PDA

Покажи пълната версия : Солария online поръчки



rukspin
18.03.2008, 09:08
Момичета искам да си поръчам един гоблен от интернет магазина на Солария. Просто питам за мнения и отзиви ако някой от вас е поръчвал до сега. Коректни ли са? Разработките добри ли са и т.н.
Комплекта включва конците нали? Всъщност какво включва комплекта?
Предварително благодаря.
Приятен ден. :)

van4e_to
18.03.2008, 09:24
Добро утро, rukspin!
Солария е една фирма за комплектовка на гоблени за шиене, чието име е станало емблематично в сферата на гоблените именно заради качеството на разработените от тях модели. Включва средно голям брой цветове което води до едно качествено произведение след като бъде ушито. Лично аз съм си поръчвала он лайн гоблени от тази фирма - мога да изкажа само удовлетворение и положителни отзиви:clap: Имам ушити пет гоблена на Солария и резултата е страхотен - образите са като живи, пробвах и пейзаж - получи се перфектно. Комплекта включва разграфена гобленова панама, ясни и четливи схеми, ДМС конци или вече и от другия вид, който предлагат. Доставката е в рамките на една седмица и конците стигат - което според мен е най-важното.

Поръчай си и няма да съжаляваш!
Надявам се, че съм била изчерпателна!
Хубав и спорен ден :kissyou:

П.П. Може да видиш във "Вашите творби" ушити от мен гоблени на Солария.Темата ми е "Ето и моите гоблени".

vanilin
18.03.2008, 10:10
Добро утро и от мен!
Напълно подкрепям мнението на Van4e_to за фирма Солария. Поръчвала съм си гоблени от тях, точна и коректна фирма е била към мен. Ушила съм Троянската св.Богородица и Благославящият Христос, а в момента шия Ангел хранител. Всички се получиха много красиви. Вземи си техен гоблен и ще видиш, че няма да съжаляваш.
Успешен ден!

rukspin
18.03.2008, 10:10
Много ви благодаря. Наистина сте изчерпателни и убедителни :)
Още днес ще си поръчам.
Още веднъж благодаря.