PDA

Покажи пълната версия : Помоощ



Кацарска
11.07.2008, 12:49
Направих си нова поща в гугъла и преди имах друга в група на хаед,сега не мога да си влезна в старата и си загубих схемите.

lili
11.07.2008, 13:36
Дай малко повече подробности какво става.

rostso
11.07.2008, 18:01
Разкажи подробно какво точно се случва.......
Да не би да си дала опция да ти запомни паролата и винаги автоматично да влизаш в новата поща?

Кацарска
11.07.2008, 20:08
Имах поща в гугъла за достъп към група любители на хаед от руски форум.Една колежка ме помоли да изпратя схема,и аз реших да си направя чрез пикаса нова поща в гугъла за да направя албум.Да направих нова поща но сега не мога да си отворя кутията със старите схеми на хаед и съм много разочарована от себе си.

lili
12.07.2008, 08:06
Дай малко подробности какво точно става като се опиташ да влезеш в старата поща. Има ли някакви съощения?
Ако като отвориш страницата mail.google.com или gmail.com влизаш директно в новата си поща това, както е написала rostso означава, че трябва да първо да излезеш (има бутонче Sign out) и после ще може да влезеш в старата.

Кацарска
12.07.2008, 19:51
Ура, получи се ,много ама много ви благодаря,всъщност трябва да се излезе от новата поща "изход" и тогава излиза за потребител и парола и всичко ми се показа.Чудесни сте .