PDA

Покажи пълната версия : Гоблен от снимка



Milena_911
24.06.2008, 23:54
Здравейте !
Търся някой ,който да ми направи схема по снимка на сина ми срещу заплащане.
Снимката е обработена във фотографско студио .Не мога да я покажа ,защото е 20 мб .
Моля да не се отзовават хора ,които пускат снимката през различните програми и не й правят допълнителна обработка.
Това го мога и аз !
Благодаря ви !

гарфийлд
25.06.2008, 10:27
Знам едно магазинче за продажба на гобленарски конци и панами, където съпругът на собственичката прави такива услуги. Но той е в София и ако проявиш интерес ще ти пратя адреса и телефоните на ЛС.[:][:][:]

Milena_911
27.06.2008, 22:48
Eто това е снимката ,която искам да ушия на гоблен .
Когато започнах тази тема ,го направих с идеята някое от момичетата във форума да се заеме с тази задача срещу заплащане естествено .
Благодаря ти галюшка за информацията ,но аз живея извън България .
Тук предлагат такива услуги но им нямам доверие като не съм виждала никъде крайния резултат .

гарфийлд
28.06.2008, 09:38
Милена, в България има известна гобленарка на име Росица Бакалова. Тя прави много отдавна схеми по снимки. Малката й снаха избродира портрет на дъщеря си и знам, че е станал перфектен. Тя има изложби , но наистина нищо не виждала с очите си. Ако имам възможност ще се поинтересувам, т.е. ще видя с очите си гоблен по нейна схема. А за тази гобленарка сега се сещам, видях и снимката, и избродирания гоблен , няма грешка - гобленът повтаряше снимката 1:1. Много поздрави на теб и Испания:D:D:D

stenli63
28.06.2008, 13:11
http://goblenbg.hit.bg/ Това е сайта на гобленарката Росица Бакалова.Чувам доста добри отзиви за нея ,но лично не мога да кажа.Опитай да се свържеш с нея,тя най добре ще обясни.Дано съм била полезна.