PDA

Покажи пълната версия : Крем за лице



Мари
22.10.2008, 15:25
Бих желала малко да разнообразя кремовете за лице. Най-често ползвам Нивея, Дева и Регал. Сега искам нещо по-различно, по-ефикасно за бръчки - не, че ги имам много, но все пак вече съм на 50 :-|
Очаквам предложенията ви, мили момичета :kissyou:

noar
22.10.2008, 15:49
Аз бих ти препоръчала "Максимум" и "Еколаген" на "Орифлейм",те са специално за тази възраст Желателно е да се комбинират с почистващо тоалетно мляко от същата серия.:kissyou:

vania.kaimska
22.10.2008, 19:24
В момента ползвам дневен и нощен на ейвън от последният каталог са с намаление.......И са точно за изглаждане на бръчки.Двата ги взех за 18 лв.

abi1004
23.10.2008, 10:37
От лятото аз използвам кремовете на Билка (http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka1.html) Доволна съм като се има в предвид че аз съм алергична и до сега се доверявах на много малко марки. С изненада виждам че ми понасят добре евтини са и много приятно ухаят.

kamellia
23.10.2008, 14:14
Бих желала малко да разнообразя кремовете за лице. Най-често ползвам Нивея, Дева и Регал. Сега искам нещо по-различно, по-ефикасно за бръчки - не, че ги имам много, но все пак вече съм на 50 :-|
Очаквам предложенията ви, мили момичета :kissyou:


Към крема, който използваш капни малко от някое етерично масло.
Противобръчков ефект има маслото от пшеничен зародиш. В крема, който използвам сега съм сложила масло от жожоба. То удължава срока на годност и мн бързо попива:)

Мари
23.10.2008, 16:41
Камелия, идеята ти е чудесна:kissyou:

albb
19.06.2009, 22:33
Към крема, който използваш капни малко от някое етерично масло.
Противобръчков ефект има маслото от пшеничен зародиш. В крема, който използвам сега съм сложила масло от жожоба. То удължава срока на годност и мн бързо попива:)

Някъде бях чела,че лимоновото масло има добър ефект върху бръчките,освежава кожата,заглажда тена и я прави со сияйна :idea:

danielka_y
13.06.2010, 21:58
Момичета, ще си позволя да ви дам един съвет - избягвайте да използвате кремове за лице с аромати в крема, колкото са по-изчистени от ароматните композиции толкова по-добре за вашата кожа - по-често срещани са алергичните реакции причинени от ароматите в продукта от колкото от други съдържащи го съставки :yes:

mamanushi
15.06.2010, 11:31
И аз съм в групата на жените 50+ и с голямо внимание избирам кремовете за лице и тоалетното мляко. В последно време ползвам Дева тоал.мляко и един нов продукт от розовата серия на Дева - серум да изглаждане на бръчките. Доволна съм, още повече го ползвам сетрин и вечер. Но най-важното е основното почистване на лицето.

rostso
17.06.2010, 12:05
Моето мнение е, че ако искаш някакъв по-осезаем ефект, ще трябва да използваш някаква медицинска козметика - кремовете на Vichy, Galenic, Лa Poche и други. Само, че са скъпи. Цените започват от 50-60 лева нагоре.

Някакъв компромисен вариянт е Loreal. Чувала съм, че добре заглаждат бръчки и цените им са 20-30 лева.

Аз все още няма нужда от кремове за бръчки, но за това пък си имам други проблеми по лицето (дифузни капиляри) и от опит знам, че ако искам да има някакъв ефект ще трябва да се изръся поне 60 лева за крем.

Пухче
17.06.2010, 12:31
:confused: права си-добрата козметика води до добри резултати.Моя позната в момента ползва този крем http://www.framar.bg/%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%BF_%D0%B2-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%B5%D0%BD%D0%B5-177-%D0%BC%D0%BB-pid30015323.html
Като я погледнеш в лице,изобщо не можеш да й дадеш годините

dessislawa1
17.06.2010, 13:22
Аз имам много чувствителна кожа и не мога да използвам дори средно скъпи кремове като на Лореал например от който се бях изприщила.
Пробвах с българската козметика.
Имам позната , която е в този бранш.
Нейното мнение е , че българската козметика в момента е на много добро ниво. Рецептите се изпълняват точно и козметичните ни продукти не отстъпват на реномираните марки. Българската козметика е прясно произведена, докато скъпата е обикновено с изтичащ срок на годност по разбираеми причини.
Продуктите на Рубела са превъзходни, както и на Красная линия.
Миналата седмица си купих крем за лице - Пирин Дрийм, на Пловдивска фирма, за суха, чувствителна кожа. Фантастичен е, купих го от аптека, аптекарката ми го препоръча. Освен това говорим за цена - 5,60лв - 50 ml.

Кацарска
21.07.2010, 20:39
На AVON също са много хубави кремовете и са на много изгодна цена.Е ако искаш много луксозен е по-скъпичко ама са със златни цастици ,зависи за каква кожа става въпрос.

Sisitoo
18.03.2011, 17:58
И аз бих ти препоръчала кремовете на билка

DNP
29.12.2019, 12:48
Препоръчвам с две ръце този продукт: https://eli.bg/arad-krem-za-mazna-kozha-arad-cosmetics/