебед - направо за плач горката, сякаш валяк е минал през лицето и - все пак трябва да се има предвид, че цветните схеми и картинките не отговарят точно на готовия гоблен
:kissyou:

Незнам какви гоблени сте шили с конци Ариадна ,обаче гоблена който шия в момента за конкурса е стакива конци и мога да кажа че ми харесват.

abazova_s
21.02.2007, 16:47
Момичета ,за да я обърна снимката трябваше да сейфам в My Documents и после да ви я покажа.Обаче там се показват едни квадрати,запетайки и т.н.Някой да ми каже къде какво да бутна. Предварително ви благодаря

maleks
21.02.2007, 17:14
Аз- компютърно неграмотната:Предполагам, че въпросните запетайки означават на колко градуса трябва да врътнеш снимката, за се изправи.

toteva
22.02.2007, 10:34
abazova_s ,много добре се получава:clap: Успех в конкурса.Аз пък сега съм захванала полярна приказка от списанието и също много ми харесва как се получава.За момента не мога да ви го покажа,че няма с какво да го снимам,но довечера като се прибере съпругът ми ще го щракна с телефона му:idea:

toteva
26.02.2007, 15:18
Ето я обещаната картинка:)

UnHandy
26.02.2007, 17:08
toteva,наистина се е получила много добре.С какви конци го шиеш?В списанието не беше ли малко по-голямо на размер :confused:

anita
26.02.2007, 17:51
Аз пък съм започнала "Стария град" с конци "Ариадна" и ми харесва.

toteva
26.02.2007, 17:59
toteva,наистина се е получила много добре.С какви конци го шиеш?В списанието не беше ли малко по-голямо на размер :confused:

Шия с Ариадна с номерата и схемата посочени в списанието:idea:

abazova_s
27.02.2007, 12:20
Шия с Ариадна с номерата и схемата посочени в списанието:idea:


Toteva, добър избор.Аз също го харесвам.Но кое по напред.какво ти е мнението за Ариадна.Някои пишат че не ги харесват,но аз съм доволна.Не се завалват и имат блясък.Може би нямат голяма гама от цветове ,но това което шия в момента цветовете са добре подбрани.
УСПЕХ !!!!:clap:

toteva
27.02.2007, 13:54
Мнението ми за конците Ариадна е отлично.На мен ми харесват,голяма работа,че не са ДМЦ.Ако реша да шия гоблени за продажба,тогава може би ще си закупя ДМЦ,но сега ще си работя с по-ефтините и според мен с добро качество конци Ариадна.Гоблена Коне в реката пък си го ших с Пупетс и също се получи супер:greeneye:

kameia
01.03.2007, 23:01
а устойчеви ли са:?: да не избелеят след две години:?:

андри
02.03.2007, 19:23
:kissyou: Здравейте момичета ! В моя град още го няма новото списание, но по вашите коментари разбирам, че ще има нещо интересно. Аз съм ушила с конци Ариадна комплектовка на Милена Стил, Пътя към църквата и стана много хубав.И в момента шия със същите конци и съм доволна.

андри
02.03.2007, 19:33
ето го гоблена с конци Ариадна

abazova_s
03.03.2007, 09:40
:confused: точно заради картината на Майстора си го купих,
:loveglasses: все пак се надявам гоблена да изглежда по-добре от снимката, но от опита ми с комплектовките им с конци ариадна искрено се съмнявам :(
освен тази картина има 3 интересни възглавнички - схемите на две от тях вече съм ги виждала (и свалила) от форума, 3 гоблена на любовна тематика, ако някой ги почне по тези картинки сигурно трябва да го освидетелстват незабавно. Царевна лебед - направо за плач горката, сякаш валяк е минал през лицето и - все пак трябва да се има предвид, че цветните схеми и картинките не отговарят точно на готовия гоблен
:kissyou:

Не бива да съдиш за конците заради окомплектовката на един гоблен.

Joly
06.03.2007, 16:41
Не бива да съдиш за конците заради окомплектовката на един гоблен.

Зависи какъв е гоблена-ако изгориш като мен с една "Ковачница"с 34 цвята:idea: И като я оставиш ушита наполовина заради калпава комплектовка и калпави конци:( Само с пистолет опрян в слепоочието ми могат да ме принудят да пробвам пак :D
А за новия брой на Галерия Бродерия-спестете си 2.50."Мадам Помпадур", както са я изтипосали ако я види Франсоа Буше- ще си глътне четките и боите от ужас!От цялото списание единствено едни зайци си харесах.Не че ги критикувам просто заради раздумката, ама нека едно моделче да направят - като хората да е:lookup:

marji
06.03.2007, 20:36
И аз споделям по-горното мнение за поредния брой на Галерия бродерия. Може би за първи път съм разочарована от поместените там схеми. Особено пък тая Помпадур. Ужас някакъв!

stasy
19.03.2007, 00:00
някой наясно ли е с тиража на това списание в което г-жа Нецова повече набляга на рекламата в личен план /магазина й къде се намира ,на какво е дистрибутор и т.н./Интересно какво чувство събуждат у вас в някои от неините безмислени картинки /направени на гоблени с не качествени конци/хвърлен труд на вятъра .Изборът все пак си остава за нас клентите.

di_di_b
20.03.2007, 15:20
и аз сам шила с АРИАДНА Христос чука на вратата и Трявна и също съм много доволна ,добри са и са сравнително евтини, DMC са малко скъпички

abazova_s
20.03.2007, 15:50
Мнението ми за конците Ариадна е отлично.На мен ми харесват,голяма работа,че не са ДМЦ.Ако реша да шия гоблени за продажба,тогава може би ще си закупя ДМЦ,но сега ще си работя с по-ефтините и според мен с добро качество конци Ариадна.Гоблена Коне в реката пък си го ших с Пупетс и също се получи супер:greeneye:


То пък някой се е засилил да купува.По принцип всеки харесва гоблените ,но да са без пари .Аз съм загубила всякаква надежда:idea:

abazova_s
20.03.2007, 15:51
Момичета ,някой участва ли в новия конкурс.

