PDA

Покажи пълната версия : Предложение за нов раздел



Ducky
05.10.2008, 14:35
В етапи-те видях, че се пускат теми за любителите на различни фирми. Аз отдавна си мисля, че такива теми са много необходими и полезни. Аз лично много обичам Фервако и Дименшънс, но съм сигурна, че интересите на всички са мноооого различни.
Предложението ми е за нов раздел(или подраздел,подфорум) - не знам как точно е правилно да се каже. Не знам и къде точно да му е мястото - може би точно при "етапите", "игрите" и "готовите творби", но като отделен подфорум(раздел) както са тези. Идеята ми е, че в "етапите", както е сега ще станат много "съобщенията" и така ще се изместят личните теми много назад. И новия подфорум(раздел) ще може да се обособи с точни изисквания: обсъждане на модели на различните производители, и всеки да показва какво шие, какво иска да шие, или ако иска да пита нещо за фирмите. Съшо може да се обсъждат и каталози, нови модели, специфични техники на бродиране и т.н

Е, това е предложението от мен :):kissyou:

svetta
05.10.2008, 16:26
Аз мисля да не слагат всички свойте започнали бродерии на една фирма във една тема.Подобре да със заглавие на тема да пишат името и номер на модела и във самата тема да показват всички,който бродира този модел например,соотвествено който иска да започне да бродира го ще пита във тази тема.
иначе една тема може много да се разрасне ако ще бъдат събрани всички модели на една фирма вътре.
Това е от мен!

Ducky
05.10.2008, 16:38
Svetta, идеята ми е точно за раздел, в който да има теми за различните фирми - в една тема да се обсъждат само моделите и всичко свързано с нея, и да са наименовани така, както са в "етапите" сега. "За любителите на...."