PDA

Покажи пълната версия : Искам да попитам



karmen_sd
02.03.2008, 14:03
Ще започвам да шия гоблена "Снежни коне" някой шил ли го е от вас?Също така схемата ми е с 95 цвята,но като сравнявам символите в ключа ми липсват 2 от тях и се чудя дали въобще дали да го започвам,а е за подарак на сестра ми :( Слагам и снимка на гоблена,ако по име не ви говори нищо
Благодаря предварително за помоща.Лек ден на всички

alunagalia
02.03.2008, 15:51
Аз лично никога не съм се занимавала да разглеждам този гоблен , но мисля че има различни фирми разработвали схемата. Така че зависи твоята разработка на кой е. Поогледай се малко и избери най-удобния вариант.Тези 95 цвята са множко. Виж и в темата за готови гоблени по схеми от нета дали някои не я е шил и попитай на лични.....успех:)

vania.kaimska
02.03.2008, 20:19
Аз лично не бих се захванала с такъв гоблен от 95 цвята и схема от нета.Бъди сигурна преди да го започнеш

rujanka
02.03.2008, 21:35
и на мен ми се струват прекалено много 95 цвята. Потърси още малко инфо преди да започнеш, все пак е зимна картина и явно схемата не е пипната както трябва.Успех.

alunagalia
03.03.2008, 15:29
Мила , тук http://www.igolki.net/cat-all-pop-desc-13.html намерих твоята картинка само че разработена с 39 цвята изтегли си я и разгледай може би е по добрия вариант.

Успех и ако има нещо питай:kissyou:

Светла Петрова
03.03.2008, 15:51
Ще започвам да шия гоблена "Снежни коне" някой шил ли го е от вас?Също така схемата ми е с 95 цвята,но като сравнявам символите в ключа ми липсват 2 от тях и се чудя дали въобще дали да го започвам,а е за подарак на сестра ми :( Слагам и снимка на гоблена,ако по име не ви говори нищо
Благодаря предварително за помоща.Лек ден на всички

Ако искаш разгледай и този вариант - с 20цвята тук:http://www.rukodeliya.ru/

vania.kaimska
04.03.2008, 21:18
Най-добре се откажи от тези95 цвята.Аз се чудя въобще имали толкова нюанси на синьо и бяло:confused:

Ancho
16.03.2008, 13:56
Привет! Искам да ви попитам дали сте си поръчвали комплект от конци и панама от "Милена стил" и за колко време идват.Поръчах ги на 08.03.2008г. и ми казаха около дестина дена?

vanilin
16.03.2008, 17:19
Ancho, аз съм си поръчвала гоблени от тях. И на мен ми казаха 10 дни, но пристигнаха за шест /може би зависи от натовареността им/. Не се притеснявай точни са.:)