PDA

Покажи пълната версия : пикаса



Mis_Kapriz
07.03.2008, 23:53
Момичета , защо на някои гобленарки в http://picasaweb.google.com/ няма снимки, а има надписа .... Това съдържание е изтрито, защото нарушава нашите Условия за ползване
С какво толкова жените са нарушили условията. Питам, защото и аз имам там схеми, а условията са на английски/не го зная/ и се притеснявам да не сгафя с нещо :confused: :(

alunagalia
08.03.2008, 10:49
Аз имах албум в picasa но след нова година ми бяха изтрили всички снимки и имах съобщение че е съдържал непозволени. Незнам защо ако е за авторски права , наистина всички бяха на гоблени със схемите, ама гледам че и другите имат такива албуми, та нищо не разбрах.
:loveglasses:

jumper
08.03.2008, 12:13
точно за авторски права става дума. да, всички имат докато някой ги натопи и им ги изтриват. това е положението навсякъде не само в пикаса.

Mis_Kapriz
08.03.2008, 16:27
а аз си мислех, 4е схемите ми са там на сигурно място :(

Mis_Kapriz
21.04.2008, 12:23
:( олеее..днес си проверих " Любимите ми" в пикасата и установих 4е от 15 10 са с изтрито съдаржание...незнам ве4е къде да си държа схемите, за да не ме постигне такова " 4удо" :confused:

Дида
21.04.2008, 12:25
И аз имам албум в Пикаса.Дали и моят ще хвръкне? Да си правя ли другаде? Дайте съвет,моля.:-|:(

Mimik
21.04.2008, 12:44
Точно заради авторските права е. Крийте си албумите. На мен ми изтриха цял акаунт във фотофайл, някой ме е докладвал и получих предупреждение.

Дида
21.04.2008, 12:45
Точно заради авторските права е. Крийте си албумите. На мен ми изтриха цял акаунт във фотофайл, някой ме е докладвал и получих предупреждение.

Извинявай, но как да го крия?:kissyou:

Mimik
21.04.2008, 12:52
Дида, за Пикаса не знам как се крият албумите, никога не съм имала там схеми. Но съм попадала на скрити и достъпни албуми, затова по-добре да обясни някой, който ползва пикаса. Иначе във фотофайл всеки албум може да се "заключи" с парола, а в мултиплай избираш кой да вижда албума, когато го създаваш - дали да е достъпен, дали да е за контакти и т.н.

Temenuzhka
21.04.2008, 13:02
Момичета, аз също имам албум в Пикаса и всички албуми там са ми публични,т.е. всеки който желае може да ги разгледа. До момента нямам изтрит албум.Може би трябва да ги качваме като скрити и тогава само определени от нас лица ще имат достъп до тях. Ето тук е описана разликата между двата вида достъп:
http://picasa.google.com/support/bin/answer.py?answer=39551
:kissyou:

svetta
21.04.2008, 13:52
Да ви е ясно как се боравят в тези албуми,направите настройки на своя език или на руски,който го разбира.При правене на нов албум,например,има копче да посочиш,че той не е публичен.
Успех!

TDK
22.04.2008, 10:43
Момичета, аз също имах два албума в Пикаса и ми ги изтриха!
Какво става!

Тази година ме изтриха от три различни сайта!

А както е тръгнало с "моята профилактика" и от форума ще ме изтрият!:-|

ВанчетоМОД
21.03.2011, 20:41
:kissyou:Много отдавна не е влизано в темата и се чудя, дали да питам, но незная дали другаде ще получа отговор. Та питането ми е: приятелка рускиня ми е качила в пикаса схеми на гоблен, който отдавна търся - КАК да го намеря????:confused::kissyou:

Ирка88
21.03.2011, 21:38
И аз отдавна имам там снимки, гоблени и схеми, ЗАСЕГА не са ме засекли, всъщност от Вас разбирам, че МОЖЕ да има проблем. Там е най-удачно за схеми, защото могат да се увеличават по-добре, отколкото в снимка.бг. А Ванчето, искай й линк на рускинята, с него ще намериш схемата, иначе там са много профили и албуми... УСПЕХ!

ВанчетоМОД
22.03.2011, 12:05
:kissyou:Кати, сутринта си намерих линка в пощата и стана. Знам, че не му е тук мястото, но става въпрос за това, кой то го иска да пише на ЛС.:kissyou: