PDA

Покажи пълната версия : ИЗТРИТИ МНЕНИЯ



fantaziq
30.05.2008, 23:05
Някой може ли да ми обясни,как така от сутринта до сега имам изтрити вече около 300 мнения?Това шега ли е или някой злоупотребява с мен?Аз разбирам,да се изтрият мнения от игра или етап,но това просто надминава представите ми за почистване!Бих се радвала,ако все пак ме предупредите!Току виж и мен самата сте ме изтрили!!!:mad:

Дида
31.05.2008, 00:54
fantaziq, и моите са така. Но това е за втори път и си миля, че като приключи някоя игра я измитат от форума. Става въпрос за ирите " Аз искам" и " Асоциация на думата" .
Нямам нищо против , ако е така. Мисля,че помагаме на форума .
Но това си е мое лично мнение.:kissyou:

fantaziq
31.05.2008, 09:47
Не ми пука за самите мнения,а за това ,че е направено без да ми се каже!Поне в живота си ,аз преди да направя каквото и да било предупреждавам!И за това се ядосах много.Ако искат да ме оставят и с нула мнения,щом е добре за форума,но искам да знам!Можеше да се пуснат два реда(Изтриваме старите игри )-например...Аз не знаех и сега все още чакам да ми се обясни.

maleks
31.05.2008, 10:16
http://www.goblenite.org/showthread.php?t=4256

fantaziq
31.05.2008, 12:05
Малекс,това го знам.нали аз също съм за,но къде са другите мнения?...ВСЪЩНОСТ вече няма значение,отказвам се да питам.Щом така е решено,значи така трябва да бъде!

van4e_to
31.05.2008, 14:29
Сиси, не си единствена мила :(
И аз се втрещих като видях какво е станало с доста от мненията ми.
Дори вече започвам да се замислям дали изобщо да пускам такива :confused:
Не е ли по-добре хич да ги няма някои от темите и да си правим труда да пишем по тях, след като "натоварваме" форума:?:

blue_bouble
31.05.2008, 18:06
Ех , да ви имам проблема!
Момичета какво значение има колко мнения имате?!
дали са 5 или 5000 все тая .Щом си го написал, значи вече е прочетено.
Не виждам смисъл да се мръщите за такива дреболии.Смешно е.
Аз дори предлагам да се изтрият изобщо като бройка, по-добре да има някакви съществителни по които да се различават новите от по-старите членове.:oops:

fantaziq
31.05.2008, 20:22
Няма значение броя ,а предупреждението,че нещо ще се прави и не сме предупредени.Но аз лично получих своите обяснения за някои мнения,които са трити и се успокоих,макар че за повечето изтрити мнения,нямам обяснение,както и днес намаляват,макар и само с десет,но намаляват!

van4e_to
31.05.2008, 21:15
blue bouble много си права - изтритите мнения въобще не са болка за умиране. Но защо тогава са въведени и се отчита с цифра тяхната бройка?

Не държа също някой да ме уведомява, че ще ми изтрива част от мненията.


П.П. Това между другото е подпис на една от съфорумките: "Не изпращам схеми на хора с 0 мнения във форума!"

Какво ли е имала предвид:confused:

Много смешно нали:idea:

manka
31.05.2008, 22:00
Липсващите ви мнения са от Игрите в раздел Вашите истории момичета,
а също така не виждам защо трябва да се предупреждава какво ще се почиства във форума,аз например почиствам постоянно стари мнения от Етапите,и представете си ако почна на всеки да пращам ЛС какво ще стане.
Някои пускат по десетки мнения на ден в тези игри,страниците стават ужасно много и се налага почистване понякога.:kissyou:

fantaziq
31.05.2008, 22:05
Окей!Мир!:smokin:Да изпушим лулата на мира!

maleks
31.05.2008, 22:14
http://s4.rimg.info/40f27ec329d1bcac32b0f49d52380906.gif (http://smiles.33b.ru/smile.64015.html)

van4e_to
31.05.2008, 22:21
:party::clap:

blue_bouble
01.06.2008, 13:33
:clap:ей така ви искам!

marji
01.06.2008, 15:39
Aбсолютно си права, elizamaria!:clap: И няма нищо смешно в това, че отказваш да даваш схеми на такива, дето влизат във форума само за да теглят схеми. Аз им викам "консуматори". Нали идеята е да си РАЗМЕНЯМЕ кой каквато схема има, да си споделяме натрупания опит?! Къде е техният принос тогава? Вярно че в началото всеки изпитва притеснение да се включи с мнение, но който иска да е част от нашето голямо семейство - форума, трябва да преодолее това притеснение. :greeneye:

NIA
01.06.2008, 16:16
Аз също се дразня,когато погледна в профила кога е регистриран и дали има някакво макар и минимално участие във форума. Елементарното възпитание го изисква да покажеш някакво уважение към хората тук във форума.Не е нужно да трупаш много точки,но поне всеки може да вземе отношение по анкетите във форума например.А , ако се разходи човек из всички теми,все някоя ще го провокира да изкаже отношение по даден въпрос.
Това обаче не ме спира и дразнейки се пак му изпращам схемата :D надявайки се с това да го променя,може би :crazy:

van4e_to
01.06.2008, 19:33
Добре, момичета, предполагах че когато изпушиш лулата на мира, всичко е приключило и продължаваш на чисто. Но тъй като сте продължили дебатите се чувствам длъжна да отговоря.
elizamaria, в никакъв случай не съм искала да те провокирам. Моите уважения към това което ти си преценила - на кого да пращаш схеми и на кого - не. Все пак те са си твои и никой по никакъв начин не може да те осъжда за този твой избор :kissyou:
Аз също считам, че пускайки мнения по темите, демонстрираме уважение и съпричастност към останалите. Но пък дали не превръщаме форума в някакво затворено общество, та ние още малко членски внос ще почнем да си плащаме :confused:
Който иска - нека пуска мнения, който не желае - здраве да е.
В интерес на истината не знам за какво служи показването на броя изписани мнения под аватара на всеки един от нас. Но с това изтриване, току виж и нас някой ни преценил с т.нар. "минимално участие" във форума :( След като ще преценяме другите по броя на мненията, мисля че не съм единствената която би се подразнила от тяхното изтриване, пък били те и във игрите.
Хайде останете си със здраве :kissyou: повече няма да коментирам, защото всеки тълкува по различен начин, написаното от мен.
Извинявам се ако съм засегнала някой :blueflow: