PDA

Покажи пълната версия : Вманиачени ли сме по форума?



TDK
26.09.2008, 19:49
Мили ми приятели по хоби, отварям тази тема „Вманиачени ли сме по форума?” понеже разбрах, че аз съм се вманиачила по нашият форум. Открих моята зависимост през пролетта при първата профилактика. Тогава аз бях от групата на ползващи БТК интернет. Много ми беше тъжно, като разбирах, че вие ползвате всички възможности на форума, а аз не мога да се включа.
И от тогава се замислих. Гобленарството е самотно занимание. Не можеш да отидеш на гости при приятелка и да си шиеш гоблена.
С форумът ние компенсираве тази липса на контакт, и най-вече на контакт с хора, които биха ни разбрали.
Въпросът ми е – само аз ли така се чувствам или и при вас е така?

manka
26.09.2008, 19:52
Таня,май станахме две вече http://s14.rimg.info/b8a06322ea4799258f791480cd3e71ac.gif

kanevaster
26.09.2008, 19:58
Вече сме три!:D

3axap
26.09.2008, 20:08
Преброяване на дивите зайци стана малко :) Разписвам се и аз към зависимите

TDK
26.09.2008, 20:20
Успокоихте ме!
Сега си погледнах диска - имам 9 GB схеми на гоблени и то в архиви!
Започнах да ги трупам, откакто съм във форума.
Трябват ми 1000 живота, за да ги ушия!
Събирам ги, за да мога да ги споделя с вас! И това ми доставя удоволствие! И то много голямо!
Оценяваме нещо, което приемаме за даденост, когато изчезне!

Групата на маниачките се увеличава! тука следва целувка за вас

ata
26.09.2008, 22:50
Бройте и мен!Макар да съм от скоро при вас, боя се,че и аз се вманиачих .На ден сигурно по 20 пъти проверявам има ли кртинки....Ами ако има вече, пък аз не съм видяла .... С нетърпение чакам всичко да се оправи.

Jana_jj
26.09.2008, 22:55
Момичета, и аз съм в групата ви.При ме н се случиха доста промени и все не такива, каквито искам.Това намали свободното ми време до минимум, но всяка открадната минута за почивка /а те не са много/ е не за гоблена , а за форума.Какво да се прави? Факт.

did_tag
26.09.2008, 23:24
И аз съм с вас!!!

leti_at
26.09.2008, 23:33
Мили дами, то си е като наркотик...
Аз толкова не шия, колкото се ровя във форума и гледам красотите на останалите.
Обаче на срещите в Пловдив като огледам момичетата с какви темпове творят красоти( стигнах до извода,че те просто не спят..)...чудя се аз какво ще донеса на Националната среща...

Аня
27.09.2008, 01:06
Определено всяка свободна минута отделям за любимия форум.Имам чувството че не мога да живея без да е минал един миг и да надникна в красотите които сътворявате.Да сме живи и здрави,за да се радваме взаимно на любимото ни хоби.

matcata
27.09.2008, 01:28
И аз съм с вас.И лошото е,че се чувствам нещастна като не мога да влизам във форума.

vanina5860
27.09.2008, 02:20
Танче, благодаря за отворената тема!
Аз съм във Форумът от април тази година.Да си призная, така ме грабна, че и мен всяка свободна минута ме привлича като магнит. По едно време си мислех дали не съм луднала?!Изпитвах леки угризения, че изоставям и гоблен и други по-маловажни пред Форума неща, но нали човек има нужда от положителна енергия, а тук сред вас е в изобилие. Как да стана от компютъра?
Чак сега при тази профилактика, Танче, си представйм на теб какво ти беше. Спомням си, че всички ние ти давахме кураж и ти издържа геройски.
Стоически понасям липсата на картинки и емотикони и при всяко сядане се моля дано вляза...
Та на въпросът ти - незная дали съм вманиачена или отка-чена, но мисля че ми е добре.
Целувки на всички!!!

keikal
27.09.2008, 11:17
Е как да не сме вманиячени!?...Вече и срещи си организираме, като при АНОНИМНИТЕ АЛКОХОЛИЦИ

NIA
27.09.2008, 11:53
Ot v4era sam pri vnu4etata v Holand (eto zashto pisha na latinitsa) i pone 5 pati sam vlizala vav foruma. I tova,ako ne e vmania4vane... koi shte mi kaje kakvo drugo e?!

Tiana
27.09.2008, 12:05
Може да се каже , че и аз съм като една маниачка на тема форум:) , Всяка свободна минута гледам да вляза и да ви видя , а съм от началото на годината тука , тогава ви намерих. И благодарение на вас сега мога да си довърша единия гоблен и уших няколко.

alex 76
27.09.2008, 12:48
Още една ДУШЕВНО БОЛНА се причислява към вас...


http://i047.radikal.ru/0809/14/d93f68d7a8ec.gif (http://www.radikal.ru)

mladenka
27.09.2008, 13:38
Признавам си без бой

ming
27.09.2008, 14:16
Da se prisaedinia i az kam grupata na vmania4enite :) Nai-malko po 20 pati na den vlizam vav foruma da proveria dali ima ne6to novo i interesno A ako ostana bez internet ili niamam dostap do foruma napravo poludiavam To pove4e vreme prekarvam vav foruma otkolkoto da brodiram i ne znam kolko GB shemi imam ve4e, no se uspokoiavam 4e imam 2 diska s po 300 GB i miasto ima za o6te mnogoooooooooooooo shemi :)

doris
27.09.2008, 15:36
И аз съм в болестно състояние! Почти всеки ден закъснявам за работа , защото не мога да се отделя от форума или гоблена!:D

lali
27.09.2008, 16:10
Не само сам вманиачена ами съм си направо луда. От служебния си комп. не мога да вляза и нямам търпение да се измъкна от работа колкото може по-рано. Колежките ми си тръгват и си мислят къде ще ходят и с кого, а аз вървя и си мисля - днес ще имам ли форум. ЛУДА РАБОТА

zezata
27.09.2008, 17:59
Определено е вманиачаване и при мен. Когато включа компютъра първата ми работа е да влезна във форума. А сега когато имаше профилактика го проверявах на ден по 10 пъти.

keissi
27.09.2008, 18:56
Ооооох мъка, мъка - бройте и мен.

kiki_niki
27.09.2008, 19:01
Вманиачена съм и още как,направо не мога да дишам без форума;)

Triana`
27.09.2008, 19:03
Вманиачена ли? Сега разбрах,че съм направо луда!

stoika
27.09.2008, 20:55
Пишете ме и мен при лудите.
Тук следва една гоооооляма усмивка.

mucho
27.09.2008, 21:02
Леле, а аз мислех че само мен ме е хванал "форумния вирус" а то било всеобщо явление! В къщи даже започнаха да се майтапят с мене !

venipetgab
27.09.2008, 21:20
Здравейте! Бройте ме и мене към вманиячените. И аз без форума не мога. Ама в момента просто страдам, че нямам картинки, но поне можем да си пишем.

skorpion
27.09.2008, 23:33
Момичета, няма страшно-това не е мания-това си е вече чиста зависимост! По този повод викайте на 11.10 психолог да ни види на живо и да си каже тежката дума!Забравих-аз съм постоянно м/у форума и гоблена...

sidika
27.09.2008, 23:56
i az sım sıs vas mili momi4eta - 4uvsvam se mnogo dobre sred hora koito otsenyavat moya trud. İskam da se izvenya za latinaitsata.....no iskam da spodelya ne6to koeto mnogo me ogor4ava naposledık....

imam takiva slu4ai da mi idvat gosti i iskat da im pokaja goblenite si (pove4eto ne sa v ramki, i ne sa po stenite) . S nay golyamo udovolstvie im gi pokazvam razbira se , pırvo idva u4udvaneto i vızhi6tenieto 4e sa mnogo i mnogo hubavi, koga sım gi napravila i t.n. i sled tova za kakvo sa mi bili tolkova mnogo , kakvo 6tyala sım da gi pravya, 6te gi prodavam li? i taka natatık ,,,,

stava mi ubidno - ne sım dlıjna na nikogo da davam smetka za kakvo sa mi , priyatno mi e da 6iya i dokato o4ite mi ne me iznaveryat 6te si prodıljavam da si 6iya,,,,,

zatova tozi forum mnogo si go obi4am i ne moga bez nego, tuka nikoy ne me pita za kakvo sa mi , i poneje se znae za kolko vreme se 6ie edin goblen vseki uvajava truda na drugiya,,,,,

dobre e 4e vi ima mili momi4eta ,,,,,

nadejdabr
28.09.2008, 00:09
Четох, четох пък рекох и аз да си кажа - като стана правя си закуска, включвам РС-то, отварям форума и по цял ден си стои почти отворен там, и мине не мине тичам да видя, какво става, какво ново! Зависимост ли е това?!?! :)))))) А в останалото време, колкото имам свободно и докато детенце спинка, а дъщеричката ми е на уч-ще се опитвам да боцкам - май съм с вас!!!!

Дида
28.09.2008, 01:11
Май и аз съм вманиачена....
Имам симптомите на всички тук и съм болна от общата болест. Мислех си,че като започна работа и ще ми мине,но вие ме отчаяхте.Разбирам,че и работещите дами са си болни...
Не ми пука.Добре ми е във форума,емоционално си почивам.За мен е удоволствие тази мания.:kissyou::kissyou::kissyou:

veneta_az
28.09.2008, 15:03
Май всички сме в кюпа. Направо бях като болна докато нямах форум, просто денят ми не е същият, нещо много важно липсва. Докато поне сутрин не прегледам форума не се чувствам добре. Дано всичко се оправи по-бързо и да мога всеки ден да бъда с вас, че наистина ще се разболея.

TDK
28.09.2008, 18:25
Момичета, явно форумът е като вирус!
Всички страдаме от едни и същи симптоми...

fantaziq
28.09.2008, 19:48
Като си помисля,само преди часове как страдах,че не мога да влизам във форума и нищо не ми се правеше,дори не ми се шиеше,а и само за това си мислех ,достигам до извода ,че съм ужасно вманиачена.Натрапчивата мисъл ,че сега няма да си разглеждам гобленчета и няма с кой да си говоря ,ме преследваше даже в съня ми.

vania.kaimska
28.09.2008, 20:15
Определено,да! Шия,шия и все ме тегли да надникна във форума.Май за този вирус лекарите не са измислили лек.

fuentemajor
28.09.2008, 21:31
Момичета, аз мисля,че всички трябва да се причислим към тази графа!Няма човек ,който поне веднъж влязъл във форума да е останал безразличен към красотите,които създаваме!И така ден след ден.....ами то си става истинска мания,без която не можем!!!!Аз също!!!:kissyou:

galie
28.09.2008, 22:06
Не .. аз пък не съм пристрастена, влизам на ден само по 15-20 -тина пъти ...всеки ден , но колко са те дните в годината..., дръпнала съм си няколко схемички дето целия китайски народ за 10 год не може ги уши и сърцето ми се разхлопва като излезе нещо ново .... в плановете ми за започване на първа линия са 20000000 гоблена ...и да си призная като имам повече свободно време ми е много приятно да го изгубя в търсене на някоя схема от заявките из нета ....не съм пристрастена , нали :)):kissyou:

vanina5860
29.09.2008, 01:46
Мила Galie, жестока логика......ами не, не сме пристрастени! Само където прочетох на мъжът си какво си написала и той каза "и тя е като тебе!".
Аз предлагам все така да си я караме всички ние уж непристрастените, пък ако се пристрастим.....да му мислят домашните ни половинки.Целувки на всички!

IgDe
29.09.2008, 20:15
Много добър въпрос! И зададен в подходящо време!

Чета, чета и при мен симптоите са същите като при вас!

Да, твърдо и аз се причислявам към групата!

Юра
30.09.2008, 00:05
Мания,мания,мания....ма ми е хубаво сред вас !

ya-ya
30.09.2008, 09:22
Вманиачени ли сме във форума?
Твърдо и категорично ДА!

valq_78
30.09.2008, 11:35
Хайде още една "болна" от същата болест.

el_i
30.09.2008, 12:35
Още една болна по цял ден ми е отворен форума на работа в нас да видя нещо ново да споделя с вас какво съм ушила да видя вия докъде сте стигнали а когато нямаше форум се бях поболяла само седях пред pc-то и проверявах по хиляда пъти дали е пуснат следва еднo много засрамен лице :)

Helen
02.10.2008, 12:05
Като четох какво сте написали, момичета, се успокоих. Като започна профилактиката на форума, разбрах колко съм се вманиачила. Непрекъснато се опитвах, и опитвах, и опитвах да вляза, но.... :( Като започна да дава съобщение че страницата не може да се отвори или не е намерена, направо се разболях. Ставах посред нощ да пробвам :D Тук искам да благодаря на Ния за помощта :kissyou: Сега вече съм спокойна. Имам форум и макар да нямам свободно време,:D все гледам да понадникна тук.
Благодаря Ви, че ви има, момичета и момчета!

venipetgab
02.10.2008, 12:24
Не само вманиячени, ами тежко болни. И тази болест май има вече епидемичен характер. Все повече и повече сме заболелите. и докато не си вземем по 2-3 хапчета ФОРУМЛЕК не ни минава. Вчера ме нямаше и сега бързам да си взема двойна доза от лекарството.

DarthD
04.10.2008, 18:53
Въпреки че съм отскоро във форума и аз вече членувам в групата!
Но това никак не е лошо, според мен, дори напротив!:idea:

nqura
05.10.2008, 16:46
И аз съм от вас мили.Макар сега да нямам много време за да дискотирам то поне разглеждам.И все дърпам по нещо макар да нямам време после да си ги картотекирам.И компа ми е задръстен с какво ли не.Без да знам кое къдее но все някога ще ги подредя.

gunnys
05.10.2008, 23:38
ВЪПРЕКИ ЧЕ НЕ РАЗБИРАМ НЯКОИТЕ ВИ ДУМИ, ХУБАВО Е ДА СЪМ ПРИ ВАС:idea: И ОТГОВОРЪТ МИ Е "ДА ДА ДА ДА ДА". :PP

galinvayov
05.10.2008, 23:58
:confused: Дали съм вманиачен... не знам. Но когато нямам интернет шия повече :D

sharlota
12.10.2008, 12:43
И аз сум тук,луда работа,но съчетано с цветарство и с 2 мъркащи топки е направо релакс!!!

toteva
25.10.2008, 16:49
Иска ли питане:D Всяка свободна минута съм тук с вас:thumbup:

Mani73
26.10.2008, 18:07
И моят отговор е ДА.Немога да си го обясня,но ако не вляза в форума се чуствам много раздразнителна.Тук релаксирам :D

kamellia
27.10.2008, 13:25
Лошо няма, от нашата мания не се умира:D Радвам се, че познавам мн хора от форума, които ми станаха истински, близки приятели:kissyou:

ralli
27.10.2008, 13:50
Бройте ме и мен!:PPТо нашето си е цяла зараза...Според мен да си нормален е скучно! Нашата лудост е креативна и от нея се ражда красота!:clap:Искрено се радвам на компанията ви!:kissyou:

Мари
27.10.2008, 16:29
Какво да кажа, като от 8,30 до 17 ч. съм непрекъснато във форума (докато съм на работа) и трябва всичко преровя. Това със сигурност означава, че сме доста маниаците! Но пък е прекрасно:clap:

ninfil
28.10.2008, 01:02
И аз няма да се деля от групичката. Първата ми работа сутрин или след работа е да се мушна във форума и да погледна какво ново става. Даже първо проверявам пощата си,там ми дава систематизирано къде какво е писано и хоп-там съм.Немога без форума,но и аз ако нямам нет забелязвам,че шия повече. В крайна сметка по-добре сме от клуба на алкохолиците-не налитаме на бой:D:D:D

abi1004
28.10.2008, 10:47
Определено съм си за групата на вманиачените-няма какво да се заблуждавам.
Ако отделям толкова време за шиене колкото отделям за зяпане и писане във форума доста от заплануваните ми неща за ушиване щяха да са готови.
Самия факт че сутрин когато дойда в офиса първото нещо което правя е да вляза и съответно излизам към 18.00часа-добре че трябва да си ходяhttp://s.rimg.info/e7efeb1ddfbc6b7031354e7f91502e2c.gif
Е, това е ПРИСТРАСТЕНА СЪМ-признах сиhttp://s7.rimg.info/e113c1dace6b3bd0391a1c39423c0b19.gif

rodich
29.10.2008, 13:23
..... да сте виждали някой луд, да се признава за такъв!? :oops:

pepina_p
12.12.2008, 17:51
Здравейте, съфорумки!!!!:kissyou: От един месец съм във вашите редици. Гордея се ,че съм част от този "свят" /форума/, но от ден на ден се питам дали е за добро:?: Улавям се , че все повече прекарвам пред компютъра и то във форума.... Гоблените чакат да се шият на втори план. Това май не е много добре, но така го усещам. Приятно ми е да чета вашите мнения, да пиша своите по различни теми. В обкръжаващата ме среда почти никой не разбира какво наистина означава хобито ми за самата мен. А предполагам, всички вие, бихте ме разбрали. Та нали сме "болни" от една и съща болест... Дали някой ден ще се излекувам ли или това не е тежка диагноза и може да се живее с нея:?:

vanina5860
12.12.2008, 18:08
Pepina, живее се с тази диагноза, повярвай ми:idea:Даже само мисълта, че някой иска да те излекува, ще те ужасява.Поне при мен е така:DЕдинствено по-трудно е да се справиш с останалите около теб и след като надделееш, усещането е чудесно - гоблени, Форум, пак гоблени и пак Форум.......:kissyou:

tdm13
14.12.2008, 19:57
:thumbup:Добре,че не съм сама!Повече време съм пред компа,вместо да шия гоблени.Отварям пощата и оттам като прочета какво става и почвам да сърфирам из форума.Отделно съм се пристрастила и към колекциониране на схеми.Даже се наложи три пъти да преинсталирам операционната система,тъй като блокирах компа.Но много се радвам,че принадлежа на тази общност.И се надявам това да продължи.:thumbup::thumbup:

svetla1963
15.12.2008, 10:55
чак до престрастяване не мисля ,но интереса ми е голям.Например аз бях 9 дни в чужбина и първата ми работа след като се върнах е да вляза във форума и да се поровя за да разбера какво става!Това е нормално защото имаме общо хоби и интереси! Така че поздравления!!!!!!!!!

valentna
15.12.2008, 12:06
Аз определено при всеки удобен случай гледам да влезна във форума.Много ми харесва всичко в него и съфорумките са просто чуденсни нямам думи просто(винаги помагат при нужда) за което съм много благодарна на всички. :)

demira
10.01.2009, 22:08
проблема при мен е че нямам с кого друг да споделям свойто хоби
Нито една моя приятелка, позната или колежка / да не говорим за мъжете/ не споделя мойте интереси.Съпругът ми се отнася с разбиране, но не е същото
Преди да открия форум смятах че освен мен никой друг вече не бродира гоблени. / даже бях на път да се откажа напълно/. Оказа се че споделянето имало голямо значение.:idea:
Благодаря на създателите на форума и на всички участници в него.:loveglasses:

toteva
11.01.2009, 11:53
Повече от вманиячена съм:DСъпругът ми казва ,че съм луднала на тема гоблени:crazy:

emmouna
11.01.2009, 21:56
Ох, и моето си е чисто вманиечаване:D Стана сутрин рано и първата работа да си включа компютъра и проверя форума, а малката плаче ли, плаче даже памперса не съм й сменила.Дори пред компа се кърмим - да не изпуснем нещо :baby:

idzs
11.01.2009, 22:22
Май всички ни е хванала една и съща 'болест' :D.Щом имам възможност ,веднага съм влязла във форума:kissyou:.

kaktos456
28.01.2009, 23:47
:confused:май и аз трябва да се включа , като манячка ,почти всяка вечер си ,,почивам,, с форума:shy2::kissyou:

Nikol_82
30.01.2009, 14:44
Ставам-и съм във форума!Готвя и пак наминавам от тук !Шия ,но пак следя всичко :smokin: И това ,ако не е пристрастяване :shy2:

mimiko
30.01.2009, 15:43
Мислех, че не съм докато онзи ден останах без интернет. Щях да изтрепя всички в къщи:fight:, чувството е като да останеш без цигари и да няма откъде да си вземеш. Пушачите ще ме разберат:D

marga
30.01.2009, 15:58
Еми да!;)

lilana61
30.01.2009, 20:28
Отговорът май е да! Отскоро следя форума, но отделям повече време за него, отколкото за шиене!

cecunka
14.02.2009, 15:25
Аз определено съм се вманиачила. Сутрин като закусим и оправя, мятам яденето на котлона изсипвам коша с играчките да дидо да си играе и сядам пред компютъра. Сега започнах Етъра, но честичко го мятам за да поровя из форума.:D Но всичко хубаво си има край- през м. май започвам работа, а лятото май ще сме си и по село, а там нямам компютър - тъй че ще има:cry::cry::cry:

matcata
16.02.2009, 15:21
Не плачи тъкмо ще имаш повече време за шиене и повече неща после за показване:gipsy:

TDK
23.04.2009, 20:11
УРА!!!!
Изпълних инструкциите и от първи път се включих!
Здравейте, момичета!
Подновявам темата, понеже форумът невероятно много ми липсваше тези дни!
Аз твърдо съм от категорията на ВМАНИАЧЕНИТЕ!!!

cecunka
23.04.2009, 20:31
:D:DИ аз все проверявах по няколко пъти на ден, дали не е приключила профилактиката по-рано.

BIBETO
23.04.2009, 20:54
На мен ми действува като опиума - за него е категорично, че опиташ ли веднъж спиране няма:greeneye::D:idea:А кога ще хвана иглатаааа никой не знае:confused: Как ме зарибихте..............