PDA

Покажи пълната версия : Обяснете ми, моля ви!



tita
09.05.2008, 14:27
Много съм невежа, относно поставянето на снимка на гоблен, който търся .Как става това? Благодаря ви!

rostso
09.05.2008, 14:40
Когато пишеш мнение, пъро натискаш бутон "Нов отговор" и се отваря страницата, където да си въведеш текста. Някъде надолу на тази страница има бутон "Управление на прикрепени файлове". Натискаш го и излиза нов прозорец. Там има бутон "Browse" и като го натиснеш избираш фаила (снимката), която да прикачиш. След което натискаш съседния на "Browse" бутон "Прикачи". По същият начин може да прикачваш до 5 картинки. Понякога, ако файла не е в подходящият формат или е по-голям от допустимото, излиза надпис с грешка. След това просто си затоваряш прозореца и публикуваш мнението си.

Питай, ако има нещо неясно!

УСПЕХ!

tita
09.05.2008, 16:09
Много ти благодаря за подробното обяснение! Сега ще се пробвам в месечните търсения.

rostso
09.05.2008, 16:50
Браво!

Видях, че си се справила успешно в "Заявки за месеца"..... Но като забравиш нещо или си допуснала грешка, има възможност да си редактираш поста (на тези постове, които ти си ги пускала има бутонче "Промени" и от там може да си корегираш и текста и прикачените картинки). От същото място можеш и да си го изтриеш

tita
09.05.2008, 17:25
Ах, ясно. Отдавна следя форума,а ето, че вече знам още едно ново за мен нещо! Още веднъж много,много ти благодаря!

napetia
16.05.2008, 23:22
И аз благодаря!
Аз също не знаех, а уж си мислех, че съм изчела всички настройки :-)

rostso
17.05.2008, 11:24
Радвам се, че съм помогнала!

vanina5860
27.05.2008, 18:05
rostso,сърдечно благодаря за ясното и подробно обяснение:clap::kissyou: