PDA

Покажи пълната версия : Имам ICQ номер, но не се вижда???!!!



anna77
19.12.2005, 15:02
:hello:

Здравейте приятели! На няколко пъти влизам да си добавя ай си кюто като номерче (и даже сега като влизам в профила си се вижда), но като изляза и виждам, че като пиша съобщения отдолу под девиза ми има само ЛС, и мейл, а ай си кю прозорче нямам :cry:

Защо???

Благодаря предварително за отговора! :lady:

Скарлет
19.12.2005, 15:27
Ани и аз имам подобен проблем.Влизам в Профил и попълвам полето за кю-то,пише,че профила ми е обновен и след това,като вляза пак в Профил,полето за кю-то е празно. :?

Astrelaan
19.12.2005, 15:42
току що направих опит.При мен се вижда.Да не би някъде да не сте отбелязали както трябва?

nelka
19.12.2005, 16:08
А аз пет пъти съм се опитвала да поясня къде живея, в случай че някой сън не спи за да го узнае, но нещо не успявам да се справя.
Кликвам в квадратчето, но после инфото не се появява в профила ми.
Вече съм се отказала.http://chezdophy.com/Emoticon_Gifs_Smileys/Smileys/Smileys_Divers/17smdd.gif

Astrelaan
19.12.2005, 16:23
нещо не правите както трябва:)Нелка ,освен да ми дадеш паролата си ,за да видя кое не е наред:))

Скарлет
19.12.2005, 16:44
След няколко неуспешни опита,взе,че се получи.Интересно,че нищо не промених..... :? :? :? :shock: :shock:

Сега,като се замисля,в първите опити разделях цифрите с тире,а последния път ги написах без да ги раздеям,може би в това е проблема.
Анна,пробвай да напишеш цифрите на кю-то бе разделителни черти между тях. :lady:

anna77
19.12.2005, 17:10
:hello:

Скарлет, права си! Мерси от сърце!!!

АНЧЕТО

:flower: :flower: :flower: