PDA

Покажи пълната версия : Система за здравни преференции



pepina
06.08.2008, 12:54
Момичета ,да ви кажа вчера какво ни се случи.
Посети ни един мъж на работа ,който ни направи презентация на карти за
Система за здравни преференции.Толкова беше сладкодумен и убедителен :confused:та ние си купихме такива карти -стойността им е 30 лв
и е валидна до 31.12.09 г.Та същата тази карта може да се ползва от 6 човека от семейството.Служи за ползване на отстъпка ,скенер,рентгенов апарат ,мамография при прегледи -в посочените болници на градовете -София,Варна,Пловдив,Стара Загора,Бургас. Фирмата е
"АЛБА ТРЕЙДИНГ-3000"ЕООД
Споделете мнение,някой чувал ли е за тази фирма и за системата която рекламират.:confused:
Аз така или иначе се хванах,но сега имам леки съмнения дали не е поредната "шегичка-измама"измислена от изобретателни българи.
Ще съм ви благодарна ако някой се отзове на въпроса ми :kissyou:

elli
06.08.2008, 13:28
:confused:за първи път чувам за това и може и да е истина, но незнам защо но ми намирисва на измама, не ми е ясно защо след като става въпрос за ползване на отстъпка трябва да се плати за картата:confused:,вярно че въпросните услуги са доста по скъпи от 30 лева ама нещо не намирам логика в това , е дано аз да греша но напоследък се нагледахме на какви ли не измами:confused:

П.П. Всъщост току що намерих в Google ето това http://www.ndt1.com/article.php/20080529193540232 но пак имам съмнения:confused:
Пожелавам ти да не ти се налага да търсиш услугите им :kissyou:

fantaziq
06.08.2008, 13:51
Една такава фирма идва и при нашата врата,не помня името и,беше преди два месеца.Синът ми ,им беше отворил,аз като чух от вътре как го зарибяват,излязох, взех картата от ръцете на сина ми,защото вече му я бяха връчили да я разглежда и замерих натрапницата с нея.Достатъчно говорят по новините за измами извършвани по домовете.Според мен си има лекуващи лекари,които ако е толкова печелившо за тях щяха да направят реклама във всяко ДКЦ.Тъй като вече няколко пъти позволих да бъда измамена по други поводи с домашни,зарибявки,вече не се връзвам!Та с какво право ще идват да ме притесняват в собственният ми дом!?Има си медицински центрове,здравна каса и частни кабинети в които човек получава достатъчно информация.За мен това си беше поредната търговия с човешкото здраве и наивността на голяма част от БГ населението.Който се върже-върже!Дано не си попаднала на такива хора!За отстъпките ще ти кажа нещо интересно.Последно преди Коледа за пореден път ми правиха операция на пръста на крака.За да ми обърнат внимание съм си платила(при нас така става)Когато хирурга погледна в листа с указанията от здравна каса ,се оказа,че операцията ще ми струва 25лв без направление и с направление 36лв.Става въпрос за ревматоидно изкривяване на пръстите и вследствие на което враства нокът в месото и колкото да е невзрачна ситуацията ,толкова е болезнена!Та аз предпочитам да си платя вместо да кибича по кабинетите и пак да си платя и то в повече.Не знам дали и с други манипулации е така,но с тези карти колко процента и при какви условия ти правят намаление не е много ясно.Техните регламенти са направени така,че да се удовлетворят те самите,а пациентите като се наложи да използват предложените услуги с намаления,се оказва,че всичко е ала-бала.Пак казвам:Дано не си попаднала на мошенниците,които се домъкнаха у нас!

pepina
06.08.2008, 15:48
:confused:Незная да ви кажа не се връзвам на такива неща
но този беше много убедителен
Сега се сещам че не се легитимира :(

lali
07.08.2008, 01:05
Миналата година и при нас на работа дойде един такъв "служител" на медицински център доста известен във Варна. Рекламираше карти за отстъпка при прегледи при специалист, отстъпка при зъболекар и при закупуване на лекарства от определени аптеки. Купихме си няколко такива карти който гарантираха отстъпки за нас и членовете на семействата ни. Какво беше разочарованието ми когато ми се наложи да си направя снимка на зъб - оказа се че картата не важи за такава манипулация - никъде в придружаващите я документи не беше описано какво всъщност мога да ползвам и какво - не. След време разбрах че не мога да ползвам и отстъпката за лекарства защото има само няколко аптеки който работят с тези карта, а намирането на такава аптека се оказа "мисията невъзможна".
Искрено се надявам да не са те излъгали, но от собствения ми горчив опит знам че най вероятно ще разочароваш. Сега ми остава само да ти пожелая - НИКОГА НЕ СЕ РАЗБОЛЯВАЙ ЗА ДА НЕ ТИ СИ НАЛАГА ДА ПРИБЯГВАШ ДО КАРТАТА.

pepina
09.08.2008, 11:57
Благодаря ви момичета за отговорите :kissyou:,и се надявам тайничко :idea:
това да не е измама.
И дано сме здрави ,та да не прибягваме до тези услуги -чукам на дърво :D

svet_3
23.06.2009, 12:05
Мили момичета,
пиша ви по повод картите, които сте си закупили преди време "Здравни преференции". Аз също си закупих такава и ми се наложи да я използвам доста често. Хубавото е,че независимо от кой край на България си.вписаните отстъпки се спазват. Чрез тази карта си направих почти всички профилактични прегледи при много добри специалисти и на много ниски цени-нещо което си струва 30 лева.
Вярно е, че и семейството ми се възползва от тези отстъпки без проблеми от страна на клиники или лекари.
Благодаря на хората,които са се сетили да изготвят такава ВИП- услуга за обилновенните хора.