PDA

Покажи пълната версия : Каталог на фирма "Казанлъшки гоблени"



Val4e
11.07.2008, 14:47
Днес получих каталога на "Казанлъшки гоблен" и исках да ви го представя, но не мога да ги кача, пише, че били много големи. Но който прояви интерес да пише на Л.С., ще му го пратя, има и цените. И подчертавам това не са гоблени на завода в Казанлък, друга фирма е и аз лично съм много доволна от тях, но нямат интернетстраница. Този гоблен е от там. Комплектоват ги с pupetc и anhor.

nellli
11.07.2008, 15:31
Можеш да го изпратиш на мен ако искаш, а аз да се опитам да намаля снимките и да ги прикача в тази тема.

nelllispas@abv.bg

nellli
11.07.2008, 16:10
Да видим сега:

nellli
11.07.2008, 16:14
още:

nellli
11.07.2008, 16:19
продължение:

nellli
11.07.2008, 16:23
цени в момента:

nellli
11.07.2008, 16:25
новите цени от 2009г.:
Провери дали това е всичко, че може нещо да съм изтървала.

Val4e
11.07.2008, 16:28
Всичко е и благодаря много, не знам как успя, браво

zezata
11.07.2008, 16:47
Благодаря много, че споделихте с нас каталога. :kissyou: Но как да си поръчаме като няма сайт в интернет. Пък не мога и да ида до Казанлък. :confused:

nellli
11.07.2008, 16:51
За да не правя реклама на фирмата, ще ти пусна телефоните на ЛС.
Да не се шашнеш, че се обажда един мъж на мобилния - той разработва моделите. Пращат с куриер, без никакъв проблем.
Ще ти дам телефон и на магазинерката в единия от магазините , където продават. Тя също се ангажира да изпраща с наложен платеж. Много са любезни всички.

zezata
11.07.2008, 17:08
Давай ги, че си харесах 3 гоблена. Щом става и по пощата ще се пробвам.

Val4e
07.10.2008, 17:57
Не мога да не споделя с вас хубавата изненада, която получих днес. Вчера поръчах три гоблена за приятелки от този каталог. Пристигнаха още днес, но каква беше изненадата ми, когато видях, че сумата, която трябваше да платя беше значително по-малко от предвидената. Помислих, че е станала грешка и се обадих. Мъжът, който се занимава с тези гоблени ми обясни, че ни е направил 30 % отстъпка понеже гоблените са били повече от един.
За сравнение само ще кажа, че аз това лято от Варна си купих голена холандската воденица с конци пъпетс за 26 лева, а сега същият гоблен с конци анхор излезе 21, 70. А пътните разходи като си ги разделиха трите ми приятелки им излязоха по 2 лева. Изобщо си е изгодно отвсякъде.

leti_at
07.10.2008, 19:14
О-хоооооооооо, усещам как ще се комбинирам с някой от Пловдив, за да си пуснем поръчка..
Пловдивчанки........
Радрод- къде си :D, ти май се интересуваше от тази фирма...

zezata
08.10.2008, 18:23
И аз искам да се включа, но не съм от Пловдив има ли проблем?

lari
08.10.2008, 18:44
Момичета,казанлъшките гоблени си заслужават нашето внимание.Поръчах си малката Св Ана.Дойде за два дена.А като я уших,без два цвята ,от всички конци ми остана за още два гоблена.Като я изгладя ще я покажа.

mayza
12.10.2008, 14:24
В Бургас продават ли някъде гоблени на "Казанлъшки гоблен"?. Много ми хареса "Целувката" от каталога, но не ми се занимава с обаждания и поръчки, искам да отида и да си купя. Имат гоблени със съвременни теми.

Val4e
12.10.2008, 15:04
В Бургас продават ли някъде гоблени на "Казанлъшки гоблен"?. Много ми хареса "Целувката" от каталога, но не ми се занимава с обаждания и поръчки, искам да отида и да си купя. Имат гоблени със съвременни теми.

Както искаш, но да знаеш, че в магазина ще ти излезе по-скъпо, от опит ти го казвам.

mayza
13.10.2008, 12:27
Искам да си купя един гоблен. В този случай няма да ми направят отстъпка при поръчка от фирмата. А темите им са по-интересни.

ANELIM
15.10.2008, 13:37
Може ли и за мен каталога на "Казанлъшки гоблен" - ако трябва ще си платя.
milena_tl@abv.bg

Предварително благодаря.

Val4e
15.10.2008, 14:06
Може ли и за мен каталога на "Казанлъшки гоблен" - ако трябва ще си платя.
milena_tl@abv.bg

Предварително благодаря.

Виж каталога на първа страница в тази тема и си го свали, ако не можеш ми пиши на лични и ще ти го пратя по пощата.

ANELIM
15.10.2008, 14:37
Да ориентирах се, благодаря. Май бях започнала да чета от зад на пред. Свалих всичко - и ценоразписа, довечера в къщи ще чета на спокойствие, а за комбина от Пловдив бройте и мен.

mamutche
31.10.2008, 08:18
Здравейте!

Видях, че в този каталог има и гоблени с малко цветове. Подходящи ли са за начинаещи? Ако да, може ли да ми напишете с кои е най-добре да започна? Благодаря Ви!

Дида
31.10.2008, 08:38
mamutche, според мен си започни нещо с цветя, по-малко цветове и по- малък размер.И трябва да решиш 1:1 или 1:4 , бода също е твой избор. Предлагам ти да разгледаш темичките с цветята, но ако си решила готова комплектовка - " Пурперен изгрев" от каталога е лесен. Все пак това си е твой избор.:kissyou:
Успех и да пишеш на какво си се спряла.:kissyou:
Казанлъжките гоблени и на мен много ми харесват, схемите са четливи, цветовете са добре подбрани.

Val4e
31.10.2008, 08:51
Здравейте!

Видях, че в този каталог има и гоблени с малко цветове. Подходящи ли са за начинаещи? Ако да, може ли да ми напишете с кои е най-добре да започна? Благодаря Ви!

Ти кажи кои си си харесала, а аз мога да ти помогна да отсееш един. Например целувката е много хубав и лесен, но ти може да искаш пейзаж или нещо друго.

mamutche
31.10.2008, 08:56
Благодаря :)

Като за начало предпочитам готов комплект. Хареса ми "Майчина ласка", но ще започна с този, който ми препоръчате. Благодаря!

Може ли и телефон, на който да поръчам?

Val4e
31.10.2008, 10:08
Ето - 0898920443

mamutche
31.10.2008, 10:46
Благодаря!

Val4e
04.11.2008, 20:33
Този гоблен го няма при картинките, но го има при цените

Райската градина

ninfil
04.11.2008, 22:15
Някой попита къде може да намери тези гоблени в Бургас. Едно от момичетата тук спомена,че открила ново магазинче в подлеза на операта. Ходих и наистина има едно малко магазинче,в него имаше само гоблени на тази фирма,но много малко. Бедно е доста на стока,но може пък да доставят желаното. Аз лично само надникнах отвън,не влязох изобщо.

mayza
09.11.2008, 13:01
Някой попита къде може да намери тези гоблени в Бургас. Едно от момичетата тук спомена,че открила ново магазинче в подлеза на операта. Ходих и наистина има едно малко магазинче,в него имаше само гоблени на тази фирма,но много малко. Бедно е доста на стока,но може пък да доставят желаното. Аз лично само надникнах отвън,не влязох изобщо.



Благодаря ninfil. С твоето указание вчера купих хубав подарък за една приятелка от магазина в подлеза на операта - "Момиче с ръковина". Наистина там имат гоблени на Казанлъшки гоблен и приемат поръчки по каталог. Цените им са като тези вкаталога и при поръчка не се оскъпяват. през лятото там продаваха само щампи. Дори тогава си взех от тях Лебедов танц-щампа с конци и сега ми казаха, че ще ми направят рамката с отстъпка, ако си пазя касовата бележка. Има гоблени на златен гоблен, Нюанс Варна.

Radi
10.11.2008, 11:43
Хайде и аз да се включа в тази тема. Много отдавна шия гоблени на фирма Казанлъшки гоблен. Конците са винаги за почти два гоблена, схемите са чисти и много ясни. За тези, които живеят близо до Панагюрище могат да ни се обаждат, работиме с това момче, той ни доставя гоблените за магазина, така, че ще може да се възползва и от отстъпката, а за доставка по домовете можем да се замислим :confused:Но наистина, който не е пробвал нека опита. Страхотни са гоблените му или да погледне в моите готови творби.:kissyou:

ninfil
10.11.2008, 21:17
Май пак ще намина през магазинчето да видя какво има и по каталог. Тогава не влизах вътре и нямам много впечатление от предлаганото.Благодаря и аз за информацията.

presi07
28.11.2008, 13:46
Как да намеря каталог на казанлъшките конци

Val4e
28.11.2008, 17:01
Nelli, Radi, presi07, извинявайте момичета, но не ми се ще в тази тема да се обсъждат конците и гоблените на завод Казанлък. Че пак ще стане объркване между гоблените на завод Казанлък и тези на фирма "казанлъшки гоблени". Преди време в една друга тема се случи точно това и заради това отделих темата за казанлъшките гоблени. Надявам се да ме разберете и да няма сърдити.

nellli
28.11.2008, 17:05
Nelli, Radi, presi07, извинявайте момичета, но не ми се ще в тази тема да се обсъждат конците и гоблените на завод Казанлък. Че пак ще стане объркване между гоблените на завод Казанлък и тези на фирма "казанлъшки гоблени". Преди време в една друга тема се случи точно това и заради това отделих темата за казанлъшките гоблени. Надявам се да ме разберете и да няма сърдити.

Много си права. Манка да удари една метла на ненужните постове, или пък всеки да си ги изтрие, да не я тормозим и нея, че нали трябва да има време да ни ушие подаръците за Коледа :D

РS - виж какъв съм бързак - веднага си почистих

Val4e
28.11.2008, 21:55
Nelli много ти благодаря за разбирането, страхотна си!

Hrisi1967
10.12.2008, 10:47
МОЖЕ ЛИ ТЕЛЕФОНИТЕ НА ТАЗИ КАЗАНЛЪШКА ФИРМА- ХАРЕСВАТ МИ МНОГО НЕЩА

Val4e
10.12.2008, 10:57
МОЖЕ ЛИ ТЕЛЕФОНИТЕ НА ТАЗИ КАЗАНЛЪШКА ФИРМА- ХАРЕСВАТ МИ МНОГО НЕЩА
тук
http://www.goblenite.org/attachment.php?attachmentid=96066&d=1215778950

ilianakn
10.12.2008, 11:09
v4era vidyh golymoto patuvane na kazanlahki goblen, no behe komplektovan s coats, a ne s papets. moly obysnete razlikata i nykoi dali e 6il s tyh.

Val4e
10.12.2008, 11:17
v4era vidyh golymoto patuvane na kazanlahki goblen, no behe komplektovan s coats, a ne s papets. moly obysnete razlikata i nykoi dali e 6il s tyh.

Това всъщност са конци анхор и разликата е в цената, по-скъпи. Последният си гоблен сега райската градина го уших с такива

valia.angelova.1
10.01.2009, 19:17
Аз сега шия пак на тази фирма Добри Другари,но не го видях в каталога :confused:

valia.angelova.1
10.01.2009, 19:19
Благодаря ninfil. С твоето указание вчера купих хубав подарък за една приятелка от магазина в подлеза на операта - "Момиче с ръковина". Наистина там имат гоблени на Казанлъшки гоблен и приемат поръчки по каталог. Цените им са като тези вкаталога и при поръчка не се оскъпяват. през лятото там продаваха само щампи. Дори тогава си взех от тях Лебедов танц-щампа с конци и сега ми казаха, че ще ми направят рамката с отстъпка, ако си пазя касовата бележка. Има гоблени на златен гоблен, Нюанс Варна.


Момичето с раковината,го имам ушит (почти де ) тук таме имам по 2 3 бода,само че на друга фирма да не правя реклама и се казва по друг начин.
Наистина стана много красив,но има и забележки :idea:

v_pet
13.01.2009, 12:23
Здравейте момичета.
Аз имам един въпрос - каква е разликата между конци puppets и anchor. Кои са по добрите?
Аз съм шила на тази фирма "Лебедово езеро", но незнам с какви конци беше окомплектован. Гоблена е стархотен, много красив.
И ако може да попитам за "Горски коне" - накой шил ли е на тази фирма?
Благодаря ви.

Val4e
13.01.2009, 12:51
Повечето ще ти кажат, че анхор са по-хубави и е така, те са лъскави, но аз съм доволна и от пъпетс. И всичко, което съм ушила на тази фирма е станало чудесно, така че ако се чудиш за конете давай смело.

v_pet
13.01.2009, 13:47
Val4e, лагодаря ти мила:kissyou:
Ще си поръчам с анхор тогава

Radi
13.01.2009, 17:10
В момента шия два гоблена на Казанлъшки гоблен, Христос молещ и Трио. Първия е с анхор и MEZ, а втория с пъпетс конци и, ако трябва да съм честна Исус е много тъмен, а конете просто са като живи. Така, че може и да има разлика между конците но на мене ми харесват повече пъпетс.

nangelov
16.01.2009, 20:10
Здравейте, интересувам се от гоблена "Полски цветя "в каталога на фирма "Казанлъшки гоблени" . изпратете ми телефон за връзка с тях.:kissyou:
с уважение Надя

Val4e
16.01.2009, 20:30
Здравейте, интересувам се от гоблена "Полски цветя "в каталога на фирма "Казанлъшки гоблени" . изпратете ми телефон за връзка с тях.:kissyou:
с уважение Надя

Погледни на страница 2

polinacokova
01.02.2009, 21:19
nqkoi moje li da mi prati shemata na goblena rodopskata ulica . polqpetkova@abv.bg .mersi predvaritelno

www.aukro.bg/item492653439-goblen-rodopskata-ulica.html#gallerydvaritelno:idea::idea:

klio_mima
11.04.2009, 09:16
Как мога да получа този каталог? Или да го поръчам.И мога ли по него да направя поръчка онлайн?

fantaziq
11.04.2009, 09:28
Как мога да получа този каталог? Или да го поръчам.И мога ли по него да направя поръчка онлайн?
Хазяинът на Казанлъшки гоблени е Градимир Градев,а телефона за връзка с него е 0898920443 .Можеш да си поръчаш каталога директно на него и цени на гоблените.За повече информация разгледай цялата тема.

sanita
11.04.2009, 09:44
:idea:Може би това е за друга тема,но понеже гоблените са казанлъшки смятам,че ще се прочете.Продавам следните гоблени на цена на производител.Можете да ги видите в публикувания в темата каталог.Пишете на ЛС.



Коне-32/42 см,8 цвята,бод 1:4
Фрегата в Щурм-32/39см,бод 1:4
Тропически залез-40/32см,14цвята
Диви коне-26/22см,25цвята ,бод 1:1
Розмари-34/26см118цвята,бод 1:1
Св.Валентин-26/32см,12цвята,бод 1:1
Зад завесата-26/32см,17цвята,бод 1:1
Урок по танци-26/32 см,17цвята,бод 1:1
Майчина ласка-22/28см,9 цвята,бод 1:1
Фарът-18/44см,15 цвята,бод 1:1
Икона(42-19)-28/34см,18цвята,бод 1:1
Колумбина-18/38см,17цвята,бод 1:1
Пиеро-18І38см,16цвята,бод 1:1
Дете с ролери-18/40см,16цвята,бод 1:1 :D:kissyou:

Миена
30.04.2009, 13:56
може и някои dа помогне за гобен закупен 1984г- каза се Роdопска уица на СП Среdец. Нямяме части от схемата. Преdvаритено багоdорим

did_tag
30.04.2009, 14:09
може и някои dа помогне за гобен закупен 1984г- каза се Роdопска уица на СП Среdец. Нямяме части от схемата. Преdvаритено багоdорим
Пусни това което търсиш в тази тема и ако може покажи картинка: :idea:
http://www.goblenite.org/showthread.php?p=273863#post273863

Nikol_82
13.05.2009, 16:37
Момичета,изчетох цялата тема и ще помоля за помощ :idea: Мнго си харесах 2 гоблена на Казанлъшки гоблени,но проблема е ,че ги искам с Анхор ,а отзивите са ,че с пъпец са по-сполучливи комплектовките .Ако някой имаш ушит гоблен с Анхор,ще е удобно ли да качи снимка ,за да преценя :idea:Няма значения на кой модел.Само искам да направя някакво сравнение ,за да мога да се ориентирам към поръчване на гоблените.Между впрочем съм си харесала Голямата ферма,която е безпорен хит във форума и Някога на село :idea:

via_1313
13.05.2009, 18:40
Не знам кой ти е казал, че с Анхор не са сполучливи, но няма такова нещо. Все пак Пъпетс са евтиния вариант на Анхор. Не съм виждала нищо на тази фирма с Пъпетс, но всичко, което ми е попадало с Анхор е повече от добро:kissyou:

sashka_aneva
16.05.2009, 21:37
някой може ли да ми прати номера на фирмата на лично. Аз шия Целувката сега и се получава много сполучливо. Но е от преди няколко години гоблен и не знам дали още е същия номера. Майка ми го е купувала от магазин на ъгала на Пиротска и Христо Ботев, но аз не намерих магазин за гоблени там. Може да са го затворили което ще е много жалко:( Найстина има много хубави гоблени:idea:

elli
16.05.2009, 22:27
Mагазинът си е все още там:idea:, и как не си намерила магазин за гоблени там като в растояние от 50 метра, има цели 3 магазина :confused: в единият от тях продават комплектовки на Казанлъшки гоблен, само дето не е точно на ъгъла , а е 5 или 6

магазинче като тръгнеш по Пиротска.

pipike
16.05.2009, 22:30
Има и магазин близо до х-л Плиска в София.По улица Коста Лулчев надолу.Там също продават Казанлъшки гоблени

sashka_aneva
17.05.2009, 00:41
еми от къде да знам как не съм ги намерила. Беше много рано, а и бързах и минах по Ботев. Другия път ще търся по усърдно. Аз не съм влизала в магазин за гоблни никога. Даже до преди 1 месец не съм и мислела, че ще ме хване крастата по гоблените, и не съм се интересувала къде има магазини. Искам първо да си ушия първия и после ще си купя. Мерси все пак за обяснението къде се намират магазините. Даже ако знаете и някъде другаде може да ми споделите

tanka09
08.09.2009, 16:40
Момичета аз съм от Асеновград. Купих си от магазин в Асеновград казанлъшки гоблен "Розмари". В момента го шия . Купих го за 23 лв с "Папетс" конци , а в каталога който сте качили е 20 лв. Разликата не е толкова голяма .

sanita
08.09.2009, 17:51
:clap:ще се радвам да покажеш етапче.От Нова година цените на Казанлъшки гоблен са променени,така че не съжалявай.Успех и бързо завършване на гоблена.Много е красив.

poli
08.10.2009, 14:02
Момичета да се включа и аз.Шия гоблени от доста време и на различни фирми,нооооооо най-много харесвам тези на "казанлъшки гоблен" /в кафявите кутии/От тази фирма уших "Целувката" и "Залез край езерото" и като цветово съчетание са перфекни и като количество конци са предостатъчни и като здравина са много здрави.Сега като разгледах каталога си харесах "Някога на село" и "Голямата ферма"и пак ще си купя от тази фирма.
П.П.Много благодаря за каталога и цените.А за поръчка нямам проблем сестрами живее в Казанлък

jane_f
08.10.2009, 18:27
Ето го "Някога на село" ушит http://www.goblenite.org/attachment.php?attachmentid=91314&d=1211979507

poli
09.10.2009, 12:26
jane f благодаря,за възможвостта да го видя ушит,но ми се струва,че гоблена не е изпран и изгладен/поне това виждам на снимката/ще го покажеш ли когато го изгладиш?Иначе ми харесва, аз обичам да шия пейзажи.Мога да покажа какво съм ушила,но трябва да се прибере моето / хакерче/синът ми,за да качи снимките.Там ще видите ушити двата гоблена на тази фирма и другите разбира се.Още веднъж БЛАГОДАРЯ!!!!

tatuncev
13.10.2009, 17:18
Момичета,предлагам да открием тема в безплатни схеми на ФИРМИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ -"Казанлъшки гоблени" и там да слагаме схемите които имаме.Виждам,че много от нас са шили или шият от тях,като описваме с какви конци са.Аз лично утре слагам линк към Крайморска идилия.Ако не сте съгласни,моля manka,да пусне метлата за този пост!:confused:

anubhis
26.11.2009, 14:57
Здравейте,симпатяги:))
може ли някой с добро желание да ми подшушне на лични телефончето на Казанлъшки гоблени,та да си поръчам и аз :)

mimiko
26.11.2009, 16:05
Хазяинът на Казанлъшки гоблени е Градимир Градев,а телефона за връзка с него е 0898920443 .Можеш да си поръчаш каталога директно на него и цени на гоблените.За повече информация разгледай цялата тема.

внимавай какво си поръчваш:confused: не всичките им неща са сполучливи

galia69
29.11.2009, 23:36
Здравейте момичета много се срамувам от себе си живея в Казанлък а до сега не съм зашила нито един гоблен на тази фирма .След като разгледах каталога си харесах Залез край морето .Имам въпрос ако някой знае къде в Казанлък е фирмения магазин на Казанлъшки гоблен да ми каже за да отида да си купя от там гоблена .

Marsianka
03.12.2009, 20:32
Здравейте, момичета и от мен! Вчера бях в София и реших да си купя един гоблен на Казанлъшки гоблен. Като се прибрах и го отворих, по-голяма част от конците /Puppets/ са с оригиналните етикетчета на чилетата, но около 5-6 са без етикетчета, само с номерчета, закачени на чилето. Освен това, някакси са усукани и не ми изглеждат много читави. Та исках да ви питам - знаете ли защо е така? Опитах да се обадя до фирмата, но никой не ми вдигна. Възможно ли е да са някакво менте? :confused:

neli0909
22.01.2010, 15:04
Здравейте и от мен, аз съм нова тук и се надявам че може да ме консултирате по някои въпроси. Купих си гоблена слънчогледите на Ван Гог от магазин в София пролетта на 2008 г.Той е на "Казанлъшки гоблен" и понеже вчера прочетох всичко по темата видях че пишете с какви конци са вашите гоблени.В момента шия друг гоблен-на друга фирма но ми стана любопитно моят с какви конци е. Та като отворих кутията на нито едно чиле няма етикетче.Всички са само със знаците по тях а на кутията пише че гоблена е с конци: :Mez-Anchor Германия. Аз ли нещо неразбирам? Интересно беше че кутията беше отворена когато я купих. Сега се замислям дали продавачките не са си сменили конците с други.Моля някоя от вас ако и се е случило подобно нещо да пише.Ще съм ви много благодарна,не че няма да си го ушия и този но поне да знам и повече в този магазин да не влизам.

Val4e
22.01.2010, 15:12
Здравейте и от мен, аз съм нова тук и се надявам че може да ме консултирате по някои въпроси. Купих си гоблена слънчогледите на Ван Гог от магазин в София пролетта на 2008 г.Той е на "Казанлъшки гоблен" и понеже вчера прочетох всичко по темата видях че пишете с какви конци са вашите гоблени.В момента шия друг гоблен-на друга фирма но ми стана любопитно моят с какви конци е. Та като отворих кутията на нито едно чиле няма етикетче.Всички са само със знаците по тях а на кутията пише че гоблена е с конци: :Mez-Anchor Германия. Аз ли нещо неразбирам? Интересно беше че кутията беше отворена когато я купих. Сега се замислям дали продавачките не са си сменили конците с други.Моля някоя от вас ако и се е случило подобно нещо да пише.Ще съм ви много благодарна,не че няма да си го ушия и този но поне да знам и повече в този магазин да не влизам.

Здравей, по въпроса за етикетчетата на конците, да когато са комплектовани с Mez-Anchor няма етикетчета, само знаците и конците. Аз съм шила техни комплектовки и с пъпетс и с анхор. И междудругото имам м-н за гоблени в Севлиево и продавам техните гоблени. Така че спокойно си ший и не се притеснявай. Аз също понякога отварям техните кутии, но само за да покажа какво съдържат и то само, когато клиентът вече го е купил, тоест ако има някакви рекламации.

neli0909
22.01.2010, 15:23
Val4e, по-бърза си от светкавица. Страхотна си и ти благодаря за отговора.Много ме успокои че се бях притеснила. Но следващия път ще си поръчам директно от фирмата,няма да обикалям по магазините.:blueflow:

makrat
18.02.2010, 18:58
През 2003 година си купих "Джулия" с български конци на "Казанлъшки гоблени", в кафевите кутии, същите. Дори си пазя кутията. Явно след това са спрели да работят с български...
Някой шил ли е такъв, за да сподели дали резултатът е добър. Чудя се дали да не подменя част от конците с ДМЦ или Анхор:confused:

tara31
19.02.2010, 02:20
През 2003 година си купих "Джулия" с български конци на "Казанлъшки гоблени", в кафевите кутии, същите. Дори си пазя кутията. Явно след това са спрели да работят с български...
Някой шил ли е такъв, за да сподели дали резултатът е добър. Чудя се дали да не подменя част от конците с ДМЦ или Анхор:confused:
Аз лично имам много добри впечатления от качеството на българските конци.Не са ми мръднали цветовете на неща,които съм шила /и закачила/ от преди 20 години.Много по-малко ми се усуква конеца от "Пъпетс".Имам още известно количество запаси от тях/през 80-те години се намираха с връзки в завода/ и ще ги изшия :yes:

kseniya05
19.02.2010, 11:01
Здравствуйте, девушки! Простите, что обращаюсь к вам по-русски. Я живу в Казахстане! Меня заинтересовали некоторые наборы на этом форуме. Кто может, подскажите, как их можно купить?

makrat
19.02.2010, 11:19
Аз лично имам много добри впечатления от качеството на българските конци.Не са ми мръднали цветовете на неща,които съм шила /и закачила/ от преди 20 години.Много по-малко ми се усуква конеца от "Пъпетс".Имам още известно количество запаси от тях/през 80-те години се намираха с връзки в завода/ и ще ги изшия :yes:
Радвам се, че има опитни любители на българските конци, защото ми е мъчно, че родното производство не се цени като качество:(
Така ме успокояваш, че трудът ми няма да отиде напразно.

pepikv
25.02.2010, 22:14
Здравейте на всички във форума!Аз също имам три ушити гоблена на Казанлъшки гоблен.Най-напред уших Коне в реката.Гобленът стана невероятен,а цветовете са страхотни!Веднага след това си купих и уших Лилиите и Златна есен.

Ася13
26.02.2010, 15:24
:hello:Аз сасхто искам телефона, да видим дали схте могат да ми ги изпратят до Испания, ако стане схте сам много много щастлива:gipsy:Мислители, че ще има проблем?

калинка гроздева
26.02.2010, 20:51
Телефоните са отдолу на ценоразписите на1 страница.Обади се и попитай.

Ася13
27.02.2010, 02:14
Blagodaria mnogo , oshte v ponedelnik shte im zvanna:idea:

mimsilena
03.03.2010, 11:20
Здравеите. Аз съм нова тук и не разбирам много, ама да шия гоблени ме бива. Вие добре си ги поръчвате, ами аз как да го направя? Живея в Италия. Пращат ли в чужбина?

калинка гроздева
04.03.2010, 13:42
:hello:МИМИСЕЛЕНА има тема за заявки за всеки месец ,където пишеш какво искаш ,слагаш и снимка, това са схеми и ключ, като си копуваш конците.Специално за тези гоблени знам че изпращат, в чужбина, но за по сигурно звъни на тел. които са под ценоразписите на 1страница.

makrat
12.03.2010, 12:10
А аз все се чудя и недоумявам как така, при днешния бум на електронната търговия, "Казанлъшки гоблени" все още не са си направили сайт. Просто не разбирам тази лоша търговска политика. Те губят пари действително, продажбите им биха се вдигнали значително, защото гоблените им се търсят...
До колкото чета постовете на някои от вас, които са се опитвали да търгуват с тях, оставам с впечатление, че не облекчават особенно пътя на продукцията си.

sem
23.03.2010, 14:46
Здравейте момичета, аз съм от няколко дни тук, но мисля че мога да съм Ви полезна с информацията която имам. Понеже съм инвалид от доста години и съм свикнала да "се обслужвам" с телефона. След като ви прочетох и звъннах тук-там ето:
За фирма "КАЗАНЛЪШКИ ГОБЛЕН" - тел. - 0898920443 в магазина им в Казанлък. Човека каза че изпращат с наложен платеж по цени от 2009 /т.е. цените от горния ценоразпис ВСЕ ОЩЕ важат/. При поръчване на няколко гоблена прави отстъпка от 10%
Същите имат генерален представител в София - ул. ПИРОТСКА № 29 /близо с улица Хр. Ботев/ По думите на господина от мобифона там в магазина цените са с 15% ПО-НИСКИ ОТ КАТАЛОГА.
За завод България Казанлък - тел 0431 - 64397 Отдел пласмент г-жа ИЗМИРОВА. Вчера говорих с нея и ВЕДНАГА ми изпрати каталога им, цените и наличните количества по имейла. Много мила и любезна, каза че при поискване ги изпращат на всички заинтересовани. Жалко само , че е много беден.
АЗ СРАВНИХ ДВЕТЕ ФИРМИ - ВТОРАТА/ЗАВОДА/ Е С МНОГО НИСКИ ЦЕНИ. При заявка ги изпращат с наложен платеж.
В момента правя сравнение и със фирма ЗАРЯ 21 като цени.
Ако някой от вас СЕ ПРОИЗНЕСЕ ЗА КОНЦИТЕ КАТО КАЧЕСТВО - ДОБРЕ ЩЕ Е!
КАЗАНЛЪК ЗАВОДА - БЪЛГАРСКО МУЛИНЕ
КАЗАНЛЪШКИ ГОБЛЕН - ПЪПЕТС И АНХОР
ЗАРЯ21 - ПЪПЕТС
дано съм ви била полезна:confused:

dianka
24.03.2010, 10:04
:-|благодаря ти сем за информацията. наистина ми беше много полезна. разгледах и изчетох подробно темата, съответно и си харесах два гоблена, от които единия "някога на село" и смятам да си го поръчам. само ако някой има желание да даде съвет - с пъпетс или анхор да бъде и 4:1 или 2:1. струва ми се, че 2:1 е доста грубо за картината. дайте съвет и след това, смело на пред. приятен ден.

neli0909
24.03.2010, 12:28
dianka, аз не съм шила до сега с пъпетс но в момента шия слънчогледите на Ван Гог на Казанлъшки гоблен и да кажа че съм очарована е меко казано.С анхор са,схемите са много чисти и хубави, конците са много плътни и покриват хубаво. 1:4 е. Вече съм почитателка на тази фирма и съм си харесала още няколко гоблени които да си купя.В друга тема бях писала че едно моя приятелка шие същия гоблен но на фирма Златен гоблен и един ден ги сравнихме двата гоблена-нейният е бледо копие на моя.Цветовете не са толкова наситени и силни.Пробвай и ще видиш че няма да съжеляваш.Успех!

dianka
24.03.2010, 17:13
БЛАГОДАРЯ НЕЛИ0909, ЩЕ ПРОБВАМ НАИСТИНА, САМО ДАНО НЕ МЕ БИЯТ В КЪЩИ, АМА ЩЕ СИ МЪЛЧА. МНОГО БЛАГОДАРЯ. С АНХОР НАИСТИНА НЕ СЪМ ШИЛА ВСЕ ОЩЕ.
:gipsy:

mina
24.03.2010, 19:58
Аз шия "Голямата ферма" и съм много доволна.Пъпетс доста се размъхват според мен!

jane_f
24.03.2010, 23:11
:-|благодаря ти сем за информацията. наистина ми беше много полезна. разгледах и изчетох подробно темата, съответно и си харесах два гоблена, от които единия "някога на село" и смятам да си го поръчам. само ако някой има желание да даде съвет - с пъпетс или анхор да бъде и 4:1 или 2:1. струва ми се, че 2:1 е доста грубо за картината. дайте съвет и след това, смело на пред. приятен ден.
Аз ших някога на село 1:2. Тук можеш да го видиш http://goblenite.org/attachment.php?attachmentid=91314&d=1211979507

okean
10.04.2010, 21:08
Здравейте.
Я живу в России. Очень понравился один гобелен Казанлык - Дубы.
http://s006.radikal.ru/i214/1004/08/526996bf5583t.jpg (http://radikal.ru/F/s006.radikal.ru/i214/1004/08/526996bf5583.jpg.html)
Девушки, где можно купить этот гобелен, в Россию высылают? У Казанлык есть свой сайт? Тогда дайте ссылку. И еще мне непонятно, какие там нитки. Можно их конвертировать в ДМС? Вот ключ
http://s02.radikal.ru/i175/1004/80/72a627eeb0a0t.jpg (http://radikal.ru/F/s02.radikal.ru/i175/1004/80/72a627eeb0a0.jpg.html)
Кто-нибудь вышивал этот гобелен? Дайте ссылку посмотреть на готовую работу. Заранее благодарю.

ata
11.04.2010, 00:06
:hello:Думаю,что ети номера нитки - Anchor.Посмотри здесь:
http://www.rucniprace.cz/kv_anchordmc.php

okean
11.04.2010, 00:44
Нет, это не Anchor, хотя некоторые номера совпадают. Это какие-то болгарские нитки. Может, это Orlis или Puppets?

ata
11.04.2010, 09:56
Нет ,не Puppets.Момичета,къде сте, помагайте,че и на мен ми стана много любопитно,какви са тези конци,а и за първи път виждам на български гоблен да са изписани номерата на конците.....

Видях,че въпросчето не е за тази тема,но дайте да помогнем ,пък после Манка ще удари една метличка.:kissyou:

manka
11.04.2010, 11:04
Който може,нека да помогне на okean:confused:

okean
11.04.2010, 14:46
iliana67, благодарю. Только перенаборами я не пользуюсь, я предпочитаю графику.

manka, спасибо.

tdm13
11.04.2010, 15:07
okean,посмотри здесь:

http://filipias.multiply.com/photos/album/37#

Вот каталог этой фирме.На последней странице указан номер телефона.Думаю,что они объяснят тебе подробно о заказе.Если хочешь,позвони.К сожалению не могу сделать больше для тебя.

Извинявам се на госпожата,чийто сайт побликувам,но той ми се появи от гугъла.Просто искам да помогна.

okean
11.04.2010, 15:23
tdm13, спасибо.

Девочки, я неправильно написала в этой теме, не разобралась на сайте. Это гобелен фирмы България-К. Так написано на обложке набора, картинку которого я выложила.

okean
12.04.2010, 18:50
iliana67, спасибо. Получается красиво, но перенабор меня не устраивает да и программы такой у меня нет. Я люблю графику.

rosicaemilova
17.06.2010, 19:08
Здравейте и от мен.Незнам дали ще съм много от полза,но днес съвсем случайно се ровех в чичо Google и открих този сайт на казанлъшки гоблени.Има снимки на всички гоблени с цена под всяка снимка.Но все още не приемат on-line поръчки.
Е това е от мен за сега.Целувки на всички.
http://kzgoblen.com/home.html

zajka
21.06.2010, 23:50
Az sam ot Kazanlak i moga da izpratq na vseki kojto iska goblen ot tyk!Az predi mesec si vzeh ot zavoda Kitariskata - beshe kam 20 i nqkolko leva - konci + panama+ shema

Gabriela16
30.06.2010, 23:52
Момичета , харесала съм си Край морето - какво ще ме посъветвате кои конци да избера Анхор или Пъпетс?

Miro
01.07.2010, 11:53
Подкрепям Илияна , Анхор те съветвам , че Пъпетц- а ,нещо не са особенно добри напоследък

dushkova
01.07.2010, 14:13
Аз също съм за Анхор.Качествени са както дмц -то.

ВанчетоМОД
03.01.2011, 14:37
Телефоните са отдолу на ценоразписите на1 страница.Обади се и попитай.
:kissyou:Абе те са си там телефоните, още от качването им на ценоразписа, обаче никой не чете, очевадното.

ВанчетоМОД
03.01.2011, 15:01
:kissyou:Аз пък съм ушила няколко на "Казанлъшки гоблен" и много си ги харесвам "Възкресението", "майчина усмивка", Старецът с лулата" и "Старецът с халбата"

ВанчетоМОД
03.01.2011, 15:16
http://kzgoblen.com/home.html
интернет страницата с телефони за връзка и цени:kissyou::kissyou::kissyou::clap:

disni70
24.01.2011, 20:08
Здравейте на всички. Аз също имам някои гоблени на Казанлък и съм много доволна от тях. За тези които са от Бургас искам да кажа, че в Меден рудник в бл.436 - втората спирка на 211 има едно малко магазинче,но е натъпкано с гоблени. Като вляза не ми се излиза от там. Ако можете посетете го.

malcheva1984
24.01.2011, 20:54
:)благодаря за информацията

Elisa
02.04.2011, 15:50
Благодаря много на Ванчето за линка към сайта на "Казнлъшки гоблен".
:kissyou: Не видях ценоразпис, а ме интересува. Ако някой го има, много моля да го качи.

tdm13
02.04.2011, 16:51
http://www.brodiram.com/index.php?manufacturers_id=8&osCsid=ac8c958fcc9b905ff8b73ee2d9ae3318

http://goblen.org/Distributors.html

Първият линк е за цени в онлайн-магазина,а втория-списък на дистрибутори в различните градове.

