PDA

Покажи пълната версия : Рамкиране на гоблени в Бургас



likorna
19.10.2008, 22:41
Здравейте, форумци! Представяме Ви...

Забележка (като в училище:D ): моля, прочетете правилата на форума! (от администраторите)

miraflores
18.11.2008, 14:35
Аз си занесох гоблена за рамкиране в ателието на Богориди при тези, които се рекламират във форума и честно казано останах приятно изненадана, защото ги прави едно младо момче, което явно много разбира. Рамката на гоблена "Коне в реката" ми излезе всичко 29 лева с много тежкарска рамка и антирефлексно стъкло, сложихме паспарту и много се колебаех между най-различни красиви профили. Доволна съм, бързо става. P.S. ателито се намира точно до магазин EXXO в една стара къща на 2-рия етаж

ninfil
18.11.2008, 22:30
Аз също съм доволна от едно ателие(няма да му правя реклама) и също взимат много евтино. Селският пейзаж в сайта ми излезе 20 лева с антирефлекторното стъкло.Изработка за 1 ден.

STOP-73
17.02.2009, 18:35
В Бургас на ул. Ал.Стамболийски 66 също работят много добре и на добри цени.

Това е улицата която, минава от източната част на младежкия дом, само че вървиш по посока ул. Москва, покрай градинката(парка). на последната пресечка до ул. Москва.

mayza
23.02.2009, 21:10
:oops: Ако не ви се ходи чак до Москва, в центъра на Бургас може да си поръчате рамки в Подлеза на Операта. Там има магазинче за гоблени и приемат и поръчки за рамки. Има голямо разнообразие от италиански профили и са на много разумни цени. Работят качествено.

Мари
25.02.2009, 10:19
това е улицата която, минава от източната част на младежкия дом, само че вървиш по посока ул. Москва, покрай градинката(парка). на последната пресечка до ул. Москва.

Ето го точно адреса:
Бургас
ул. Ал.Стамболийски 66
тел. 818277 и моб. 0888513211

Ателие Atido - Атанас Христов

Аз съм много доволна от тях и все там ходя.

ratka
05.04.2009, 21:53
Всички гоблени съм рамкирала в ателието на ул. "Ал. Стамболийски", справят се чудесно и не е скъпо.

tait098
11.04.2009, 21:09
Аз си рамкирах гоблена Арабско момиче за 18 лева . Изработиха ми го в ателие което се намира зад блока Краставицата , точно след детската градина . Много любезно младо момче което ми го изработи и помогна в избора за рамката за един ден.

ninfil
13.05.2009, 17:53
Това момче зад Краставицата наистина е много отзивчиво.Когато ходих да ми рамкира един гоблен носех със себе си още 2 и помолих да ми кажи горе-долу каква цена ще ми струват. Очаквах да не ми обърнат внимание,но се оказа ,че човека е толкова любезен,че ми стана чак неудобно.Без излишни реклами на даденото ателие,но с кеф да шиеш и да го посетиш пак.
Влизала съм в ателието зад Новата поща в една кооперация-ужасно обслужване и високи цени.И недай си боже само да искаш да разгледаш-мръщят се,мрънкат,не ти отговарят ако много питаш.

кики
23.05.2009, 10:24
Вчера посетих ателието зад Краставицата.Останах очарована.Само за час и половина ми орамени два гоблена,без оскъпяване.Трябваха ми спешно за подарък.Утре ще пусна и снимки.Фотоапарата днес е на разходка :D в Странджа планина:D:D

Мари
01.06.2009, 12:17
Знае ли някой телефона на ателието зад Краставицата? Трябва ми спешно...

1226
19.08.2009, 17:06
днес занесох един гоблен с размер 48/48 в ателието на Ал.Стамболийски и съм доволна,защото рамката ми излезе 23 лв,а на друго място ми искаха около 45 лв.заедно с него ще рамкирам и една дървена икона .така за 37лв ще си рамкирам две неща.:clap::clap:ще са готови след около седмица.

ROSI56
24.02.2010, 18:08
Четох вашите коментари каде си рамкирате гоблените .
Аз лично от ниаколко години си рамкирам гоблените при две млади и много мили момчета худойници които се занимават с рамки повече от 15 години и сам много доволна от качеството на изработка и разнообразието от рамки които имат.Ходила сам в много ателиета в бургас и изобщо не сам доволна от цените и опъването на гоблена ,винаги са ми скривали част от гоблена .
Последно си направих голиамата фрегата с много голяма рамка и антирефлексно стъкло за 39 лв.
Ателието се намира в Комплекс Изгрев до бл 6 имам и Тел. ако някои се интересува

dushkova
24.02.2010, 21:44
И ние ходим там:loveglasses: Момчетата нямат грешка.:clap:

rosalina69
25.02.2010, 12:47
здравеите и аз отдавна си правя гоблените при момчетата в комплекс
изгрев и просто сам очарована това за мен са наи добрите маистори в
бургас такова качество и цени и разнообразие на рамки няма никаде
а и винаги ще ви дадат мнение за рамката която ще отива на гоблена
и ако бързате ще ви я направят веднага

malcheva1984
25.02.2010, 13:51
ако знаете в несебър как дерат кожи в едното ателие...:evil:
за една икона,без да слагат стъкло,защото тя имаше,а рамката бе счупена и я смениха преди 2 години ми взеха 20лв и ги чаках 2 седмици

mira1980
28.02.2010, 17:44
Здравейте, за поставяне на рамки препоръчвам "Майстор" Димитър Бояджиев, който работи на ул.Богориди 37А, ет1, тел.0888008406, ателието му е много известно в Бургас, има информация в интернет. От много години го познавам и като галерия и като отношение и като професионалист- той е най-добрия в тази дейност в град Бургас. Много съм доволна от него и рамките са най-различни и красиви, цените са напълно приемливи. Последни си поръчах преди две седмици 3 малки зодии за детската стая и станаха много сладки.
Мирослава

bop_bop_mara
28.02.2010, 18:26
mira1980, а къде (освен по телефона) можем да намерим този майстор?

rosalina69
01.03.2010, 17:09
опа този бояджиев малко прекали с рекламата маи няма много работа
и стои цял ден на компа

murr
04.03.2010, 13:35
Момчето (Митко Бояджиев) е много добър в изработката, да е жив и здрав! Нямам нищо против да го препоръчвам, направи ми отстъпка и съм много доволна. Не говорете лошо за никой и не съдете никого без да го познавате.

mira1980, мисля че няма нужда да правиш повече реклама. Напълно достатъчно е че си дала телефон за връзка. Ако наистина е добър и други от форума ще те подкрепят.

galle74
04.03.2010, 14:29
Имам 3 гоблена за рамки и много се чудя къде да ги дам :confused:

ROSI56
08.03.2010, 17:31
Имам 3 гоблена за рамки и много се чудя къде да ги дам :confused:

направи си ги в изгрев до бл 6 при художниците ще останеш много
доволна

mayza
08.03.2010, 18:31
Четох вашите коментари каде си рамкирате гоблените .
Аз лично от ниаколко години си рамкирам гоблените при две млади и много мили момчета худойници които се занимават с рамки повече от 15 години и сам много доволна от качеството на изработка и разнообразието от рамки които имат.Ходила сам в много ателиета в бургас и изобщо не сам доволна от цените и опъването на гоблена ,винаги са ми скривали част от гоблена .
Последно си направих голиамата фрегата с много голяма рамка и антирефлексно стъкло за 39 лв.
Ателието се намира в Комплекс Изгрев до бл 6 имам и Тел. ако някои се интересува

:clap: Рамките в Подлеза на Операта се изработват от тези две млади и мили момчета в Изгрев.
За една рамка не може да се съди дали е скъпа или евтина само от размера на гоблена. Голямата фрегата може да е рамкирана с рамка 4,80 лв./м или 18,30 лв./м. Но рамките в Подлеза са качествено изработени, има голямо разнообразие и качество и наистина са на разумни цени.:clap:

RUSINOVA65
17.04.2010, 13:42
Момичета,може ли да ми кажете къде се намират магазина и ателието за рамкиране в подлеза на операта,по-точно в кой подлез са?Търсих в подлеза под улица Христо Ботев,но няма такива неща:confused::idea:

1226
17.04.2010, 19:25
точно в подлеза на операта от страна на центъра.като минеш дск и влизаш в подлеза в началото от ляво-малко магазинче.отсреща е едно магазинче за компютърни джаджи.

