PDA

Покажи пълната версия : помогнете!!!



slasch
31.03.2008, 10:39
Въпроса ми е свързан с онлайн магазина на goblenite.com-знае ли някой къде им е седалището/в кой град/?
Питам,защото съм много разочарована от тях и не мога да се свържа по никакъв начин,освен чрез мейла.:shock::shock:
Става въпрос за една поръчка,която направих миналата седмица и още не мога да си я получа,защото:
1.Никой от гоблените.ком не се е съобразил с това в кои часове разнасят пратките фирма Спиди?!?!?А аз изришно съм упоменала в кои часове ми е удобно,но за жалост те разнасят само до 12:30часа:crazy::crazy:
2.За пренасочване на пратка искат аз да си заплатя двойна тарифа,при условие че не е в мен вината?!?!
НЕ ЗНАМ ВИЕ С КАКВО ВПЕЧАТЛЕНИЕ СТЕ ОТ ТОЗИ САЙТ,НО АЗ ПАК ЩЕ ПОВТОРЯ СЪМ БЕЗКРАЙНО РАЗОЧАРОВАНА:(

sanita
31.03.2008, 11:40
:confused:Слаш ,не изках във форума,но явно това е начина да се свържа с теб.
Не бързай да се разочароваш от сайта.Правила съм 4-5 поръчки и ще продължа да правя.Екипа на сайта е коректен и точен.Къде е седалището им не зная,но аз както виждаш съм далече в провинцията и винаги съм получавала поръчките си до вратата на офиса ми.И никога Спиди не са искали допълнително заплащане,защото доставката е включена в поръчката.
Като се замисля може би е трябвало да посочиш като азрес на доставка мястото където работиш.
А никак не е лошо да провериш статуса на поръчката си-приета,изпратена.

Още веднъж да кажа-ДОВОЛНА СЪМ ОТ САЙТА И ЩЕ ПРОДЪЛЖА ДА ПРАВЯ ПОРЪЧКИТЕ СИ ОТ НЕГО-в провинцията не се намират лесно ДМС конци:kissyou:

flame
31.03.2008, 13:07
Здравей slasch, sanita и всички, които четете тази тема,
за никого не е тайна и това лесно може да се провери че онлайн магазина е собственост на фирма Уеб Арт ЕООД - град Бургас, като наши служители има в град Бургас и град София. Дейността ни в областта на онлайн търговията не е обвързана със стационарен обект като представителен магазин за какъвто може би се интересува slasch. Това е e-mail за контакти: info@goblenite.com

Във връзка с оплакването на slasch, искаме да направим анонс за бъдещите поръчки направени през онлайн магазина www.goblenite.com (http://www.goblenite.com). Следващият месец ще има актуализиране на цените за доставка, също така или ще бъде премахната опцията за доставка в точен ден/час или ще бъде започната да бъде таксувана допълнително. Както обясних на slasch това са условия на куриерската фирма а не наше решение.

Благодарим на всички наши настоящи и бъдещи клиенти и потребители, често се случва да пращаме подаръци с поръчките на редовните клиенти или на тези от вас, които им се е забавила поръчката в следствие на липса на складова наличност. Благодарим и на тези, които са написали добри отзиви във форума.

С пожелания за приятен ден,
екипа на Гоблените.com - Всичко за Вашето хоби!
http://www.goblenite.com

lale
09.04.2008, 16:06
и аз благодаря на сайта! мойта поръчка беше доставена точно и навреме.ще продължа да си поръчвам каквото ми дотрябва.поздрави !