PDA

Покажи пълната версия : помощ за mylivepage



galie
12.07.2008, 09:36
Моля да ми помогнете, то човек като не знае езици а си е и тъпичък все такива ще ги направи. Получих нотификация към албума на един участник, всичко добре ,но във пощата ми започнаха да пристигат всички съобщения за нотификация и на други потребители . като най- долу има линк с надпис Отписатся, реших да го активирам за да не получавам повече съобщения и бум , отписх се ама се отписах. Влизам си на страницата - не ме разпознава, влизам с ник нейм и парола , ок, разпозна ме , но като се опитам вляза на нечия друга страница и хоп - не ме разпознава
Излезе ми надпис че за да имам пълен достъп да си въведа данни като име , пол и.н. да си сложа аватар , всичко това го направих , но ядец, ситуацията е същата. Моля ви помагайте:(

vanina5860
12.07.2008, 11:18
Galie,аз затова си кротувам:(А и покрай тези разглеждания и влизане тук и там си занемарих ръкоделието:( като че ли не ми стига нашия Форум и вече се заричам САМО ТУК, но дано някой ти помогне със съвет, ако ли не - значи ще наблегнеш на гоблените:confused::kissyou:

djavka
10.08.2008, 23:44
Момичета, а някой знае ли защо като натисна върху снимките, които съм прикачила в mylivepage преди повече време, вместо тях излиза един жълт квадрат с надпис "This file doesn't exist. Hosted by www.mylivepage.com"? С новите картинки няма проблем. Какво още искат? Качила съм всичко, освен моята снимка на аватара и постоянно ми отхвърлят данните. В това ли е проблема? Какво трябва да направя, някой знае ли?

galie
11.08.2008, 11:50
да , и при мен е така, попълнила съм всички данни които ми искат (дали са реални си е мой проблем :oops:) , но аватара ми е същия като тука, явно искат истинска снимка, и ми пращат писма че модераторите не одобрявали профила ми , но това си е техен проблем. Аз ги трия и не им обрътщам внимание. До колкото ми стана ясно , но може и да греша , е че изискването за такива данни е с цел да учавствувам в някакъв "поиск", на мен ми звучи като нещо за запознанства, в което не желая да участвам. Това получавам :
Уважаемый пользователь MyLivePage,
Ваш профиль прошел проверку модератором и был отклонен,
т.к. Вы сообщили недостаточно персональных данных для индексации Вашего аккаунта
в поиске среди пользователей системы MyLivePage (поиск).
Если Вы хотите чтобы ваш профиль участвовал в поиске,
убедитесь, что Вы заполнили следующие обязательные поля:
- фамилия
- имя
- дата рождения
- пол
- страна
- регион
- город
- в качестве аватара Ваша фотография

elli
11.08.2008, 11:57
Даааа, и при мен беше така докато не си сложих за аватар снимка на Ева Херцигова , явно си помислиха че съм аз и спяха да ми досаждат със съобщения от този род:D :D

djavka
11.08.2008, 17:07
Iliana67, аз още в началото съм изключила отметката на това участие в търсачката за запознанства, но въпреки всичко ми отхвърляше профила. Днес си качих за аватар снимката на Шер и явно решиха, че така става, защото повече не получих съобщение от администраторите. Но въпреки всичко, картинките си стоят жълти. Трябва ли да ги кача наново? Мислех, че сами ще се оправят, след като вече приемат профила ми.
Ти как мислиш - дали да не ги изтрия и да ги кача отново, или да изчакам още малко? Не знам какво да правя... :uhhhh:

galie
11.08.2008, 20:20
Iliana67, аз още в началото съм изключила отметката на това участие в търсачката за запознанства, но въпреки всичко ми отхвърляше профила. Днес си качих за аватар снимката на Шер и явно решиха, че така става, защото повече не получих съобщение от администраторите. Но въпреки всичко, картинките си стоят жълти. Трябва ли да ги кача наново? Мислех, че сами ще се оправят, след като вече приемат профила ми.
Ти как мислиш - дали да не ги изтрия и да ги кача отново, или да изчакам още малко? Не знам какво да правя... :uhhhh:

Влязох на страничката ти, виждам и последните картинки ( рогоблен е последна)

djavka
11.08.2008, 23:09
Да, виждат се добре, но само в малък формат. Когато кликнеш върху тях и искаш да ги свалиш, стават жълто каре с оня проклет надпис, че картинката не съществува.
Иначе в малък формат се виждат нормално, но така не могат да се теглят.
Пробвах и на друг компютър, и през друг браузър - все същото.
А Рогоблен наистина е последна.

djavka
12.08.2008, 09:33
Явно ще ги качвам - не съм забранила достъпа за теглене и не съм превишила лимита. Не мога да си обясня защо се получи така.

viking
13.08.2008, 12:05
Явно ще ги качвам - не съм забранила достъпа за теглене и не съм превишила лимита. Не мога да си обясня защо се получи така.

djavka , много красиви неща имаш в сайта, може ли да помоля за:
Dama
sauvage
Dragon_5
angelche_2

не бързам, когато имаш възможност

e-mail: nedialka60@hotmail.com

:kissyou:

djavka
09.05.2009, 12:45
Момичета, оплаквам ви се :( Отново ми забраниха страничката. А в новата не бях поместила нито една схема, за да не ме заключат. И за капак - същото. Просто не мога да разбера защо? Бясна съм:mad: Това е вече за втори път, а не виждам причина. Бях поместила САМО картинки към схемите, които имам, за да може всеки да си поиска и да му го пратя. Предишния път сложих под всички картинки линкове към dump.ru и ме блокираха. Толкова труд отиде на вятъра. Сега слагах само картинки - резултатът е същият? Кажете, каква може да е причината според вас?

tsvety
09.05.2009, 13:38
Защо не използвате други сайтове за снимки, които не са на руски - вярно, че (почти ) всички се оправят с руския, но те не са единствени. Аз от години ползвам този- можете да качите до 1 гигабайт, безплатно се качва и сваля, може албумите да за за всеки, който поиска или само за оторизирани лица (това ме дразни в повечето линкове, които се дават в раздела за сайтове със схеми- че авторите им са ги заключили и искат лично да говориш с тях за разрешение), като картинките са малки и в голям формат. Ето част от моята галерия:
http://s172.photobucket.com/albums/w5/lalleen/pix/