RUSINOVA65
17.04.2010, 21:41
Благодаря!Ще бъда по-внимателна др.път.Точно там влязох в един магазинза бижутерия и попитах-казаха ми ,че не знаят.Но беше преди време:idea:

mayza
18.04.2010, 20:14
Магазинчето за гоблени е до магазина за сребро. Там се приемат поръчки за рамкиране на гоблени, картини и др.

ninfil
04.06.2010, 00:19
А къде горе долу се намира бл.6 в изгрев. ориентирайте ме, не познавам този квартал добре. Иначе аз съм доволна от ателието зад краставицата(и друг път съм казвала),но бих искала да опитам и при тези художници. приемливи ли са им цените?

dushkova
04.06.2010, 09:24
С кола е най-лесно.Тръгваш за метро,но на колелото силно дясно,първата пресечка -дясно ,след това минаваш 30 метра свиваш ляво, 20 м пак дясно -това е между два блока . В началото има вляво една розова къщичка като заведение, а в дясно отпред има магазин хранителен. До него е и ателието. Доволна съм и винаги усмихнати и приветливи, готови да те консултират и се съобразяват с искането ти. Успех,дано съм обяснила .

ninfil
05.06.2010, 01:53
Благодаря. Горе долу добих представа. някъде зад сервиз Москвич се падат блоковете,нали така?

dushkova
05.06.2010, 09:22
Да, ама за сервиза забравих..Щом си разбрала, значи добре съм те опътила.

titi_73
03.05.2011, 14:44
Да побутна темата :idea:,
и да питам за ателието в Изгрев- дали все още е там, да не се разкарвам напразно и дали някой е отварял рамкиран техен гоблен- да не е лепен случайно? САз досега в Бургас съм давала предимно в магазинчето в тунела до барче- гъзарче- много съм доволна от изработката, но ми идват вече малко скъпички.

dushkova
03.05.2011, 15:06
Все още са си там. Баха в отпуск до 10 април.Скоро ми рамкираха след отпуската .

titi_73
03.05.2011, 15:42
:kissyou:

Ще ги пробвам и аз, че са ми се събрали доста за рамкиране.

кики
03.05.2011, 20:57
Наскоро обикалях и не можах да намеря къде се намира точно това ателие.А съм живяла в този район.В нова кооперация ли е??
Днес снахичката взема един гоблен рамкиран в Бриколажа.Много хубаво е направен.Утре ще направя снимка и ще го покажа.

1226
04.05.2011, 01:27
не е в нова кооперация,а в едно като барака-бившите едновремешни супери.около блок 5-6 .насреща има нова кооперация.

кики
04.05.2011, 09:03
Благодаря,:kissyou:сега вече разбрах

vesita
06.06.2011, 15:43
Препоръчаха ми един майстор на дърворезби - зад Операта на ул. Климент Охридски. Чували ли сте нещо за него?

RUSINOVA65
16.10.2011, 23:13
За интересуващите се-ателието в Изгрев вече е преместено на друго място/бараката им е съборена/.А художниците се преместиха в бл.121 в к-с Славейков.Това е нова кооперация точно срещу входа на складова база Пиргос-като се мине под тунелчето срещу входа,веднага вляво

ROSI56
22.02.2012, 15:56
Художниците които се преместиха от Изгрев в Славейков вече имат официален саит на ателието си www.ramki-kartini.bg

pepina
16.03.2013, 16:18
Най-добрите в рамкирането са ,Художниците както всички ги наричате (всъщност само единия е художник Росен Поптомов, който има невероятни картини ).Та същите тези момчета за улеснение на всички гобленарки от Поморие са предоставили богата гама от профили за рамки в нашия офис и вече може да не ходите до Бургас , за да си рамкирате гоблен при тях . Необходимо е само да посетите офиса ни на ул.Морска 50 .Ние приемаме поръчки за тях .В Бургас има доста места на които приемат поръчки за тяхното ателие , а сега вече и в Поморие има :idea:,благодарим им за това улеснение:kissyou:

dvebrezi
18.03.2013, 20:41
От много години ходя при един и същ майстор на рамки.Сега ателието е зад новата поща.Вателието се продават комплекти гоблени,както и конциДМЦ -семейна фирма много внимателни хора,много съм доволна-бързо и много качествено.:clap: