PDA

Покажи пълната версия : Имам проблем и търся акъл?



evinceto
26.03.2008, 12:51
Преди около 4 години много се запалих по един гоблен за който ми предложиха и една чанта с пари ...и така започнах и го уших ...но когато отидох да се видя с хората ми казаха : - Остави го при нас ,ние ще го занасем в Турция там имаме клиент и като плати ще ти донесем парите? Разбирате че останах много разочарована и отказах. Сега имам този чудесен уникален гоблен познат под името "В механата" или "Веселите музиканти " целият с бродирана рамка. Просто до колкото знам само няколко човека в България са го ушили в това число съм и аз . Размерите му са внушителни метър на метър и 35 ..отне ми към 2 години да го направя .... и сега просто искам да го продам то това си беше и идеята за която го направих ....ще съм ви задължена ако някой с нещо ми помогне ...къде с идея къде със съвет !!!Благодаря Ви от сърце .:confused:

skorpion
28.03.2008, 17:02
Мило момиче, повечето от нас са го шили за лично удоволствие.За съжаление гобленарството е 99 процента хоби-малко са тези, които успяват да продадат нещо.Повечето, които сме в този форум се каним само на думи да продаваме, а тайно в душите си бихме искали да имаме всички гоблени на света само за себе си!!!дано си ме разбрала правилно...

marji
28.03.2008, 18:21
В България трудно ще намериш купувач на гоблени, който да ти даде реалната цена. Можеш все пак да се успокояваш с мисълта, че не си го дала на тези хора да го "продадат", защото сега нямаше да имаш нито пари, нито тази красота в дома си. Сложи си го на стената и му се радвай, това е моят съвет.:idea:

fantaziq
31.03.2008, 23:55
Мило момиче, повечето от нас са го шили за лично удоволствие.За съжаление гобленарството е 99 процента хоби-малко са тези, които успяват да продадат нещо.Повечето, които сме в този форум се каним само на думи да продаваме, а тайно в душите си бихме искали да имаме всички гоблени на света само за себе си!!!дано си ме разбрала правилно...

:thumbup:И аз мисля така!

rostso
01.04.2008, 12:17
Ох, незнам как бих могла да се разделя с някой от моите гоблени!
Все казвам, че на старини, ако няма какво да ям, ще се наредя с бабичките на Слънчев бряг и ще ги продам на някой чужденец!
Обаче, опази ме, Боже, да не дойде такъв ден!!!!! Незнам с каква мъка ще го продам!!!!!

А иначе - попитай из магазините дето се продават гоблени дали някой няма да се съгласи да ти го продаде, макар, че се съмнявам - гоблена е много голям и струва много пари, а в България няма кой да ги даде.......

Има и разни сайтове където се предлагат ушити гоблени - пусни обява там, но незнам дали някой изобщо успява да продаде нещо.