PDA

Покажи пълната версия : проблем с мултито



LENKA
08.03.2008, 21:36
момичета не мога да качвам картинки в мултито само при мен ли е така?:confused:

Diana Delibasheva
09.03.2008, 09:09
И аз имам проблем. Не мога по никакъв начин да променя нещо в сайта ми. Това е от вчера. Надявам се, да се оправи след почивните дни.

did_tag
09.03.2008, 09:32
С качването на снимки и промените нямам проблем, но снощи една покана ми изчезна от abv - то. Отварям да вида поканата и.......влезнах в inbox-а на Мултито, сега незнам кой,как и защо /нито име - освен първото, но на търсачката в мултито трябват две имена, ник или аватар/, . Ако някои знае как да оправя нещата, ще съм му благодарна. Не знам дали ме разбрахте, но много е дълго и объркано :confused: :(

LENKA
09.03.2008, 16:19
:confused: днес въобще не мога да влезна сигурно имат някакъв проблем дано след почивните дни да го оправят:(

remziyeavukat
10.03.2008, 13:19
Здравейте.... Не съм сигурна че точно тука е мястото на въпроса ми но нали е свързано с Мулти..... Обяснете ми моля Ви се ка мога да променя фона в мултито.Благодаря Ви предарително :kissyou:

julliqna
10.03.2008, 21:42
Аз пък от две седмици не получавам в пощата си никакви писма от мултито

чучулигата
11.03.2008, 12:56
remziyeavukat като си отвориш сайта в дясно под снимката има опция customize my site-кликваш и ти се появяват други опции най отгоре-избираш choose a theme и можеш да промениш оформлението на сайта:loveglasses:

Някой маже ли да ми каже как се заключва албум в My Live Pdge

did_tag
11.03.2008, 16:12
Някой маже ли да ми каже как се заключва албум в My Live Pdge[/QUOTE]


Отваряш файла, който искаш да заключиш и най-горе в дясно, преди иконата за изтриване, има иконка редактиране, след като я натиснеш по-надолу има опция права за достъп, оттам вече задаваш това което искаш. Дано съм помагнала! :kissyou:

чучулигата
11.03.2008, 20:08
did_tag :kissyou: Аэ се опитах да си направя албума само за приятели но защо постоянно имам неканени гости:confused: Може ли някой да пробва и да ми каже в крайна сметка заключен ли е или не:(
http://krasim.mylivepage.com/

lili
11.03.2008, 20:13
Казва ми, че и при картинките и при файловия архив няма записи.

чучулигата
11.03.2008, 20:24
Странно всичко си е там:( Би трябвало да казва че албума е заключен:confused:

lili
11.03.2008, 20:31
Аз нямам албум там, а и съм изпуснала да разгледам твоя преди да го промениш, така че немога да кажа каква е разликата.

did_tag
12.03.2008, 06:43
Пробвах - няма записи, това излиза! Успешен ден на всички!:kissyou:

kiki_niki
12.03.2008, 10:41
Чучулига ,ти ги виждаш записите,защото си влязла с акаунт и парола ,ако излезеш от профила си и ти няма да виждаш записите.Ако си дала права за достъп само за приятели записите ще ги виждаш само ти и тези които си добавила за приятели,другите посетители няма да виждат нищо,все едно ,че нищо не е качено от собственика на страницата.Надявам се ,че горе долу съм помогнала:)