PDA

Покажи пълната версия : Изневерявам на гоблена с.....



leti_at
24.04.2008, 09:06
Да ви се оплача,
имам колежка ,заклета плетачка...аз се опитвам да я вербувам с гоблените, тя мен с плетките...:D Така се лъжем вече година...аз не успях да я накарам да шие гоблен, но тя мен ...хайде едно шалче да оплетеш на детенцето, хайде една шапка само..плета-бъркам, разплитам....ама вече съм на втория потник:D...С много усилия от моя и много търпение от нейна страна:D
Гобленът съм го фучнала и не го поглеждам даже....спрях и във форума да влизам, което е недопустимо:(.
Изневерявам, на гоблена с ....плетка!
Обяснявам си го така...по-лесно ми е..гледам си детето и плета, гледам телевизия и плета...докато шиенето иска повече спокойствие, броене...никой да не те вдига да му дадеш това или онова...:D
Въпреки всичко-търпя критики!

чучулигата
24.04.2008, 09:12
Лошо няма-и аз изневерявам от време на време :greeneye:Сменям гоблена с фотошопа-но в крайна сметка винаги се връщам към първата си любов:idea:

Дида
24.04.2008, 09:14
Аз пък не те нритикувам. Първо се научих да плета и що блузки,елечета и терлички съм оплела на децата...
Но по-късно никой не ми ги искаше плетивата и открих топлата вода - гоблена. Ще се върна към плетките като си имам внучета. Плети и не се притеснявай. Във всяко ръкоделие има красота.Чака ни да я създадем.
Ще ти видим творбите в раздел Плетки:D
:kissyou::kissyou::kissyou:

emmouna
24.04.2008, 19:06
И з също от време на време изневерявам на гоблените си с някоя и друга плетка, особено ако не може да се излиза и децата са си в къщи :D Разбираемо, все пак Leti наистина с тези деца , но такъв е живота- днес плетка , утре гоблен , а вдруги ден- един Господ знае :-|

NIA
24.04.2008, 19:27
;)
При мен е обратното - изневерих на плетките с гоблените.:idea:
На гоблена понякога изневерявам с форума ;),но напоследък имам ново увлечение - правенето на клипове. Времето ще покаже кой ще излезе на първо място :crazy:

vania.kaimska
24.04.2008, 22:59
и аз като ния изневерих на плетките с гоблените

manka
24.04.2008, 23:14
Аз все още не съм му изневерила,ама знае ли човек,може и това време да дойде:confused:,за сега съм твърдо с гоблена:greeneye:

jumper
25.04.2008, 09:33
аз изневерявам с фъкане

fantaziq
25.04.2008, 10:37
Леле,че много изневерителки...:DАко някой ни чете от страни ще се чуди:confused:това форум за гоблени ли е или за изневери:DИ като казвам така и аз да да се прибавя,към" изневеряващите",освен с плетка,рисуване,изневерявам и с писане на приказки и не на последно място мечтая да издам кулинарна книга,каквато до сега няма по света!(Рецептите са обикновенни,но начина на представяне ще е...:shhh:засега тайна!)

sneji
25.04.2008, 10:42
И аз като Дида-първо плетях,после ме "зарибиха" с гоблените(за което не съжалявам въобще).Сега им изневерявам с много:shhh:......-с книгите,с шиене на машина,с различини други ръкоделия,понякога с четките,и много рядко с плетките.Абе ,въобще не съм им вярна.:DА като гледам моите изневери са най-много.:(

sneji
25.04.2008, 10:44
Леле,че много изневерителки...:DАко някой ни чете от страни ще се чуди:confused:това форум за гоблени ли е или за изневери:DИ като казвам така и аз да да се прибавя,към" изневеряващите",освен с плетка,рисуване,изневерявам и с писане на приказки и не на последно място мечтая да издам кулинарна книга,каквато до сега няма по света!(Рецептите са обикновенни,но начина на представяне ще е...:shhh:засега тайна!)

Нямам търпение да разбера тайната:gipsy:

Loria
25.04.2008, 11:46
и аз изневерявам понякога....гоблена сменям за плетива на една кука, предимно блузки, потници.....:) но гоблена си е гоблен, може много да се ядосвам като объркам нещо но си е голямата страст за сега, от време на време се занимавам и с разни фигурки, което си правя от морски дарове, сега съм започнала един свещник да правя, на на него с гоблена му изневерих и сега седи недовършен. В най - скоро време ще му дойде реда :) :) :)

vanina5860
30.04.2008, 14:45
Лети, така аз преди две десетилетия хвърлих плетките заради гоблените,но не се притиснявай, децата имат нужда и от топли дрешки,а след време и от плетени и модерни такива. Мисля, че двете неща спокойно могат да вървят ако не заедно, то поне плетка-гоблен и т.н.
Недей да имаш угризения.

ninfil
01.08.2008, 14:59
Явно много сме "изневеряващите"! Аз пък имам второ хоби-кулинария и като ме обхване музата не ставам от компа и кулинарните сайтове. Но мине-не мине месец и оп пак на гобленчето. Докога ли ще издържа да тъка на два стана:DЛошото е,че съм хванала два гоблена-един у дома и един на работа и нещо са в застой.Та малко ме хваща срам:shy2:

skorpion
01.08.2008, 20:57
Аз се оказах с твърда изневяра-форума-нищо друго!Това брои ли се за разврат?

djavka
01.08.2008, 21:10
Аз пък ги редувам - един час гоблена, един час форума, един час - две куки, един час - една кука...:D В крайна сметка - от всичко по малко. Имам си и гоблени, и блузки, и покривки, и приятели. Май няма лошо, нали?

