PDA

Покажи пълната версия : каталог на българските конци



Krili
10.07.2008, 23:13
Има ли каталог на българските конци? Потърсих в сайта на завода, но не намерих нищо.

yonka
11.07.2008, 00:06
Има ли каталог на българските конци? Потърсих в сайта на завода, но не намерих нищо.

Мисля,че няма такъв за съжаление:(

rebostobg
11.07.2008, 09:16
Мисля,че няма такъв за съжаление:(

Май,дори и на чилетата с конци няма номера!

fantaziq
11.07.2008, 10:36
Има,но можеш да си го поръчаш единственно по телефона на цеха за гоблени.

marji
11.07.2008, 11:17
Има каталог на българските конци, но за съжаление, не може да се разчита на него, тъй като доста честои има голяма разлика между цвета на чилетата от един и същи номер. Уверих се с очите си, след като собственичката на един магазин за гоблени ми показа няколко такива чилета от различни партиди. При някои цветът беше небесно син, при други - по-тъмен, а едно от чилетата направо си беше електрикаво синьо. Ако не бях видяла еднаквите номера на тях, никога нямаше да повярвам, че става въпрос за един и същи цвят.

Valja
12.07.2008, 09:37
Аз имам техните каталози, но ги използвам, за да сравнявам с DMC - не всички DMC имат аналози от българските. За съжаление също съм виждала различни цветове от един и същи номер конци.
Ето снимки на двата каталога - този от 3 страници е основният, а другият са допълнителни цветове.

vanina5860
12.07.2008, 10:22
Valji, моля те, кажи ми как да се снабдя с такъв каталог. От къде да си го купя. Имам Каталога на ДМС, но тези дни мислех дали да не се обърна към завода в Казанлък, макар че едва ли ще ми обърнат внимание:(:kissyou:

Valja
12.07.2008, 13:02
Ами аз го имам от човек, който до преди 1 година работеше в завода и не знам как се е снабдил с него. Но можеш да питаш на някой от телефоните в сайта как можеш да си поръчаш. Би трябвало да се продават.

vanina5860
12.07.2008, 13:34
Valja, благодаря.Ще им потърся сайта и ще действам:kissyou:

Valja
13.07.2008, 15:18
Ето го:
http://www.bulgaria-k.com/bg/
Успех!

vanina5860
13.07.2008, 15:45
Valja, много благодаря:kissyou::kissyou::kissyou:

roza000
13.07.2008, 19:23
Ето го:
http://www.bulgaria-k.com/bg/
Успех!

от този сайт,поне аз нищо не мога да видя!Само при мен ли е така или сайта е в процес на разработка?

vanina5860
13.07.2008, 20:15
Roza, на мен ми е от полза, за да взема адреса и телефоните:kissyou:

sanita
13.07.2008, 21:36
:confused:Аз- така и нищо не видях в този сайт.Моля те колежке сложи телефоните в следващия си пост:kissyou:

vanina5860
13.07.2008, 21:47
Кликваш на линка и ти отваря сайта. Горе на синята лента, където пише :
за фирмата, гоблени, заявки и т.н. в дясно на тази лента има две кръгчета - едното е за EN, а на другото има нарисувано плик за писмо. Щракваш на него и ще ти се отворят телефоните за връзка и адреса. Успех:kissyou:

fantaziq
14.07.2008, 08:17
Завод"България"-К Казанлък
актуален телефон на отдел пласмент:0431-64397
Аз поръчвам на този телефон.
Да ви кажа,че гоблените и мулинето ,поръчани по този път,са изключително евтини,може би най-евтините за които аз знам.Само дето си изтриха каталога,преди време и е трудно да си избереш с обяснения по телефона.Но аз тогава бях принтирала некачествено два листа и сега съжалявам,че не съм си извадила целият каталог.Копирах си само гоблени от Вилер.Листите,са много грозни ,но все пак добивам представа за това,какво предлагат.Исках да си поръчам техен каталог,но ми казаха,че нямали...което ми е странно,но се съгласих.

elli
14.07.2008, 10:01
Завод"България"-К Казанлък
актуален телефон на отдел пласмент:0431-64397
Аз поръчвам на този телефон.
Да ви кажа,че гоблените и мулинето ,поръчани по този път,са изключително евтини,може би най-евтините за които аз знам.Само дето си изтриха каталога,преди време и е трудно да си избереш с обяснения по телефона.Но аз тогава бях принтирала некачествено два листа и сега съжалявам,че не съм си извадила целият каталог.Копирах си само гоблени от Вилер.Листите,са много грозни ,но все пак добивам представа за това,какво предлагат.Исках да си поръчам техен каталог,но ми казаха,че нямали...което ми е странно,но се съгласих.

Здравей fantaziq, преди 2-3 дни една съфорумка показа каталога, мисля че е в тема гоблени, погледни там.:greeneye:

fantaziq
14.07.2008, 10:10
Ели,този каталог,за който говориш,аз го имам и е на фирма Казанлъшки гоблен(с кафевите кутии).Няма нищо общо с България К-Казанлък,чийто стари кутии са зелени,а новите розов меланж.Даже има още по нови кутии,но тях не съм ги виждала и не знам как изглеждат.

yonka
14.07.2008, 10:12
Завод"България"-К Казанлък
актуален телефон на отдел пласмент:0431-64397
Аз поръчвам на този телефон.
Да ви кажа,че гоблените и мулинето ,поръчани по този път,са изключително евтини,може би най-евтините за които аз знам.Само дето си изтриха каталога,преди време и е трудно да си избереш с обяснения по телефона.Но аз тогава бях принтирала некачествено два листа и сега съжалявам,че не съм си извадила целият каталог.Копирах си само гоблени от Вилер.Листите,са много грозни ,но все пак добивам представа за това,какво предлагат.Исках да си поръчам техен каталог,но ми казаха,че нямали...което ми е странно,но се съгласих.

И аз питах м.г. по телефона за техен каталог и на мен ми отговориха много неадекватно ,че нямат такъв:confused:

sanita
14.07.2008, 13:16
:D Благодаря ти много!Справих се.:kissyou:

yonka
14.07.2008, 14:05
Аз имам техните каталози, но ги използвам, за да сравнявам с DMC - не всички DMC имат аналози от българските. За съжаление също съм виждала различни цветове от един и същи номер конци.
Ето снимки на двата каталога - този от 3 страници е основният, а другият са допълнителни цветове.

Valja, ако имаш възможност качи малко по-ясни снимки на каталога с конци,защото аз не виждам добре номерата

sanita
17.06.2009, 21:46
:D Хей,милички аз имам каталог и то с мостри на конците.само дето не си го откраднах,толкова молби бяха да ни го дадат.Ама пък такова обслужване не съм видяла никъде.Намъкнаха ни в един склад и излязохме като коминочистачи. И за една фактура чаках час и половина,макар че пет служителки на пет компа работеха.Бях до такава степен ядосана,че ми идваше да им хвърля стоката и да си тръгна.

yonka
18.06.2009, 19:15
:D Хей,милички аз имам каталог и то с мостри на конците.само дето не си го откраднах,толкова молби бяха да ни го дадат.Ама пък такова обслужване не съм видяла никъде.Намъкнаха ни в един склад и излязохме като коминочистачи. И за една фактура чаках час и половина,макар че пет служителки на пет компа работеха.Бях до такава степен ядосана,че ми идваше да им хвърля стоката и да си тръгна.

:clap: Браво за търпението!:clap: