PDA

Покажи пълната версия : изложба на гоблени в Панагюрище



Radi
11.03.2008, 13:13
Ураааааааааа, най-после успях! Прнеди около месец секретаря на общината ми предложи да направим изложба на гоблени, изработени от колежки, работещи в Общинска администрация и .......... до там. Но сега вече е факт, аз се бях отказала, но тя не и успяхме. В понеделник на 17.03. изложбата ще бъде открита в сесийната зала на Общинска администрация Панагюрище. Обещавам да снимам и да покажа какво сме сътворили.:kissyou:

Radi
11.03.2008, 13:15
Искам да благодаря на marji, защото им казах, че колежките от ОблА Сливен правят такава изложба, а те се дърпат и............... :D

sanita
11.03.2008, 13:39
:clap: :clap: аааа,от района приемат ли се участници?:D :D

zezata
11.03.2008, 14:57
Браво!!!:clap: Ще дойда задължително да видя творбите ви. Сигурна съм че ще има голям успех. Ще кажа на всички познати гобленарки да дойдат.

zezata
11.03.2008, 15:00
А и ако ви остане свободно място в залата ще се радвам да покажа и част от мойте гоблени.

Radi
11.03.2008, 15:01
Изложбата ще бъде само със творби на служители в ОбА и само за нас, поне за сега така сме решили тъй като много трудно тръгна, поради притеснението на колежките да покажат какво умеят и какво са сътворили. Но, ако има желаещи от района винаги можем да направим една изложба в изложбена зала на Историческия музей:confused:

marji
11.03.2008, 15:18
Radi, поздравявам те за инициативата да организираш и ти изложба. :clap: :clap: Както се оказа, и при нас има много желаещи от форума, а и от града изобщо да включат свои творби в изложбата, но и аз като тебе заради притесненията на колежките я замислих едиствено с творби на наши служителки от Областната администрация. Е, това все пак е нашият прощъпулник, а живот и здраве, по-нататък ще организираме и истински големи изложби. А въпреки притесненията на колежките без гости на изложбата няма да се разминем.:)

Radi
11.03.2008, 15:27
Благодаря ти, но инициативата не е моя, а на секретаря на Общината. Аз само поех щафетата по организацията и ми е страшно трудно :( Много от колежките не желаят, тъй като се притесняват, че щели да бъдат "център на внимание". И ние решихме да изложим творбите без да пишем коя на кого е, а само името на гоблена, за да се знае от останалите какво точно гледат. Но и времето ни е малко, и залата също, а в един момент се оказа, че ще се появят доста гоблени. Ще видим как ще се справим. Ще пиша!:-|

Radi
24.03.2008, 14:41
Най-после качих снимки на гоблените от изложбата ето тук http://radkanemska.multiply.com/photos/album/35. Приятно гледане на желаещите:kissyou:

miminka
24.03.2008, 17:43
Radi поздравления за изложбата .:clap::clap: Чудесни гоблени. Пожелавам повече самочувствие на кдлежките,за да направите по гтоляма изложба:kissyou:

marji
24.03.2008, 18:18
Radi, разгледах с удоволствие изложбата ви! Макар и по-малка от нашата, открих доста впечатляващи неща. Поздравления на теб и колежките ти и ви пожелавам да ушиете още много красоти!:clap::kissyou:

lari
24.03.2008, 19:26
:clap:за организираната изложба! Пожелавам ви още много красиви гоблени, изработени от вашите ръце!

Дида
24.03.2008, 22:01
:clap::clap::clap:
Поздравления ! Много е хубава и ми беше приятно да я разгледам!:kissyou:

Radi
25.03.2008, 09:52
Благодаря Ви момичета за прекрасните отзиви за нашата малка изложба. Получихме подкрепата на ръководството и уверение за помощ относно организирането на по-голяма и крупка изложба в Изложбена зала на Историческия музей и тогава ще поканя и колежки от форума, които желаят да се включат и да си направим една изложба на форума в Панагюрище. :kissyou:

Юра
25.03.2008, 15:20
Браво момичета - страхотна изложба - много хубави гоблени:clap:
Не мога да се начудя защо сте се дърпали .

Radi
25.03.2008, 15:53
Юра, това е нашия "прощапулник" в организиране на такъв вид изложби и може би защото няма охрана на залата някои от колежките отказаха да предоставят свои творби. Но никак не бяха малко на 4 колежки 28 гоблена. Но със сигурност няма да спрем до тук. Отзивите бяха много добри и ще продължим с нещо по-голямо и в по-голяма зала със СОТ. Тогава сигурно ще поканим и Вас "съседките".:idea:

Лили
25.03.2008, 16:12
:clap::clap:Браво момичета.За организаторката поздрави от сърце.

Юра
25.03.2008, 16:58
Ради,заразно е - отзивите нахъсват и дават стимул .Радвам се че има желание и амбиция за нова изложба. Красивото винаги радва очите и е наслада за душата.
:kissyou:

did_tag
26.03.2008, 17:02
Браво момичета и на Вас! :clap::clap: Малко, но от сърце. Пожелавам и при Вас да стане традиция. Красотата ще спаси света!!!:kissyou:

rujanka
26.03.2008, 19:47
:clap:Панагюрки, поздравления за показаната красота. Пожелавам ви скоро да организирате градска изложба.

anito11
27.03.2008, 08:48
Поздравления за полазаните красоти! Нека това бъде първата изложба, но тя да се превърне в традиционна!!!