PDA

Покажи пълната версия : какво спортувате, дами?



rodich
12.06.2008, 09:51
Здравейте,
знае ли някой къде във Варна може да се тренира бадминтон, за големи :)

Отдавна исках да тренирам някакъв спорт, каквито и да е - и хоп! сформираха на работа workout activity за момчета и момичета :) Мъжете играха вече дори срещу отбори на други фирми. Много яко! Сега направиха и за жени. Вчера беше пърата ми тренировка по волейбол. Пресрешнаь си 2-3 пръста ама мисля пак да отида - какво от туй, че съм забравила ?! Ще си припомня!!!! нали така :)
Като ученичка ходих на бадминтон ..... ако има някъде много искам пак да играя :):)

fantaziq
12.06.2008, 10:26
Имаше тренировки по бадминтон на кортовете в морската градина до детсият кът.Това беше миналото лято.Скоро не съм ходила да ги гледам и не знам,дали тренират,но вероятно все още го поддържат като спорт,защото им трябват субсидии,за да се издържат.

rodich
12.06.2008, 10:43
Имаше тренировки по бадминтон на кортовете в морската градина до детсият кът.Това беше миналото лято.Скоро не съм ходила да ги гледам и не знам,дали тренират,но вероятно все още го поддържат като спорт,защото им трябват субсидии,за да се издържат.


Снощи волейбола беше точно там! защо не се сетих да попитам !?
Благодаря ти!!!!!! Непременно ще проуча! Все пак ще ми е по-близко и няма да се чувствам 'нова'

atina
13.07.2008, 22:44
Супер тема! Дано да се поднови. Когато бях на двадесет и ... с малки деца редовно правех упражненията на Сидни Крауфорд. Отскоро измъкнах касетата (видео), оказа се че не е повредена с времето, видеото - и то работи и започнах пак. Малко ми е трудно с гиричките, но упорствам. :idea: Ако някой има съвет за нещо ефикасно в къщи - да сподели!