PDA

Покажи пълната версия : Аз имам....



svetta
25.07.2008, 17:40
Имам желание да си купя малко аксесоари за ръкоделие.Искам да разбера,заслужава ли да ги взема? :confused:
Създавам тази тема с оглед на това,че някой възможно притежава и ползва някои аксесоари,които някои от нас желаят да ги имат.Бихте ли споделили със нас свойте мнения за това? :scared:

Първо,питам.Искам да правя украса за игленици не на ръка,както правих досега,а на машинка.Но в инета успях да намеря само уред за плетене на плитка.Дали съществува уред за правене на висулка,която се прикачва към шнура?Искам да чуя мнения за тези две неща,ако някой от вас ги има.
Второ - ползва ли някой навивач на конци.Удобен ли е в работа?
Благодаря.:greeneye:

svetta
25.07.2008, 17:43
Споделям свойто мнение за неща,които имам аз.
Кутия за конци при работа с гоблен - малка е,може да се ползва за неголям брой цветове.Удобна при пътуване и носене със себе си всичко,което бродирате в момента.

svetta
25.07.2008, 17:46
органайзер Pako много е удобен при работа.Ускорява процес с търсене и подготмяне на различни цветове.Всички мостри стоят в прозорци с посочени за тях знаци от схемата,направо със игла с определен за тях цвят.аз много харесвам този органайзер.Малък и лек и много удобен.

svetta
25.07.2008, 17:48
Ножичка-чапла на ДМС - много е удобна.Малко,че е красиво оформлена,превъзходно реже конците.Не исползвам за нищо друго,освен за мулине.

svetta
25.07.2008, 18:03
Рамка за бродерия на големи картини,стои на пода,голяма.Ползвам я само при бродерия със кръстат бод.Удобна е,но трябва практика и време за да свикнеш със нея.Има няколко нива и наклона на самата рамка.Удобна да бродираш на дивана и креслото със нея.