PDA

Покажи пълната версия : Холандия или Белгия



mareha
12.10.2008, 09:43
Момичета трябва ми спешно някой който живее в Холандия или Белгия.Чух че само там продават една схем на Вервако която искам много да си купя,но не успявам да я намеря никъде из нета :rezando:. Трябва ми оригинала,моля ви помогнете :rezando: Плащам си всичките разходи предварително.:kissyou:

mareha
12.10.2008, 15:58
Никой ли няма да живее там :(

Cipollina
12.10.2008, 20:21
А картинку покажите, пожалуйста. Может уже есть схемы в интернете :)

mareha
12.10.2008, 22:18
А картинку покажите, пожалуйста. Может уже есть схемы в интернете :)
:oops:

nadejdabr
13.10.2008, 02:07
Ако ти кажа, че я видях някъде из нета да се продава, но не помня къде, опитвам се, но сивото вещество отказва...ще се поровя пак, ако попадна случайно! Иначе когато излезнат нови модели, отначало наистина повечето ги продават само в Холандия, и след някое време ги пускат и по другите държави. Аз така за часовничето на Вервако и испанката на Ланарте. Голям мерак обаче ги гледах само в холандски сайтове и след около месец, месец и половина се появиха и в английския сайт, от който си купувам...така че може би с малко търпение ще се появят и по другите сайтове!!! :confused:

nadejdabr
13.10.2008, 02:11
и намерих сайта, обаче първо се информирай колко ще ти излезе пощ.разходи, че мен ме одрусаха 23,80щ.д та ми се ревеше и като получих гледам те пратили с Първа класа, а аз избрах стандартно...така че първо им пиши и питай и после си поръчвай http://www.thestitchery.com/itemdy00.asp?c=&T1=T58572&SKW=+counted&GEN1=Counted+Cross+Stitch&PageNo=1&pos=2

mareha
13.10.2008, 09:08
Мерси много Наде,убих се да търся и все не намирах.ДА ти кажа честно такъв мерак и имам че не ми се чака вече.Сега обаче ще изчакам да видим дали в Холандия не е по-ефтина.Обади ми се едно момиче от форума.ПОсле ще му мисля.Благодаря на всички отзовали се!!!