PDA

Покажи пълната версия : Щампи от фирма "Шехерезада" София



mayza
14.09.2008, 12:37
Някой бродирал ли е щампа, от тези, които се продават от фирма "Шехерезада" - София. В сайта им изглеждат хубави, но не е отбелязано с какви конци са. Дали ще станат хубави след като се избродират?:confused:

Юра
14.09.2008, 15:07
Имам избродирани щампи, но не на тази фирма. На всяка щампа отстрани е дадена цветна легенда. Ти сама ще си прецениш с кои точно конци да бродираш. Аз лично ДМС не ги заменям с други.
В момента в който събереш на едно конците можеш да добиеш представа за колорита. И вътрешният ти глас ще си каже думата - става или ще се променя нещо. Не се плаши - всеки гоблен си е красив сам за себе си.

vania.kaimska
19.09.2008, 22:14
Аз имам щампа ушита на тази фирма,но си я поръчах без конци и си е комплектовах с налични.Те имат и едра и ситна шампа.Ситната е все едно си шила гоблен по снема.Сестра ми ши дава гоблена от ситната и станаха невероятни.

mayza
23.10.2008, 15:03
Много ми е трудно комплектоването на щампа без конци. От София си взех Немска овчарка от магазина на Шехерезада на ситна щампа без конци, но не зная какво ще излезе на края след моя подбор на конците. Сега намерих в Бургас едно ново магазинче за гоблени в Подлеза на Операта / до среброто/ там продават такива щампи/на Шехерезада/, и те са само комплект с конци. Купих си Лебедов танц, на ситна канава. Надявам се да стане красив. Вие със специална игла за щампи ли шиете, защото видях в октомврийското списание на Милена стил, че предлагат игла за бродерия на килими и щамповани гоблени?:confused:

Юра
23.10.2008, 19:48
Аз лично бродирам с обикновена игла за гоблени. Вземи си по-малка игла щом панамата е ситна.

vania.kaimska
23.10.2008, 21:43
Определено шия с обикновенна гобленова игла.

bumer2008
03.04.2011, 12:39
Здравейте бих искала да попитам Пловдивчанки има ли магазин в който да продават щампи на Шехерезада, Royal Paris .Или въобще къде има голямо разнообразие на щампи в Пловдив .:kissyou:

emi.v
03.04.2011, 14:35
Здравейте бих искала да попитам Пловдивчанки има ли магазин в който да продават щампи на Шехерезада, Royal Paris .Или въобще къде има голямо разнообразие на щампи в Пловдив .:kissyou:

При братята на "Опълчеенска"проверихте ли?Там има много щампи на въпросните фирми,а също може да си поръчате и по каталог.

bumer2008
03.04.2011, 14:51
Благодаря ще проверя:kissyou:

did_tag
05.04.2011, 12:42
При бабата на Централна гара има на Роял Париж и на Худемас /Шехерезада им е вносител май/

При братята има в магазина им на Заимов - на Роял, на Дим и др.

Най - много има в Мр. Гоблен, но са си техни..........

bumer2008
05.04.2011, 19:31
Тази информация за централна гара ми е много полезна благодаря did_tag :kissyou:

lusien
02.06.2014, 09:36
Здравейте! Някой знае ли къде в София се продават щампи на Шехеразада и Роял Париж?