PDA

Покажи пълната версия : Гоблен по снимка



Ancho
11.08.2008, 10:59
Привет на всички!:kissyou:
Може ли някой да ми препоръча къде да пратя снимка ,за да ми направят схема и мостра на конците.Предполагам,че има някой който знае за качествени такива услуги.И още нещо-какъв е съвета ви 1:4 или1:1,а може би в комбинация?!:confused:

toteva
21.08.2008, 09:01
Привет на всички!:kissyou:
Може ли някой да ми препоръча къде да пратя снимка ,за да ми направят схема и мостра на конците.Предполагам,че има някой който знае за качествени такива услуги.И още нещо-какъв е съвета ви 1:4 или1:1,а може би в комбинация?!:confused:

http://www.vasta.hit.bg/

Milena_911
22.08.2008, 02:10
Здравей !
Аз ти препоръчвам фирма Алта Васт-Пловдив.
На мен ми направиха схема по снимка срещу 30 евро .
Гоблена наполовина съм го ушила и съм доста доволна от резултата.
1:1 е .

tetty71
22.08.2008, 10:35
Здравей, можеш и сама да си направиш схемата абсолютно безплатно на www.igolki.net

Аз имам доста схемки там и съм много доволна от резултата. Показвам ти ушитите до сега работи от техните схемки. Между другото схемката ти става готова за няколко минутки.

matcata
22.08.2008, 18:04
Здравей, можеш и сама да си направиш схемата абсолютно безплатно на www.igolki.net

Аз имам доста схемки там и съм много доволна от резултата. Показвам ти ушитите до сега работи от техните схемки. Между другото схемката ти става готова за няколко минутки.

Аз също си направих схема в Иголки,но ме е страх да я почна.Благодаря,че сподели.

Ancho
23.08.2008, 10:26
Благодаря ви за отзивчивостта!!!:lady:
Снимката е на мъжа ми с една от неговите уловени риби и не съм сигурна дали да не я ушия с комбинирана схема или цялата да е 1:4:confused:
Но ще пробвам в този руски сайт.Харесах си и няколко гоблена за по-нататък!:D Живот и здраве!!!