ypa
02.04.2011, 20:32
http://www.brodiram.com/index.php?manufacturers_id=8&osCsid=ac8c958fcc9b905ff8b73ee2d9ae3318

Първият линк е за цени в онлайн-магазина,

За да не попадате на страницата за регистрация, а направо на Казанлъшки Гоблен ето тук:)

http://www.brodiram.com/index.php?manufacturers_id=8

Elisa
02.04.2011, 22:29
tdm13, ypa, много ви благодаря.:kissyou:

tdm13
03.06.2011, 14:20
В началната страница на сайта пише,че може да се поръча и само схема.
http://goblen.org/home.html
Порових да потърся цени,но не намерих.Някой поръчвал ли е само схема и в рамките на колко лева е.
Конкретно ме интерсува това:
http://goblen.org/index.php?photo=165

bobkaa
03.06.2011, 17:50
В началната страница на сайта пише,че може да се поръча и само схема.
http://goblen.org/home.html
Порових да потърся цени,но не намерих.Някой поръчвал ли е само схема и в рамките на колко лева е.
Конкретно ме интерсува това:
http://goblen.org/index.php?photo=165

До скоро имаха цени, но и аз забелязах, че са ги махнали. Най-добре звънни на посочения телефон - отговаря един възпитан мъж, и попитай направо .

bobkaa
03.06.2011, 17:56
В началната страница на сайта пише,че може да се поръча и само схема.
http://goblen.org/home.html
Порових да потърся цени,но не намерих.Някой поръчвал ли е само схема и в рамките на колко лева е.
Конкретно ме интерсува това:
http://goblen.org/index.php?photo=165

Аз има звъннах. Плаща се на лист. Формат А4 по 0,50 лв, а А3 - по 1 лв. Схемите излизали около 5-6 лв и били с конци Пъпетс.
Дано съм ти помогнала

julliqna
22.06.2011, 19:38
В момента шия Тайната вечеря и лицата на апостолите са като на негри.Закупих си гоблена с конци на пупетс, не знам дали това е от значение, но хубавото е, че има страшно много конци.За съжаление има фирми на които конците им не стигат, а при тази фирма остават сигурно за още един гоблен.
А това, че и те вече продават само схеми е чудесно.Някой знае ли дали техните дистрибутори предлагат само схеми?

slunce22
20.09.2011, 11:21
здравейте, някой знае ли електронен адрес на ЕТ Микра Казанлък и дали може да се поръчва по нета?:idea:

sonya_t
20.09.2011, 13:52
информация и поръчки тел. 0878 127 230 - това е дадено в сайта им

slunce22
20.09.2011, 14:28
благодаря

kunka
26.12.2011, 01:25
Здравейте,шия момичето на скалата с ДМС по казанлъшка схема,може ли някой отфирмата на Казанлъшки гоблен да ми каже с какви номера се шие лицето и краката на момичето.Ще съм Ви много благодарна.Адреса ми е knk@abv.bg

fartunta
26.12.2011, 11:34
842,841,436,951,945,3774,437,3371,840,898,3756 това е по моята схема на детайлите,дано съм ти помогнала.Весели празници!

андри
26.12.2011, 11:57
Здравейте! Искам да ми помогнете да намеря гоблена Пастирчето-от къде мога да си го купя! Благодаря Ви!

dianka
24.01.2012, 10:00
Аз искам да изразя тук мнението си за тази фирма - много, много съм доволна. обадих се, отсреща ми вдигнаха телефона и един много любезен господин ми обясни всичко, което ме интересуваше, а след един ден си получих и пратката. бях чела вашите отзиви, но се убедих и лично, че хората от тази фирма са много отзивчиви и добри. Благодаря им от тук. Приятен ден пожелавам на всички. И благодаря за труда ви, защото само така се навих да си поръчам това, което доста отдавна си харесвах. остана само да ушия поръчаното.:D

pepikv
24.01.2012, 17:43
Аз също се присъединявам към последното мнение.Ушила съм няколко гоблена от Казанлъшките,както аз си ги наричам-в кафевите кутии.
:D
И качеството, и цветовете са страхотни!
Купувала съм готови комплектовки от магазин,но сега още по-лесно се пазарува онлайн.

nadiana
18.02.2012, 17:45
zdraveite,az sam nova tuk.predi semica zapo4nax ,,qponska gradina ,, na kazanlashki goblen.v momenta na pora4ka po internet vi pravqt vednaga 30% otstapka.neznam kakvo 6te izleze,po natatak 6te ka4a ne6to.a na firma ,,mikra,,-kazanlak si xaresax sveti iliq s dmc .nqkoi da go e ushil.

http://goblen.org/index.php?photo=51

did67
08.07.2014, 20:47
Тук отдавна никой не е писал.....
Тази фирма на сайта си http://goblen.org/home.html няма никаква друга форма за контакт освен телефонни номера!!!
Някой да знае е-мейл адрес или скайп, или фейсбук?

manka
08.07.2014, 21:37
Тук отдавна никой не е писал.....
Тази фирма на сайта си http://goblen.org/home.html няма никаква друга форма за контакт освен телефонни номера!!!
Някой да знае е-мейл адрес или скайп, или фейсбук?

Преди няколко дни купих техен гоблен за подарък,на кутията има само сайта изписан,чакам да го подаря.Ще накарам жената да го отвори ,за да видим вътре дали няма тел.