PDA

Покажи пълната версия : кде останаха ?!



rodich
06.06.2008, 16:21
Привет,
не съм влизала от 3-4 месеца и сега се лог-нах за бързо :)

Момичета от Варна, къде останаха магазините за гоблени ?!?!??!>!<!?!>!>!??!?!?
Ходих веднъж до онзи на Нептун по Бенковска, той отдавна не бил там. Минах покрай Антим Първи и той празен. Онова магазинче на пазарчето до пощата, посока Пискюлев, вече го няма ....... Ето каква беше реакцията на дъщеря ми, когато минавах с нея по Антим Първи и гласно изразявам учудването си, че и този магазин за закрили "Явно във Варна вече само мама шие гоблени" :D
Имаше едно на пазарчето до мебелна палата ........ там ли е? да ида ли да го търся?
Мисля да си купувам на метър за следващия, там май предлагаха ........... къде да пробвам ??!?!?

abi1004
06.06.2008, 16:32
А ти къде се изгуби толкова време те нямаше......

NIA
06.06.2008, 16:39
Ако беше дошла на срещата на форума,щеше да получиш отговор на всичките си въпроси, а и дъщеричката ти щеше да види,че не само мама и шие гоблени :D

Магазин за гоблени има в центъра зад пощата,както и конци. В подлеза до катедралата,но не големия, а другия също има конци. На втория етаж на бившия "Образцов дом" - конци, панама,комплектовки. А на бившия пазар зад катедралата има магазин, от където можеш да си купиш и конци на метър.Но това магазинче се намира не в бараките, а в другите стари масивни сгради.Продава се и прежда там. Има още един магазин около кино Тракия,но нека някой друг да каже повече,че и аз не го зная.:idea:

tati
06.06.2008, 16:58
Срещу археологическият музей / бившата девическа гимназия/ също има магазинче, където продават конци на метър , панама и гоблени. Там продават само ДМС конци, в малкият подлез продават само Анхор, ако не се лъжа, зад пощата продават всякакви марки конци.
И май това са магазините. Имаше един на Червеният площад, който сигурно от година не съществува.:thumbup:

NIA
06.06.2008, 17:18
Тати,магазинчето под стоматологията,за което говориш не съществува от миналата година,за най-голямо съжаление.Там беше най-евтината качествена панама с най-богат асортимент и най-евтините конци на метър.

miminka
07.06.2008, 01:10
Има и малко магазинче на ул. " Дрин" в отсечката между Колхозния пазар и Дома на красотата. А също и на ул. "Г.Бенковски " в отсечката между Ботевата градинка и Образцов дом. И в двата магазина има готови комплекти, а също и конци и панама. А ако ти е необходима панама , скоро видях, че продават в подлеза на гарата. Има богат асортимент!

tati
08.06.2008, 13:25
Леле, аз през последната година не съм търсила нищо и съм поизостанала с информацията. А и по принцип посещавам при нужда магазинчето на стария пазар. Момичета , знаете ли къде рамкирането на гоблен е най изгодно?:idea:

rodich
08.06.2008, 22:14
Срещу археологическият музей / бившата девическа гимназия/ също има магазинче, където продават конци на метър , панама и гоблени. Там продават само ДМС конци, в малкият подлез продават само Анхор, ако не се лъжа, зад пощата продават всякакви марки конци.
И май това са магазините. Имаше един на Червеният площад, който сигурно от година не съществува.:thumbup:

аааааа този до пощата си ги посещавам, онзи в образцов дом много рядко, че лелката там е чешит
сетих се за това магазинче в старата сграда, супер! ще ида скоро :)

а иначе аз скоро не съм влизала, че се върнах малко на тема фоторгафия (също изисква много търпение и време) и бодвам едва по 5-16 бода на ден, но се радвам че намирам всички ви в добро настроение и бодър дух

здраве и късмет на всички

tati
08.06.2008, 22:16
Родич, ако имаш предвид моят пост, то магазинчето не съществува вече. Ния писа , че от около година е закрито.:thumbup:

rodich
09.06.2008, 09:56
Родич, ако имаш предвид моят пост, то магазинчето не съществува вече. Ния писа , че от около година е закрито.:thumbup:

хмммм, ще търся другите тогава .....

tati
09.06.2008, 10:42
Конци на метър /но само ДМС/ продава само лелята на стария пазар. Мисля , че цената на чиле е еднаква в целия град.

Nav
10.06.2008, 16:05
Цената на DMC на чиле в магазинчето зад пощата е 1 лв, а в магазина на Дрин (Герика) - 0.90 лв.