giavolneli
22.03.2007, 18:32
aз шия втори гоблен от списанието и стават страхотни

ani4ka
27.03.2007, 17:08
Събирах списанието от първия му брой,но от 1 година вече не го купувам.Нещо вече не ми хересват моделите ,които предлагат там.Нищо не съм шила все още от предлаганите в списанието.Може и да пробвам по натам.:confused:

elena88
02.04.2007, 10:30
Излязъл ли е новия брой на "Галерия бридериа"?

almageja
08.04.2007, 15:47
Хей, мисля, че този път за априлския брой доста са се постарали ! Има интересни неща! Дано само да не е първоаприлска шега:gipsy:

borcuk
13.04.2007, 17:54
''Галерия бродерия" си прави подигравки с нас. Веднъж годишно пускат интересни гоблени, зарибяват те и след това следва поток от гоблени, които дори и последните на земята да бяха никога не бих седнала да шия.

ming
17.04.2007, 18:22
V na4aloto i az redovno si go kopuvah No ve4e ne go vzimam, za6toto modelite ne mi haresvat a i mi se struva 4e vzaimstvat ot izvestni firmi i razvaliat shemite i zvetovete:confused:

слънчево_зайче
17.04.2007, 19:56
Аз започнах да си купувам списанието едва тази година от феврурари насам ...и честно казано мисля, че определено могат да се постараят повече.Доста неща откровено не ми харесват, но незнам за 2.50 все си мисля че два три хубави модели да има нее зле:confused:
За новия брой ще кажа само, че тези великденските ги очаквах предния да се появят - дя има човек време да си ги ушие до великден
и има една страхотна жилетка лилава- и така ме е яд че не мога да плета на една кука:uhhhh:

borcuk
18.04.2007, 15:00
Мисля си, че в интернет можем да попаднем на добър модел, с ясни знаци с по-голяма вероятност отколкото в "Галерия Бродерия".

vania.kaimska
18.04.2007, 22:43
След като разгледах каталога на фирмата която издава списанието "Рисунки с игла" все по-вече се убеждавам в плагиатство от страна на Милена стил:confused:

borcuk
04.05.2007, 18:58
Милена стил не заслужават цялото внимание, което им обръщаме, като ги коментираме.

maleks
04.05.2007, 23:36
В интерес на истината публикуваният в последният брой на "Галерия бродерия"гоблен на Св.Елена заслужава да се види.

vania.kaimska
04.05.2007, 23:58
:confused: :confused: Интересно.В нашия град още не е дошъл новия брой.Аз си ги купувам всичките .Непременно ще го разгледам!

atina
18.05.2007, 14:40
И аз си купувам списанието от две години, с надеждата че ще попадна на нещо интересно, но уви. Със сигурност трябва да променят моделите си.Специално хората изглеждат стресиращо.

almageja
18.05.2007, 14:58
И все пак и в последния брой има какво да се види. Въпроса е , че така ни се е наситило окото на великолепни гоблени, че тези ни се виждат елементарни. Но заради Св. Елена и Дъбове си заслужава да си го купиш.:)

vania.kaimska
14.06.2007, 21:18
Момичета разгледахте ли юнския брой на "Галерия бродерия"Направо ужас.Че такива грозни неща няма дори в нета:oops:

слънчево_зайче
20.06.2007, 15:52
за юнския брой съм напълно съгласна- огромно разочарование и нещо започвам да се питам дали има смисъл да си го взимам:confused:

petkova26
26.06.2007, 11:04
Аз съм вече напълно разочарована от списание"Галерия бродерия".Юнския брой е ужасен.

ani4ka
26.06.2007, 11:06
Не съм го купувала.Само като видях каква му е грозна корицата и се отказах.

abazova_s
26.06.2007, 12:39
От 2005 год. редовно купувам списанието .Но установих че всички гоблени са взети от интернета с малки изменения в количеството на цветовете се присвояват моделите .Не е коректно от страна на Милена -Стил.Обещала съм си повече да купувам това списание.Като сравнявам тяхното списание с Царица - Къштовница има планина разлика.В това списание ти предлагат само един гоблен но качествени и все класики.Не правя реклама на списанието ,само си казвам мнението.

teen_f
01.07.2007, 17:43
Аз също си купувах списанието,но като попаднах на форума се отказах.Вместо да давам по 2.50 за списанието,мога от тук да си дърпам много по-качествени,интересни и хубави схеми.А паричките да отделям за конци.Може да са 3 чиленца,но капка по капка вир става:)

ves_si75
12.07.2007, 15:53
Аз вече не знам какво да кажа за Милена стил и конците им - Ариадна. Подарих на снаха ми "Замък в морито",крайният резултат няма нищо общо с цветовете на картинката. Ужас, едни гадни сини цветове.... Леля ми си поръча "Момичето на скалата" - не е ушила кой знае колко много от него,но е достатъчно за да се види,че трудът й е на вятъра.

rebostobg
12.07.2007, 16:55
Като конци Ариадна не са лоши - плътни са, но от подбора на цветовете в комплектите на Милена стил и аз не съм доволна!Шия "Коне в реката" и кафявото конче по цветове няма нищо общо с картинката.Не знам какво да правя, да го разшивам и сама да си подбирам цветовете ли :confused:

stoika
17.07.2007, 18:02
Аз съм шила"Коне в реката"с Ариадна.Става хубав.

preslava
27.07.2007, 16:28
шия "Горски кът"с Ариадна, до сега не съм забелязала фрапиращи разлики. Харесва ми!

toteva
27.07.2007, 22:22
Аз определено си харесвам списанието,гоблените не са много големи ,а и имаш избор на конци,по-скъпи или по- евтини ще използваш.Ших Коне в реката с Пупетс и смятам ,че се получи много добре,а сега почти съм завършила Полярна приказка по схема от списанието с подбор на Ариадна и става страхотно.Започнах и Котешки пакости от списанието,също се получава добре.Смятам,че за сумата от 2.50лв.получаваме достатъчно,а за по претенциозните и критични има магазини за гоблени,които разполагат с най-различни разработки.Запалих още три колежки по списанието и вече всеки месец си го купуват.Те също винаги си харесват поне по един гоблен от всяко списание и съжаляват,че е невъзможно да ги ушият.Очакваме следващият брой:kissyou:

ming
01.08.2007, 17:41
Като конци Ариадна не са лоши - плътни са, но от подбора на цветовете в комплектите на Милена стил и аз не съм доволна!Шия "Коне в реката" и кафявото конче по цветове няма нищо общо с картинката.Не знам какво да правя, да го разшивам и сама да си подбирам цветовете ли :confused:

I pri men se polu4i sa6toto. Zapo4nah da 6ia Vaza s luliazi na Milena Stil i ne6to zvetovete dosta se razminavat ot tezi na kartinkata i za sega go zariazah.

toteva
06.08.2007, 12:47
Има чудесни неща в новият брой,видяхте ли ги?:idea:

sofi_2
23.08.2007, 22:54
nqkoi si zaslujavat.no az predpo4itam da 6iq s DMC.nuansiraneto e po dobro

stoika
24.08.2007, 23:04
:hello: Повечето схеми имат комплектовки с Ариадна,Пъпетс и ДМЦ.Така че има избор.:kissyou:

parcheka
05.09.2007, 19:45
Здравейте и от мен ! Аз си харесах кончетата от списанието и смятам да ги направя половината с дмц ,а другата с ариадна Според вас дали ще се получи добре (в смисъл разликата в блясъка)

lili
05.09.2007, 22:11
а защо така с различни конци?

vania.kaimska
05.09.2007, 22:19
Има чудесни неща в новият брой,видяхте ли ги?:idea:
Наистина в този брой има интересни моделчета.на мен лично ми хареса мостчето.

lari
06.09.2007, 15:48
Мисля , че тези конци се комбинират добре.Пробвала сам в някои случаи.

yonka
06.09.2007, 15:52
Здравейте и от мен ! Аз си харесах кончетата от списанието и смятам да ги направя половината с дмц ,а другата с ариадна Според вас дали ще се получи добре (в смисъл разликата в блясъка)


Не се притеснявай,няма да личи.А и Ариадна имат малко блясък :idea:
Виж това -не е довършено за съжаление- конците са смесени Дмц и Ариадна http://yonkab.multiply.com/photos/photo/24/1

stoika
06.09.2007, 17:10
Аз също съм смесвала ДМЦи Ариадна и се получава добре,още повече че Ариадна имат лек блясък.Изобщо не са лоши конци,единствено не ми харесва, че цветовата гама е по-бедна.

parcheka
06.09.2007, 23:04
Преди време видях така направен гоблен и просто останах очарован!Но :uhhhh: не мога да се сетя дали нямаше копринени конци ? Просто ефекта беше повече от поразителен. Идеята ми фона и синия кон да са бляскави! Дайте съвет дали ще се получи така както съм го замислил

vania.kaimska
05.11.2007, 21:18
Купих си ноеврийският брой на списанието .Има доста интересни неща.Много ми харесаха зимните сюжети

lari
05.11.2007, 22:46
Този брой и на мен ми хареса със зимните сюжети.Дори вече шия един за подарък, само времето да ми стигне.

Jully
05.11.2007, 23:22
Момичета, и аз си купувам списанието, а отскоро и Рисунка с игла. За съжаление от как видях сайта на Рисунка с игла вече ми е ясно откъде крадат моделите. Иначе съм ушила 1 модел от Галерия и стана сполучлив.
И един въпрос: С какъв бод се шият моделите от Рисунка с игла?

maleks
06.11.2007, 14:25
И един въпрос: С какъв бод се шият моделите от Рисунка с игла?[/quote]
От "Рисунки с игла" ших Жълти рози, Ездачка на морски бряг и Тигър с бод 1:2.Можеш да ги видиш в Готовите ми творби.

Jully
06.11.2007, 20:43
Благодаря Малекс!!! Гоблените ти са много хубави. Продължавай да твориш! :clap: :kissyou:

tanq_roeva
20.12.2007, 09:28
здравейте, аз съм Таня от Бургас. Приятно ми е сред гобленари. Успешен ден на всички!

Jully
21.12.2007, 02:32
:hello: Таня! Добре дошла при нас. Тук е много интересно. Сама ще разбереш.:blueflow:

Miriel
04.04.2008, 11:20
Момичета търся една схема от списанието брой Януари 2007 г., стр6, сх.4. Това е гоблен на детска тематика от приказката за принцесата и жабата. Благодаря

чучулигата
04.04.2008, 13:46
Момичета търся една схема от списанието брой Януари 2007 г., стр6, сх.4. Това е гоблен на детска тематика от приказката за принцесата и жабата. Благодаря
Пиши на pencho.сигурно ще може да помогне:loveglasses:

abazova_s
04.04.2008, 15:01
Купувам списанието по навик,с мисалта че в следващото може да има по интресни неща.Въпреки че видях от къде копират да не кажа че " крадат "и присвояват чуждия труд и го представят за свой.Харесва ми и това че освен с ДМЦ или Анхор предлагат и с Ариадна.По евтини са и същевремено качествени и имат богата гама.Вече съм ушила няколко гоблена и мога да кажа че са със сполучливо подбрани цветове . Това е моето мнение. :idea:

гарфийлд
04.04.2008, 19:56
От кое списание търсите схема?

Miriel
04.04.2008, 22:04
Сп. Галерия Бродерия

melina_f
30.04.2008, 22:50
Здравейте, от скоро чета този форум, но списанието отдавна го колекционирам. Уших Тадж Махал, Розоберачките, една бална зала с танцуващи (мисля) валс - стана страхотен, а сега съм на една жена с голяма красива лилава рокля (от последните броеве), която засега също много добре се получава.

vanina5860
01.05.2008, 15:10
Аз уших от сп.Галерия бродерия "Тиха нощ" на едра панама 14 Айда и конци Ариадна. Стана много сполучлив. Ших го с кръстчета, а небето с полукръстче и се получи ефектно.

jenshen
03.05.2008, 12:37
Момичета, и аз си купувам списанието, а отскоро и Рисунка с игла. За съжаление от как видях сайта на Рисунка с игла вече ми е ясно откъде крадат моделите. Иначе съм ушила 1 модел от Галерия и стана сполучлив.
И един въпрос: С какъв бод се шият моделите от Рисунка с игла?

Здравейте! Видяях, че си купувате "ГАлерия бродерия". Аз също си го купувам, освен това уших 2-3 модела от него. Но не заинтригува Рисунка с игла, за която спонавате. Къде мога да намеря този сайт? Хубав ден на всички!

vanina5860
03.05.2008, 13:18
От Рисунка с игла уших два гоблена на едра панама 14 Айда с кръстчета -с две нишки конеца, на 16 Айда един с три нишки полукръстче и съм започнала едно Конче в буря на разграфена панама с гобленов бод, но го шия 1:1.Както и да го шиете стават много сполучливи

vanina5860
03.05.2008, 13:19
Сайта на Рисунка с игла е:www.vysivka.biz

jenshen
04.05.2008, 00:04
Благодаря за сайта!

гарфийлд
16.05.2008, 14:21
Драга vanina5860, сега разгледах сайта на Рисунка с игла. Леле, направо ми се замая главата! :amam::D:flowerlove:

irenb
16.05.2008, 14:25
vanina, Благодаря и аз за разнообразната информация. Не знам какво да гледам по-напред.:kissyou:

vanina5860
16.05.2008, 14:32
От Рисунки с игла съм ушила 3-4 гоблена. Ших ги на по-едра панама- на Аида 14 с кръсчета-1:1 в две нишки конеца и на Аида 16 с 3 нишки,полукръстче и станаха много хубави.Съжалявам,че нямам техника да ги покажа.На гобленова разграфена панама съм започнала един Кон в буря и го шия едно към едно,но сега е в процес на отлежаващ.Дано му дойде времето.

abazova_s
16.05.2008, 16:15
Момичета става въпрос за списанието " Рисунка с игла " българско или чуждестранно е.През какъв период излиза и къде може да се намери.В Шумен питах тук там не са чували за него. :confused:

vanina5860
16.05.2008, 16:20
От близо 10 месеца не е внасяно сп.Рисунка с игла.Внася се със закъснение близо година.

abazova_s
16.05.2008, 16:55
От близо 10 месеца не е внасяно сп.Рисунка с игла.Внася се със закъснение близо година.


:(

гарфийлд
16.05.2008, 19:48
Благодаря на девойките, които са писали след мен. Днес на обяд проверих на "Славейков" и ми казаха,че го няма от януари. Аз и друг път съм го разглеждала и много ми хареса една дъбова гора. Ще благодаря на vanina5860 за красотата, която ми предостави:clap::thumbup::flowerlove::rainbow:

yonka
16.05.2008, 20:01
Ето тук има един брой на списанието http://yonkab.multiply.com/photos/album/49

cumalisa
11.06.2008, 12:48
l В БРОЙ 6 ОТ 2008 Г НА ГАЛЕРИЯ БРОДЕРИЯ НЯКОЙ ДА ОТКРИ ГРЕШКА МЕЖДУ ЛЕГЕНДАТА И САМИЯ ГОБЛЕН НА КОШНИЧКАТА СЪС СИНИТЕ ЦВЕТЯ

vanina5860
11.06.2008, 15:50
Анимони, не съм опитвала как става тегленето от рисунки с игла.Имам 15-20
списания, но нямам техника:(, с която да ги покажа и да си свалите каквото искате.Много съжалявам:( А на cumalisa искам да кажа, че може умишлено да сменят някой цвят или знак, тъй като в противан случай, ще им излезе като кражба.

abi1004
11.06.2008, 16:11
момичета в тема ново списание или....... пост 7 е казано мн. ясно погледнете:greeneye:
http://www.goblenite.org/showpost.php?p=142681&postcount=7

стефанова
11.06.2008, 17:19
tarsi shema na goblena pred kaminata,po-to4no nomer 3616
6te bada mnogo blagodarna ako nqkoi mi pomogne

Loria
11.06.2008, 19:00
[QUOTE=cumalisa;191804]l В БРОЙ 6 ОТ 2008 Г НА ГАЛЕРИЯ БРОДЕРИЯ НЯКОЙ ДА ОТКРИ ГРЕШКА МЕЖДУ ЛЕГЕНДАТА И САМИЯ ГОБЛЕН НА КОШНИЧКАТА СЪС СИНИТЕ ЦВЕТЯ[/QUOами аз открих няколко цвята в легендата които не мога да намеря на схемата:
1.574-988;
2.602-986;
3................
ще ги почна подред че се оказаха много :D
1.съвпада
2.също
3.тая звездичка.... изгледаха ми се очите
4.и тоя липсва
5.и тоя е със сменен знак
6.също
7.е това го има
8.това е с обърнат знак
9.плюса е станал на Т
10.ромбчето на стрелка ->
11.не мога да определя кои знак се шие с тоя цвят
12.това го има и е същото
13.плюсчето в зелено е =
14.това е V в зелено
15.това е обърнато
16.от елипса е станало ромб
17.от гръцката буква "омега" е вече S
18.а тука S е квадратче наполовина черно по диагонал
19.виж % е много странно променен
20.звездичката и тя
21.сърчицето е +
22.3-ката и тя се е по променила
23. е това също си е същото

До сега не бях се заглеждала в легендите и схемите.УЖАССССС

гарфийлд
01.07.2008, 15:38
Момичета търся една схема от списанието брой Януари 2007 г., стр6, сх.4. Това е гоблен на детска тематика от приказката за принцесата и жабата. Благодаря

Намерих схемата, за която писа през месец април. Не знам как да ти я пратя, защото нямам никаква техника. Ако проявяваш все още интерес пиши ми на ЛС с някаква идея. Поздрави и приятен ден:D

гарфийлд
01.07.2008, 17:33
[QUOTE=cumalisa;191804]l В БРОЙ 6 ОТ 2008 Г НА ГАЛЕРИЯ БРОДЕРИЯ НЯКОЙ ДА ОТКРИ ГРЕШКА МЕЖДУ ЛЕГЕНДАТА И САМИЯ ГОБЛЕН НА КОШНИЧКАТА СЪС СИНИТЕ ЦВЕТЯ[/QUOами аз открих няколко цвята в легендата които не мога да намеря на схемата:
1.574-988;
2.602-986;
3................
ще ги почна подред че се оказаха много :D
1.съвпада
2.също
3.тая звездичка.... изгледаха ми се очите
4.и тоя липсва
5.и тоя е със сменен знак
6.също
7.е това го има
8.това е с обърнат знак
9.плюса е станал на Т
10.ромбчето на стрелка ->
11.не мога да определя кои знак се шие с тоя цвят
12.това го има и е същото
13.плюсчето в зелено е =
14.това е V в зелено
15.това е обърнато
16.от елипса е станало ромб
17.от гръцката буква "омега" е вече S
18.а тука S е квадратче наполовина черно по диагонал
19.виж % е много странно променен
20.звездичката и тя
21.сърчицето е +
22.3-ката и тя се е по променила
23. е това също си е същото

До сега не бях се заглеждала в легендите и схемите.УЖАССССС

Спокойно, в днешния брой на списанието е публикувана вярната схема на кошничката със сини цветя :idea::idea:

abazova_s
02.07.2008, 00:18
Намерих схемата, за която писа през месец април. Не знам как да ти я пратя, защото нямам никаква техника. Ако проявяваш все още интерес пиши ми на ЛС с някаква идея. Поздрави и приятен ден:D

гоблена се казва "Вълшебна целувка "Който го интересува да ми даде пощенски адрес :kissyou::kissyou::kissyou:

anito_23
05.07.2008, 15:45
Здравейте момичета! Разгледах те ли вече новият брой на галерия бродерия ( м. Юли)? Милена стил обявява игра за добре изработен гоблен? Мисли ли някой да участва в играта?

NADIA_VT
07.07.2008, 21:27
Не мисля да участвам. Считам, че наградите не си заслужават. И на трите гоблена, които предлагат имам схемите с ключа.

mareha
18.08.2008, 17:02
Момичета,може ли някой да ми помогне да се абонирам за списанието рисунка с игла,че нещо полския ми куца :idea: и изобщо знаете ли дали може да се абонирам от чужбина.:confused:

Дора Кирилова
21.08.2008, 17:10
и аз не мисля да участвам, имам гоблен, който трябва да довърша, а лятото нямам много време за шиене.

vanina5860
22.08.2008, 20:48
Mareha, Рисунки с игла е чешко, а в България се внася с голямо закъснение.Сега пристигна 7-8 брой от 2007 година. Просто се събира всичко непродадено и върнато и го внасят у нас 1 година по-късно. Купувам го, но на последък няма интересни неща, така че несъжалявай

mareha
22.08.2008, 21:24
Mareha, Рисунки с игла е чешко, а в България се внася с голямо закъснение.Сега пристигна 7-8 брой от 2007 година. Просто се събира всичко непродадено и върнато и го внасят у нас 1 година по-късно. Купувам го, но на последък няма интересни неща, така че несъжалявай
Мерси много за информацията :kissyou:

vania.kaimska
24.08.2008, 21:24
вСИЧКИ СНЕМИ ОТ рИСУНКА С ИГЛА АБИ ГИ Е ПУСНАЛА В ''СЛУЧАЙНО ОТКРИТИ САЙТОВЕ''.НЕ Е ЛОШО ДА ПРОВЕРИШ ТАМ КАКВОТО ТИ ТРЯБВА

mareha
24.08.2008, 21:30
вСИЧКИ СНЕМИ ОТ рИСУНКА С ИГЛА АБИ ГИ Е ПУСНАЛА В ''СЛУЧАЙНО ОТКРИТИ САЙТОВЕ''.НЕ Е ЛОШО ДА ПРОВЕРИШ ТАМ КАКВОТО ТИ ТРЯБВА
:thumbup: мерси много.Ще се поразровя да видя :kissyou:

Temenuzhka
03.02.2009, 14:07
Сканирах февруарския брой на Галерия Бродерия, можете да го видите тук (http://picasaweb.google.com/temenugka/2009?authkey=aSvFURkKDZY&feat=directlink)
:kissyou:

svetta
03.02.2009, 15:17
Теменужке,можеш ли да добавиш във албума схемата на Романтична среща?
Благодаря!

abazova_s
03.02.2009, 17:38
Теменужке,можеш ли да добавиш във албума схемата на Романтична среща?
Благодаря!

Аз вече си го купих.:D:D

abazova_s
03.02.2009, 17:51
Аз вече си го купих.:D:D

Бях решила да закръгля 2008 и от следващата година никакви списания ,но като минавам покрай тях нещо ми бута ръката и пак започнах.Казала съм на дъщеря си че след време ще и ги оставя като наследство :D:D:D

rosi_vesko
03.02.2009, 21:57
А аз за съжаление пропуснах да си купя януарския брой:(!:uhhhh:

Temenuzhka
04.02.2009, 01:12
Теменужке,можеш ли да добавиш във албума схемата на Романтична среща?
Благодаря!
Готово, сканирах "Романтична среща" - ТУК (http://picasaweb.google.com/temenugka/zrpOS?feat=directlink)
:kissyou:

svetta
04.02.2009, 07:58
:kissyou: Това е за теб!Благодаря!

стефанова
04.02.2009, 11:07
Здравейте,момичета!Аз много харесвам списанието,в него има страхотни модели,но в последно време не мога да си го купувам:(затова се чудех дали няма електронно издание на списанието?

zezata
04.02.2009, 11:52
Здравейте,момичета!Аз много харесвам списанието,в него има страхотни модели,но в последно време не мога да си го купувам:(затова се чудех дали няма електронно издание на списанието?

Ето погледни тази тема. Ще намериш каквото ти е нужно , но и много повече.
http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2973

Temenuzhka
04.02.2009, 11:54
Здравейте,момичета!Аз много харесвам списанието,в него има страхотни модели,но в последно време не мога да си го купувам:(затова се чудех дали няма електронно издание на списанието?
Имам и януарския брой на списанието и вече го сканирвам, ама става бавно,защото скенерът ми нещо не е съвсем в ред.Като го сканирам ще го кача и него.Имам също и някои от предните броеве.:kissyou:

sissak
05.02.2009, 15:56
Има тема за Галерия-Бродерия и там има доста качени схеми.Ако искаш,качвай и твоите там,за да са на едно място

http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2973&page=16

vania.kaimska
02.06.2009, 22:12
Днес си взех новият брой на списанието и много ми хареса пейзажа Крайбрежие.Сега изкарвам кашона с конците и почвам да го събирам

cecunka
04.06.2009, 09:19
Ваня, пейзажа е хубав, лалетата и ирисите също, но другите сме ги виждали как изглеждат и смея да кажа,че са ги претупали надве натри. Само погледни така наречения тигър и мостчето. Преди имаше по-хубави модели, сега ако успея да си харесам по един на брой пак ще е добре.Чак се чудя защо тичам всеки месец да си го купувам.Ама нали надеждата крепи човека.

