PDA

Покажи пълната версия : Изложба на гоблени и във Видин



skorpion
02.04.2008, 21:11
Най-после и аз да се похваля, че в нашия град има изложба на гоблени на тема :"Цветя и натюрморти".Бих казала, че като първа такава беше доста под очакванията, но гоблените на малкото жени, които се бяха осмелили да ги дадат бяха наистина доста приятна гледка за окото дори на лаиците.Обещала съм да се включа в няколко "гърди" напред в следващата, която ще е скоро и ще е на тема пейзажи и.../не запомних/.Изложбите се организират от видинското читалище "Цвят" , което най-сетне се реши да направи нещо подобно, за което благородно завиждах на всички други гтрадове до сега.Пробвах малко снимки, ама нали знаете колко съм фотографка...иначе пък имам желание да снимам

skorpion
02.04.2008, 21:13
ето още малко

murr
02.04.2008, 21:36
:clap::clap::clap: за организаторите и :kissyou::kissyou: за теб, скорпионче за снимките. С нетърпение чакам да видя снимките от следващата изложба с твое участие.

marji
02.04.2008, 21:50
Поздравления и от мен! :clap:Само не разбрах ти защо не си сред участничките. Пожелай от мое име на инициаторите още много такива изложби и още по-богати колекции. И да се включиш следващия път!:idea:

skorpion
02.04.2008, 23:03
Оказа се, че отскоро към читалището работи моя позната и като почнах на тема гоблени...сещате се.Ще взема да направя едно показно със самостоятелна изложба /умре ми циганката/, а за тази-знаех, ама правихме едни акции в домовете за сираци в региона и някак това остана на заден план.От друга страна-нали ви пиша в другата тема, че бродирам поредицата 1300 години българия на Росица бакалова от бг гоблен-направих първите 4 хана и сега получих следващите 2-направо са невероятни, особено в рамка.Аспарух ме следи с поглед, откъдето и да го погледна-това ми е извинението!