PDA

Покажи пълната версия : за ABV.поща



fantaziq
04.04.2008, 20:39
Момичета и момчета искам да ви попитам,някой от вас,които имат пощи на АБВ-дали имат моят проблем?А той е:Не можех да си вляза в пощата,защото,някой е влизал и е сменил паролата!На никой не съм си давала парола или таен въпрос,но ето ,че ми се случи!Писах до АбВ и да ви кажа отговорът им беше меко казано идиотски.Няма да изброявам глупостите,които ми отговориха ,но не ми помогнаха.Добре,че сегашните деца са напред с материала за компютри и нет системи,че единият ми син с голямо ровене и пробване,успя да разбере,какъв е проблема и смени-сменената ми парола.Сега отново си ползвам пощата,но явно някой злоупотребява...Може би по-скоро не трябваше да пиша-Въпрос,а Предупреждение?За да нямате моят проблем ви съветвам да си смените паролите.Аз много държа на имейла си,защото в него са ми контактите от цял свят и във времето,в което пощата ми бе недостъпна,за самата мен,много страдах!Дано не се случва на други хора!Ако съм успяла с нещо да ви помогна и най-вече предотвратя-Ще се радвам!Между другото имам поражения по личните си бележки!

manka
04.04.2008, 21:38
Има някъде тема за това,не можах да я намеря сега къде е,за да ти я дам да я прочетеш,не си само ти преди месеци пострадаха няколко момичета като теб,даже и тук във форума им бяха влезли в профила и сменили паролата. Съжалявам че и на теб се е случило,много е неприятно.

lali
07.04.2008, 22:35
Преди около два месеца се случи нещо подобно и с мен - някой се отита да проникне в пощата ми и да смени паролата ми. За щастие опитът беше неуспешен, но този който се отита да направи това беше оставил "подпис" /айпи адреса си/. Пощата си има памет от къде е правен опит да се влезе. Взех айпи-то и с един приятел програмист намерих първо интернет доставчика на злосторника, а след разговор с тях вече знаех и името му. Направих официално оплакване и сега този "приятел" няма никакъв достъп до мен. Пожелавам ти да успееш да разбереш кой и защо се опитва да направи това защото найстина е много неприятно някой да наднича в личното ти пространство.