PDA

Покажи пълната версия : Фотопетиция срещу рака на маточната шийка



lucy
31.05.2008, 22:43
http://www.zateb.info/
Да подкрепим кампанията “За теб и тези, които обичаш” , като участваме във Фотопетицията.

гарфийлд
02.06.2008, 10:24
Какъв е начинът, по който фотопетицията ще даде добър резултат? Искам да гласувам, но трябва да потърся снимка, за да я прикача.:clap:

Дида
02.06.2008, 12:06
:kissyou:
Изпратих си снимка и чакам да я одобрят. С цялата си душа подкрепям тази кампания!!!:kissyou:

lali
02.06.2008, 17:28
И аз се включих, вече изпратих снимка и чакам одобрение

Дида
02.06.2008, 17:41
Леле!!! Вече снимката ми е там, в моето квадратче! Много бързо са я одобрили!!! Дано да съм помогнала поне малко!

lali
03.06.2008, 15:33
И аз съм одобрена, снимката ми е вече там. Днес за одобрение пусна снимка и голямата ми дъщеря.

leti_at
05.07.2008, 19:08
И аз се включих-как да видя дали съм одобрена, дали снимката ми е вече там? Мога ли да сложа и снимка на дъщеря ми-тя е на 10 години?

гарфийлд
05.07.2008, 20:55
Защо да не може? Нали е бъдеща жена? :kissyou: :-|

lucy
05.07.2008, 21:21
И аз се включих-как да видя дали съм одобрена, дали снимката ми е вече там? Мога ли да сложа и снимка на дъщеря ми-тя е на 10 години?

При това точно за нея се отнася ваксината - доколкото знам може да се прилага от 15 до 20 и няколко години. За съжаление ние в зрялата възраст вече сме пропуснали влака, но за дъщерите ни все още има време . Сега се предлага срещу 500 лева, а идеята на петицията е да принуди здравното министерство да я включи в имунизационния календар и да е безплатна за желаещите. Една приятелка ми каза, че от септември снимчиците ни ще грейнат на билбордове и дано им бодат очите на господата управляващи ...

leti_at
06.07.2008, 13:35
Изпратих снимка и на дъщеря ми...
Момичета само дето никоя от вас не ми каза как да си видя снимката-би трябвало вече да е одобрена...
Да ви кажа, аз още миналата година питах джипито ни за мнението му относно тази ваксина-исках да си я купя и да ваксинирам дъщеря ми..
Той ми каза да изчакам, съобщили им,че ваксината за сега дава някакви странични ефекти-...за дъщеря ми имало време още, да се поутвърдяла в практиката , да я доразработели и тогава...

гарфийлд
06.07.2008, 13:43
И аз се засилих да ваксинирам двете дъщери, но не получих категорично мнение. Нека да се почака още малко, за да се избистрят нещата. Наистина съм объркана, как можем да се ваксинираме срещу всяко заболяване? Освен това тази ваксина не е дългосрочна. :confused:

Temenuzhka
06.07.2008, 13:49
И аз се включих в петицията, още преди месец:-|

lucy
06.07.2008, 23:19
leti_at снимката си можеш да видиш като стъпиш върху квадратчето, което си си избрала в началото:kissyou: Разходи се с курсора по цветенцето и ще видиш мнооого снимки:kissyou: Ако си запомнила мястото си - няма проблем да се видиш :kissyou:

leti_at
20.10.2008, 23:51
:shy2:ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,
наааааай- накрая се показаха снимчиците и при мен..видях си моята и на дъщеря ми-съвсем случайно съм ги сложила една до друга-въпреки,че ги качвах през няколко дни...
Дано тази инициатива даде резултат....да бодем очите на хората, от които зависи такива ваксини да се поемат от здравната каса..за да са по-здрави хората...