venipetgab
04.06.2009, 09:23
А аз се ядосах, че не можах да си купя новия брой. Под носа ми го грабнаха. Дано някой да го сканира и да го пусне, поне тук да го разгледам.

valq_78
06.06.2009, 22:53
А аз се ядосах, че не можах да си купя новия брой. Под носа ми го грабнаха. Дано някой да го сканира и да го пусне, поне тук да го разгледам.http://www.goblenite.org/showpost.php?p=282522&postcount=163
http://www.goblenite.org/showpost.php?p=282523&postcount=164
http://www.goblenite.org/showpost.php?p=282524&postcount=165
http://www.goblenite.org/showpost.php?p=282527&postcount=166

venipetgab
06.06.2009, 23:10
Е, страхотни сте! Много ви благодаря!:kissyou: Морския пейзаж много ми харесва.

wylchin
10.07.2009, 20:50
Момичета, ако някой има броеве от 2006 и преди това, може ли да сканира само корицата. Едно време си бях харесала един гоблен, но не си купих списанието. Откъде да знам, че така ще ми се заклещи в мозъка. Искам да разбера в кой брой е. Благодаря предварително на всички, които се отзоват.

Юра
10.07.2009, 22:57
Само идея да дам - в саита на Милена стил нямат ли архив - така ще е по-лесно да се видят кориците и открие броя....

Пухче
10.07.2009, 23:58
може би това търсиш

марияна
13.07.2009, 19:45
Не знам дали тя търси това,но на мене страшно ми хареса.Скоро го видях ушит.Прекрасен е.Ако може прати ми го на ЛС.Благодаря.

wylchin
30.07.2009, 14:42
Благодаря на всички, които ми помогнаха и най-вече на Пухче.

passios
05.08.2009, 09:28
Здравейте, някой качил ли някъде Галерия Бродерия за месец август 2009. Много ще съм му благодарна! :)

elnik
16.08.2009, 19:12
Галерея Бродерия 09.2007 г.
http://s61.radikal.ru/i174/0908/d2/28c2f8321581t.jpg (http://radikal.ru/F/s61.radikal.ru/i174/0908/d2/28c2f8321581.jpg.html)http://s39.radikal.ru/i084/0908/9a/630a3f76d36dt.jpg (http://radikal.ru/F/s39.radikal.ru/i084/0908/9a/630a3f76d36d.jpg.html)http://s44.radikal.ru/i106/0908/6f/74aa43e1abe2t.jpg (http://radikal.ru/F/s44.radikal.ru/i106/0908/6f/74aa43e1abe2.jpg.html) OK (http://depositfiles.com/files/nmwtm7bek)

Margaret087
27.08.2009, 12:50
Здравейте !
На мен лично ми харесва списанието . Имат интересни неща. Сега шия от августкия брой "Приказен залез" като за начинаещ.:)

mina
03.09.2009, 15:10
На мен списанието ми харесва.Всичко,което съм ушила от него е добро.Нямам само първите няколко броя.Често ги преглеждам и винаги си откривам по нещо хубаво.

velly17
10.09.2009, 16:33
Привет на всички! Прочетох всички коментари, но едно не ми стана ясно. А з се увличам все по големи и средни гоблени, най-малко 10 на 13 да речем.:oops: Интересно ми е дали ще намеря големи схеми в списанието, защото наистина ми харесаха някои модели, но ако са мънинки не мисля да го купувам. Другото, което исках да питам е дали може гоблените да се коплектоват с ДМЦ и дали има ключ и за тях или сами трябва да си направим комплектовката, че не съм много сигурна,че ще се справя.:(

zdrave
10.09.2009, 17:04
Има и големи схеми , можеш да взезеш в безплатните схеми и да разгледаш. Има тема и за Галерия бродерия, има и ключ с конци дмц. Виж тук и ще се ориентираш http://goblenite.org/showthread.php?t=2973

velly17
10.09.2009, 17:11
ББлагодаря ти за бързия и точен отговор.:kissyou: Щеше ми се да имам някаква предварителна информация, за да не ме е яд като си го купя после.

drmagi
21.01.2010, 17:50
Момичета търся Галерия бродерия бр.12 от 2003г. за една приятелка,има ли го някъде качен във форума?Мейлът ми е dr.petkova1975@abv.bg.Предварително благодаря на всички отзовали се:kissyou:

elnik
19.05.2010, 10:23
Галерея Бродерия №2 2010 г.
http://i054.radikal.ru/1005/dc/e47e02d4eb38t.jpg (http://radikal.ru/F/i054.radikal.ru/1005/dc/e47e02d4eb38.jpg.html)
Формат:jpg
Размер: 155.83 Mb
Страниц:58
Язык: болгарский
Deposit (http://depositfiles.com/files/alq8pf0ye)
Hotfile (http://hotfile.com/dl/43615474/324cb8e/gb.zip.html)

elnik
06.06.2010, 00:52
Галерия Бродерия Июнь/2010
http://s54.radikal.ru/i144/1006/35/0e35b84fef47t.jpg (http://radikal.ru/F/s54.radikal.ru/i144/1006/35/0e35b84fef47.jpg.html)
Формат:jpg
Размер: 139.28 Mb
Страниц:57
Язык: болгарский
Deposit (http://depositfiles.com/files/dgelae43d)
Hotfile (http://hotfile.com/dl/46669086/2a47d23/GB.ZIP.html)

Gabriela16
06.06.2010, 10:15
Момичета , аз си бях харесала един гоблен - Жена която бродира на гергеф - публикуван беше в списанието , мисля, че 2007 - някой дали се сеща или да има схемата?

elnik
07.06.2010, 20:01
Галерия Бродерия 2006/November
http://s003.radikal.ru/i203/1006/37/c617cd2c8129t.jpg (http://radikal.ru/F/s003.radikal.ru/i203/1006/37/c617cd2c8129.jpg.html)
Формат:jpg
Размер: 10.49 Mb
Страниц:24
Язык: болгарский
Deposit (http://depositfiles.com/files/hsqqp3bx6)
Hotfile (http://hotfile.com/dl/46962718/5813e66/11.06.rar.html)

Галерия Бродерия 2008/November
http://s005.radikal.ru/i210/1006/bc/7159a1991ff8t.jpg (http://radikal.ru/F/s005.radikal.ru/i210/1006/bc/7159a1991ff8.jpg.html)
Формат:jpg
Размер: 10.73 Mb
Страниц:28
Язык: болгарский
Deposit (http://depositfiles.com/files/8ktcxcbbt)
Hotfile (http://hotfile.com/dl/46962849/e5ee362/11.08.rar.html)

Галерия Бродерия 2007/December
http://s56.radikal.ru/i154/1006/bb/ecb7e8f25c75t.jpg (http://radikal.ru/F/s56.radikal.ru/i154/1006/bb/ecb7e8f25c75.jpg.html)
Формат:jpg
Размер: 9.89 Mb
Страниц:26
Язык: болгарский
Deposit (http://depositfiles.com/files/uu9o5odl8)
Hotfile (http://hotfile.com/dl/46962981/ee1468b/12.07.rar.html)

Галерия Бродерия 2007/June
http://s47.radikal.ru/i115/1006/78/961393204ddet.jpg (http://radikal.ru/F/s47.radikal.ru/i115/1006/78/961393204dde.jpg.html)
Формат:jpg
Размер: 11.43 Mb
Страниц:25
Язык: болгарский
Deposit (http://depositfiles.com/files/6aax7tvh7)
Hotfile (http://hotfile.com/dl/46963248/cbb7f20/06.07.rar.html)

elnik
08.06.2010, 14:58
Галерия Бродерия 2010/Апрель
http://s43.radikal.ru/i099/1006/de/946be2f73e36t.jpg (http://radikal.ru/F/s43.radikal.ru/i099/1006/de/946be2f73e36.jpg.html)
Формат:jpg
Размер: 140.93 Mb
Страниц:59
Язык: болгарский
Deposit (http://depositfiles.com/files/b3upmjorn)
Hotfile (http://hotfile.com/dl/47083040/26471ca/GB_04.ZIP.html)

Галерия Бродерия 2010/Май
http://i053.radikal.ru/1006/70/4285b4ef4f08t.jpg (http://radikal.ru/F/i053.radikal.ru/1006/70/4285b4ef4f08.jpg.html)
Формат:jpg
Размер: 138.76 Mb
Страниц:57
Язык: болгарский
Deposit (http://depositfiles.com/files/gu4sdi57z)
Hotfile (http://hotfile.com/dl/47085499/9d21e8b/GB_05.ZIP.html)

Галерия Бродерия 2010/Январь
http://s59.radikal.ru/i163/1006/9b/7077ac936365t.jpg (http://radikal.ru/F/s59.radikal.ru/i163/1006/9b/7077ac936365.jpg.html)
Формат:jpg
Размер: 167.15 Mb
Страниц:62
Язык: болгарский
Deposit (http://depositfiles.com/files/8u4si85wg)
Hotfile (http://hotfile.com/dl/47067815/d1be690/gb_01.zip.html)

Галерия Бродерия 2010/Март
http://s39.radikal.ru/i085/1006/d3/c24f400cae8et.jpg (http://radikal.ru/F/s39.radikal.ru/i085/1006/d3/c24f400cae8e.jpg.html)
Формат:jpg
Размер: 160.69 Mb
Страниц:57
Язык: болгарский
Deposit (http://depositfiles.com/files/wiczlwee5)
Hotfile (http://hotfile.com/dl/47069670/969cb19/gb_03.zip.html)

mina
14.08.2010, 13:15
Някой купил ли е новия брой на Галерия бродерия?Не мога да го намеря-казват,че още не са го получили,а днес е вече 14 август!

Vili_SS
14.08.2010, 21:34
Пиленца, от два месеца си купувам Галерия Бродерия но търся броевете от 2008 и 2009 година но като зипиран файл защото по бързо се тегли и е по компактно. В крайна сметка мога да си ги изтегля и едно по едно :idea:

elnik
09.03.2011, 08:17
Галерия Бродерия №10 2010/октябрь
http://s007.radikal.ru/i301/1103/28/ed2884a0f86dt.jpg (http://radikal.ru/F/s007.radikal.ru/i301/1103/28/ed2884a0f86d.jpg.html)
Формат: jpg
Размер: 80.5 Mb
Страниц:67
Язык: болгарский
Deposit (http://depositfiles.com/files/wu6hkmk91)
Hotfile (http://hotfile.com/dl/109401647/3defad1/2010-10.rar.html)
Unibytes (http://www.unibytes.com/5UhfM6NDIEIB)

KIQRA
20.03.2011, 09:03
Здравейте!

Имам два гоблена ушити с Ариадна конци-комлектовка на Милена стил.
Сега шия с ДМЦ.Мога да кажа само че има още какво да се желае от Ариадна-изтанява конеца при шиене и се разделят нишките докато свършиш това което си започнал.Трудно ми еда го сравня с ДМЦ като плътност,блясък и т.н,но като цена е много добре.
Аз лично за себе си реших че искам добрия вариант затова ще предпочитам и занапред ДМЦ.
бъдете здрави:D

KIQRA
20.03.2011, 09:04
Здравейте!

Имам два гоблена ушити с Ариадна конци-комлектовка на Милена стил.
Сега шия с ДМЦ.Мога да кажа само че има още какво да се желае от Ариадна-изтънява конеца при шиене и се разделят нишките докато свършиш това което си започнал.Трудно ми е да го сравня с ДМЦ като плътност,блясък и т.н,но като цена е много добре.
Аз лично за себе си реших че искам добрия вариант затова ще предпочитам и занапред ДМЦ.
бъдете здрави:D

akula
19.04.2011, 11:42
аз пък момичета сега почнах да шия тяхна готова комплектовка с техни си конци и ми се струва, че цветовете на картинката и тези на гоблена са максимално близки...
Техни схеми съм шила с ДМС вместо с Ариадна - и има разлика в цветовете определено въпреки че има дадени 2 или 3 вида номера на конци не е същото като на картинката :uhhhh:
На мен не ми се късат конци въпреки че шия много стегнато :D

А освен това дамите там бяха много любезни да ми предоставят безплатно схема на гоблен публикуван от преди 4 години, която ни се загуби.

Препечатват схеми тва е ясно, но някои от гоблените в списанието повече ми харесват като яркост на цветовете от :оригинала" в нета

Въпрос на вкус казало котето... :baby:

elnik
22.08.2011, 19:55
Галерия Бродерия № 4 2011/Април
http://s001.radikal.ru/i195/1108/69/12c49d7dac9et.jpg (http://radikal.ru/F/s001.radikal.ru/i195/1108/69/12c49d7dac9e.jpg.html)
Формат: jpg
Размер: 26.31 Mb
Страниц:62
Язык: болгарский
Unibytes (http://www.unibytes.com/hm1w0g_PkA0B)
Deposit (http://depositfiles.com/files/bgqan9blc)
Filesonic (http://www.filesonic.com/file/1732303341)

Галерия Бродерия №6 2011/ Юни
http://s56.radikal.ru/i154/1108/76/736e6ff0e47ct.jpg (http://radikal.ru/F/s56.radikal.ru/i154/1108/76/736e6ff0e47c.jpg.html)
Формат: jpg
Размер: 17.65 Mb
Страниц:45
Язык: болгарский
Unibytes (http://www.unibytes.com/FXLxeZjL_2YB)
Deposit (http://depositfiles.com/files/bf1tq4ju8)
Filesonic (http://www.filesonic.com/file/1732322174)

mina
07.09.2011, 19:28
Привет!Знаете ли дали е излезнал броя на списанието за м.септември?

van4e_to
07.09.2011, 20:46
Мина, в реповете в нашия град все още го няма :(

elena699
07.09.2011, 21:39
В София и днес още нямаха доставка.

ba4iiska
08.09.2011, 09:54
И тази сутрин в наше село го нямаше, като продавачката ми обеща, че утре ще говори с доставчика й.
Дори всеки ден влизам в сайта на Милена стил, но още не е качен като снимка.
Дали още не са на отпускарска вълна?:D

lari
08.09.2011, 10:21
И при нас не е пристигнал!:confused:

akula
08.09.2011, 11:26
копирам отговора :

Здравейте госпожо Христова,

поради технически проблем от страна на печатницата списанието за месец септември 2011 г. се забави, за което се извиняваме. То ще е на пазара в края на седмицата, в най-лошия случай-в началото на следващата.
Желая Ви успешен ден!

Л. Михайлова
"Милена стил"

svetla1963
08.09.2011, 13:04
И аз всеки ден проверявам на 2 репа ,но още нямат доставка!!!!:confused::confused::confused:

радея
08.09.2011, 20:15
:cry:Нямааааа

Miro
09.09.2011, 11:04
И днес все още НЯМА ....

akula
09.09.2011, 12:28
еееее !!!!1 не четете ли бре хора какво съм ви написала по горе - отговор от милена стил които казват че в понеделник вече ще трябва да има

neli0909
10.09.2011, 15:15
Днес си купих списанието,вече го има.

smile70
11.09.2011, 23:11
Momi4eta, privet.:kissyou:
Ne namiram nikyde skaniran br.11/2010.Sega 6iq ot br.10/2010 "Vyv vihyra na tanca", a v sledva6tiq ima o6te edna tancuva6ta dvoika-da q u6iq za drugar4e na tazi...Molq, pomagaite
vily@live.com

van4e_to
13.09.2011, 10:57
Язък за голямото чакане, септемврийският брой нещо много постен ми се струва. Нищо интересно :(

mina
13.09.2011, 20:50
Язък за голямото чакане, септемврийският брой нещо много постен ми се струва. Нищо интересно :(
Напълно права си!И аз съм разочарована!

sonq ivanova
13.09.2011, 22:27
Лично на мен от новия брой най много ми харесва гоблена Свети Илия

Juli71
14.09.2011, 09:25
Очите ми останаха в игривите кученца!

elnik
28.12.2011, 17:00
Галерия Бродерия №5 2007
http://s58.radikal.ru/i162/0908/65/1f4030ba3b4bt.jpg (http://radikal.ru/F/s58.radikal.ru/i162/0908/65/1f4030ba3b4b.jpg.html)
Формат: jpg
Размер: 10.59 Mb
Страниц: 23
Язык: Болгарский
Unibytes (http://www.unibytes.com/T20nbrsSoZ8B)
Deposit (http://depositfiles.com/files/9v39aqk42)
Filesonic (http://www.filesonic.com/file/T7Ol6fy)
Uploading (http://uploading.com/files/c967ccb2/05.07%25D0%2593%25D0%2591.rar/)

Галерия Бродерия №6 2009
http://i032.radikal.ru/1112/a0/5637aea3d6dat.jpg (http://radikal.ru/F/i032.radikal.ru/1112/a0/5637aea3d6da.jpg.html)
Формат: jpg
Размер: 42 Mb
Язык: Болгарский
Unibytes (http://www.unibytes.com/y4A.upgQ6TsB)
Deposit (http://depositfiles.com/files/iv3vap14p)
Filesonic (http://www.filesonic.com/file/dyfJRUM)
Uploading (http://uploading.com/files/eb1cfaa2/gb_06_2009.rar/)

Галерия Бродерия №2 2009
http://s017.radikal.ru/i415/1112/b6/22e6bf9497c7t.jpg (http://radikal.ru/F/s017.radikal.ru/i415/1112/b6/22e6bf9497c7.jpg.html)
Формат: jpg
Размер: 39.63 Mb
Язык: Болгарский
Unibytes (http://www.unibytes.com/iM1bsUpwVuIB)
Deposit (http://depositfiles.com/files/jfqy2c6gq)
Filesonic (http://www.filesonic.com/file/BXzV1Na)
Uploading (http://uploading.com/files/d9d42dc5/2009-2.rar/)

Галерия Бродерия №9 2010
http://s006.radikal.ru/i215/1009/80/69e2624bfe87t.jpg (http://radikal.ru/F/s006.radikal.ru/i215/1009/80/69e2624bfe87.jpg.html)
Формат: jpg
Размер: 84.8 Mb
Страниц:112
Язык: Болгарский
Unibytes (http://www.unibytes.com/HICAFU1ArgkB)
Deposit (http://depositfiles.com/files/et8hde50o)