PDA

Покажи пълната версия : Момичета дайте мнение



rukspin
21.02.2008, 12:20
Искам да превърна тази снимка в схема и да я ушия за една приятелка.http://images23.snimka.bg/005207012.jpg
Естествено тъмните части ще се преработят и всичко ще е бяло като роклята. Но ми се искаше да имам и други мнения по въпроса. Как ви се струва? Харесва ли ви? Приемам и предложения за промяна на нещо по будещият гоблен и изобщо всичко което мислите.
Помагайте. Наистина искам да направя този подарък.

Ако този пост не е за тук много се извинявам. Наистина не зная къде да го публикувам.

rebostobg
21.02.2008, 12:46
Ако приятелката,за която искаш да ушиеш гоблена и булката от снимката са един и същи човек,защо не подбереш др.снимка,на която например се вижда горната половина от тялото и,в която да присъство и букета. Някак си не ми се вързва букета с долната половина от тялото.Може би само букета на бял фон,но дали той е по-важният в случая...?Ивинявай,но това е моето мнение и може да не му обръщаш внимание!

rostso
21.02.2008, 12:58
И аз не разбирам, защо си избрала точно тази снимка.... С нищо не ме впечатлява..... Освен ако няма някаква сантиментална стойност, която не знаем..... Но ако държиш на нея - наистина е най-добре да ушиеш само букета на бял фон..... Извини ме, ако съм те засегнала, но мисля, че искаш искренно мнение.....

slasch
21.02.2008, 13:55
Смятам,че букета няма да изпъква особено на бял фон.
Цветята са също в светли и нежни тонове и на гоблен няма да изглежда толкова красиво,а нали към това се стремиш?:confused: А защо не опиташ с друга снимка?:)

hrisipisi
21.02.2008, 16:32
Според мен също ще е по добре букета да е на друг фон

rukspin
21.02.2008, 18:08
Момичета благодаря ви за откровенните мнение. Точно това исках.
Букета наистина не изпъква на бял фон. Може би за това се ориентирах към този вариант, който обаче също не ми се връзва. За това исках да видя и други мнения.
Да снимката е на конкретната приятелка обаче не искам да шия нея, от своеверие. А просто тази е най-хубавата снимк ана букета която става за схема. Има още една, но тя е на фона на червена рокля и просто ня мога да махна този фон.
Все пак много ви благодаря :) :kissyou:

vania.kaimska
21.02.2008, 22:53
Успех с гоблена!:)