lililina
03.08.2008, 20:51
Аз много обичам да плета на една кука-предимно покривки, салфетки и др.Творенията си слагам тук- там, а останалите прибирам в гардероба. Най-неприятно се случи, когато зет ми донесе в къщи един хамстер и той взе че избяга от аквариума. Намерихме го след няколко дни в гардероба естествено. Беше изял повече от половината ми творения. Щях да получа удар. От тогава плетиво на една кука не хващам, не заради хамстера, и аз не знам защо.Сега съм фен на гоблените и изневерявам само с компа.

pepi_r
04.08.2008, 15:17
И аз преди плетях, а една приятелка шиеше гоблени. Гледахме се една друга и взехме, че се запалихме по хобито на другата. Сега аз шия, а тя плете /или поне плетеше :confused:/. Сега на гоблена му изневерявам с мързелуване или със стоене пред компа, което е равносилно също на мързел :D

leti_at
04.08.2008, 20:06
:D:D:D:D:D

...да ви кажа на последък изневерявам на...мъжа си.....с гоблена
Вместо да си легна -сядам да побоцкам малко гобленчето...и докато отида в съпружеското ложе-той благоверният се пренесъл в страната на сънищата...
... и вече усещам леееко напрежение и ненавист от страна на съпруга ми към гоблена...особено като го взема късно вечер...
А това ми е единственото свободно време-когато децата спят,
а аз иначе мнооооого си обичкам мъжа....не ме разбирайте погрешно!

mimka
04.08.2008, 21:13
:DТова вече си е изневяра...:gipsy:Май и аз го върша, късно вечер се шие най- добре, хем хладничко, хем спокойно:oops:, но да не прекаляваме:kissyou:

vanina5860
04.08.2008, 21:28
Момичета, не са ли ви свикнали вече мъжете:confused:Не се предавайте, но се сещайте и за тях, а от опит зная, че редът е първо мъжа, а после гоблена и няма проблем и до среднощ да му светите с лампата - след това няма да забележи:kissyou:

Jully
04.08.2008, 21:47
:D:D:D Той май и така не забелязва лампата. Малката го приспива с приказка. После се налага аз да я приспивам. :D:D:

skorpion
05.08.2008, 00:48
Спокойно момичета! Мъжете ни са на ясно, че ни делят и то с доста по-силен съперник/поне моя вече не се мери с гоблена и клекна/!Понякога даже съм си мислела...освен, че изневеряваме, научиха ни от рекламите да крадем време...на всичкото отгоре гобленарството ще излезе във финансово измерение доста скъпичко-викам да го причислим към слабите наркотици...а?

Аня
05.08.2008, 01:37
Бих изневерила на гоблена единствено с плетките на една кука,но скоро и този вид изневяра не съм правила.Обикновено като се захвана с плетката шкафа с недовършени работи се увеличава и с недовършени плетки,защото пусто дяволчето в мен ме поттиква да захвана още нещо ново.;)А относно гоблена съпругът ми отдавна се е примирил с късните ми лягания в името на гоблена,но сега нямам особено време за гоблени,че с бебе на 20 дни и по-голям батко ми е малко трудно да се справям.Но всяко нещо с времето си.

dianka
12.08.2008, 10:42
хареса ми тази темичка. аз си мислех, че съм единствената с недовършени гоблени и започнати плетки. в този форум открих много хубави съмишленици, въпреки, че ви зная само по мненията. много хубави идеи показвате и много майсторлък. браво. аз също от време на време шия гоблен, от време на време плета, особено на една кука. с моята майка сме направили комбина, аз намирам идеите и материалите, а тя е основния изпълнител, особено в плетенето на две или пет куки, а аз само довършвам започнатото. радвам се, че ви има и съм благодарна на хората, създали този форум, за да има къде да си излее човек душата или да открие, че не е сам в своето любимо занимание. :wine:

filmi
18.08.2010, 18:59
Откакто открих форума изневерявам на гоблена с друг гоблен. Преде не се беше случвало да започна нов преди да съм свършила с предходния, но и това време дойде.

tdm13
18.08.2010, 21:29
Аз пък изневерявам на гоблена с риболов.Моя ляга да спи следобед под сенките,хващат се шарани,аз ги вадя,а той си спи!
Един шаран щях да изпусна-викам,крякам,куче му лае на главата,ама той спи яко.Добре,че дойде един "колега" да помогне.А гобленчето ми,горкото,в тези жеги си лежи на хладно в кутията за ръкоделия.
В горещините просто нямам желание ни за гоблен,ни за компютър.Гледам някъде да духнем навън на въздух.
Но започне ли да захладнява,почва схемата: на работа,гоблена,компютъра.И така до пролетта.

vesi700
27.08.2010, 15:20
tdm13

в болното здраве ми бръкна с тая риба....:cry::cry:
толкова отдавна не сме ходили за риба...:(
изневерявам на гоблена с ... книга. Общо-взето ме обхващат мании: или да чета, или да шия. Обхване ли ме манията за книги, изчитам си всички любими и се връщам нахъсана към любимия (разбирай-настоящия) гоблен. Филмите не ги смятам за изневяра, защото и аз гледам като вас - оЧото в гоблена, уШото в ТV-то.
Колкото до мъжО, не мож го излъга-иска си първо приспиването, пък после съм свободна да шия цяла нощ:D Че както я бях подкарала, щяхме да си останем с едно детенце:confused:
Сега съм горда притежателка на красиви не знам си колко гоблена и още по-красиви 2 деца -момиче и момче, вече тийнейджъри