PDA

Покажи пълната версия : Магазини за мъниста?



hrisipisi
03.06.2008, 08:43
Къде могат да се купят мъниста във Варна или по Интернет, че много ми харесва и съм решила да пробвам

nvvs
03.06.2008, 10:18
Много мъниста има в магазина на ул .д-р Пискюлиев и също така се сещам и на Цимерман .

rebostobg
03.06.2008, 15:26
Къде могат да се купят мъниста във Варна или по Интернет, че много ми харесва и съм решила да пробвам

Питането ми е подобнио,но за Пловдив!

sonq
03.06.2008, 16:54
rebostobg,В kапана има голям магазин за мъниста.На два етажа е ,на първия има готови колиета обици и гривни,а на втория етаж са мънистата,могат да ти изработят и бижу по твой избор, зареждат и магазини на едро.От главната тръгваш по уличката срещу стария детмаг и първата пресечка в ляво е магазина.В съседство е магазин Гигант

rebostobg
03.06.2008, 17:04
rebostobg,В kапана има голям магазин за мъниста.На два етажа е ,на първия има готови колиета обици и гривни,а на втория етаж са мънистата,могат да ти изработят и бижу по твой избор, зареждат и магазини на едро.От главната тръгваш по уличката срещу стария детмаг и първата пресечка в ляво е магазина.В съседство е магазин Гигант
Благодаря!Непременно ще го посетя!А,там дали се продават укомплектовани гоблени с мъниста?Иконите много ми харесват!