PDA

Покажи пълната версия : старозагорки помагайте



antonia
07.08.2008, 10:55
помогнете!!! вчера отидох да търся конци от магазинчето до баня пиперка, но вече го няма:(. освен магазинчето на гурко, къде има на друго място конци дмц и анхор :kissyou:

lari
07.08.2008, 21:57
Вече не помня имената на улиците.Но скоро бях в града.Има магазин с много гоблени в една от уличките на пазара.Може там и да ти помогнат.

ata
07.08.2008, 22:07
Да,на улицата над пазара,срещу детския магазин .Това е след пощата но от другата страна.Продават гоблени на ЛЕНАРТЕ и Милена стил и конци.

veneta_az
08.08.2008, 00:28
В този срещу пощата продават само Ариадна и български конци. ДМЦ и Анхор със сигурност има в магазина на Гурко. За другаде не се сещам.
Мисля, че Лари говори за магазина от Цар Симеон към пазара, до магазин "Ивис", улицата преди Електродома, но не знам там дали продават конци и какви.

Valja
14.08.2008, 22:58
Имаше и един магазин около спирка "Чайка" - не си спомням точно къде, но някъде там - от северната страна на булеварда.

niata
15.08.2008, 15:08
Магазина на спирка Чайка се премести на пресечката на Гурко и Ленин (улицата където се намира Верея) в един малък гараж е.

antonia
26.08.2008, 13:38
благодаря на всички. този последният магазин ми беше неизвестен-благодаря ти niata. ще го посетя в най-скоро време.:kissyou:

veneta_az
15.02.2009, 21:29
Момичета, а дали в СтЗ продават български конци и някъде другаде, освен в магазинчето срещу м-н "Бебе", че там ми е много "в тъча", както се казва.

ya-ya
16.02.2009, 09:01
Магазина на спирка Чайка се премести на пресечката на Гурко и Ленин (улицата където се намира Верея) в един малък гараж е.

Срещу офиса на "Газоснабдяване"-гаража е между два блока,малко навътре от улицата.Продават DMC и Ариадна.

ya-ya
16.02.2009, 09:03
Момичета, а дали в СтЗ продават български конци и някъде другаде, освен в магазинчето срещу м-н "Бебе", че там ми е много "в тъча", както се казва.

На "Гурко" ,не знам номера,в мазето на блока,продава една госпожа,която и комплектова гоблени.Пада се срещу детската градина зад Булбанк.Дано ме разбрахте.

veneta_az
16.02.2009, 16:19
Да, зная го, но не знаех, че продава конци. Благодаря, това ми е по-удобно като място. При първа възможност ще проверя за това, което ми трябва.

sneki3
18.03.2009, 18:50
Привет:)Искам да попитам дали има някъде в Стара Загора магазин където продават конци на метър?

Jully
18.03.2009, 19:55
Здравей, снеки. Не знам за Стара Загора, но жената в магазина в кв. Дружба говореше, че ще почне да продава на метър, но не зная дали е почнала. Може да провериш там.

olera2
18.03.2009, 23:27
момичета дмц на страхотна цена от 0.80 стотинки има на парчевич46 в мазетата на блока срещу детската градина зад булбанк

olera2
19.03.2009, 00:17
забравих да кажа че предлагат страхтни окомплектовки на гобленсет и не само на него

veneta_az
19.03.2009, 11:01
Би ли описала по-добре адреса, защото ако е това, за което аз се сещам жената там работи само с български конци и комплектова гоблените сама.

slasch
19.03.2009, 14:15
момичета дмц на страхотна цена от 0.80 стотинки има на парчевич46 в мазетата на блока срещу детската градина зад булбанк

В кой град????:confused:

sneki3
19.03.2009, 14:39
Здравей, снеки. Не знам за Стара Загора, но жената в магазина в кв. Дружба говореше, че ще почне да продава на метър, но не зная дали е почнала. Може да провериш там.

Много ти благодаря :blueflow: в събота ще се прибирам и ще видя.Къде е в Дружба не го зная, ако може някакъв ориентир:shy2:

veneta_az
19.03.2009, 21:55
В кой град????:confused:

Ами темата е "старозагорки помагайте" и аз мисля, че би трябвало да е за Ст. Загора. Но може и да се лъжа?

olera2
20.03.2009, 23:36
да в стара загора е, във всички мазета на блока има магазини за дрехи, ветеринарна аптека, в западния ъгъл е магазина за поставяне на рамки, там са конците, продават гоблени за гобленсет по заявки или по ваша идея

veneta_az
21.03.2009, 12:33
Разбрах за къде става въпрос, вчера ходих там. Но обстановката беше толкова мрачна, че дори не разгледах какво точно има, освен рамки. А гоблени все пак не видях. Може би има каталози, от които да поръчаш?

toteva
23.03.2009, 18:13
магазини за гоблени и конци има още до къща Гео Милев и в една уличка срещу техникумите,но не и зная името,но...който търси намира:idea:

veneta_az
23.03.2009, 18:28
А скоро посещавала ли си ги тези магазинчета?
Защото този срещу техникумите, ако е същият, за който си мисля (имаше много щампи), се премести в гаражче на Гурко, до офиса на Атака.
А другият до къща Гео Милев, който е основно за прежди, вече е в кооперацията под стълбите на ул. Парчевич (под главната). За това последното не съм много сигурна - видях жената да продава там (в новата кооперация), но не съм сигурна, че е затворила магазинчето до къща Гео Милев.

toteva
25.03.2009, 19:31
А скоро посещавала ли си ги тези магазинчета?
Защото този срещу техникумите, ако е същият, за който си мисля (имаше много щампи), се премести в гаражче на Гурко, до офиса на Атака.
А другият до къща Гео Милев, който е основно за прежди, вече е в кооперацията под стълбите на ул. Парчевич (под главната). За това последното не съм много сигурна - видях жената да продава там (в новата кооперация), но не съм сигурна, че е затворила магазинчето до къща Гео Милев.

Да си призная скоро не съм ги посещавала:D,но преди известно време да,може и да са настъпили промени:confused:Аз най си харесвам магазина на Алана по Гурко-има си панами,различни видове конци,рамки и готови комплектовки на разни фирми:kissyou:

veneta_az
26.03.2009, 19:05
Може би не е тук мястото, защото няма да питам за конци, но все пак ще питам за Ст. Загора.
Момичета, знаете ли някъде в града да продават от тези рамчици?
http://i004.radikal.ru/0903/9f/46da35911922t.jpg (http://radikal.ru/F/i004.radikal.ru/0903/9f/46da35911922.jpg.html)
Има само един размер в магазина на Гурко, но са кръгли и ми идват големи. А на мен ми трябват по-скоро овални.

olera2
23.07.2009, 17:00
момичета открих конци на ариадна в стара загора на 0.35 стотинки има ги на Парчевич в мазетата където слагат рамки на редицата където има няколко магазинчета и ветеринарна аптека над детската площадка, предлагат и окомплектовки по ваше желание

ata
22.11.2009, 19:00
Момичета, някъде в Стара Загора продават ли стериопорени топки?Видях,че темичката е за конци,но за да не отварям нова тема,писах тук.

ya-ya
22.11.2009, 19:04
В магазините за 1 лев има стереопорени коледни топки.Можеш да видиш там дали нещо ще ти хареса.

veneta_az
23.11.2009, 13:04
Момичета, някъде в Стара Загора продават ли стериопорени топки?Видях,че темичката е за конци,но за да не отварям нова тема,писах тук.

Ата, не за съжаление. Тези в магазините за 1 лв. не стават. Според сайта на магазин Слънчоглед, имат нещо като представители в Казанлък (най-близо до нас), но аз не съм ходила да видя какво предлагат. Предлагам ти сайта и в контакти мисля, имаше адреса в Казанлък. http://www.slanchogled.com/sunflower...px?pageIndex=0