PDA

Покажи пълната версия : Конци Mez



ninfil
24.10.2008, 15:03
Момичета,искам да ушия събирачките на класове.Схемата е имам от нета благодарение на една от вас,но за съжаление съм пропуснала да си запиша от кого точно.Най-точните конци са на МЕЦ,има и ДМЦ,но според момичето и сравнителните таблици(ако познае себе си моля да ме извини ,че не е помня).Искам да попитам МЕЦ и Анхор едно и също ли е?Или са съвсем различни марки конци.И къде да намеря в Бургас от Мец,анхор има навсякъде.

rodich
24.10.2008, 15:22
Момичета,искам да ушия събирачките на класове.Схемата е имам от нета благодарение на една от вас,но за съжаление съм пропуснала да си запиша от кого точно.Най-точните конци са на МЕЦ,има и ДМЦ,но според момичето и сравнителните таблици(ако познае себе си моля да ме извини ,че не е помня).Искам да попитам МЕЦ и Анхор едно и също ли е?Или са съвсем различни марки конци.И къде да намеря в Бургас от Мец,анхор има навсякъде.


Anchor е марката на конеца, а Coats Mez е фирмата производител :rainbow:

yonka
24.10.2008, 16:42
Да ви покажа какви стари конци имам С тези Мец И Шурер са комплектовани старите вилери ,които ших.Но нямат номера:(. и освен това чилетата са по 10 метра.Качвам и една снимка на Анхор.Малко по-късно ще ви покажа и какви си купих от Ebay
Последната снимка са новите Анхор,които са индийско производство

ninfil
24.10.2008, 22:16
:kissyou:Много благодаря за поясненията.Така се бях притеснила,че ако не са анхор няма да успея да намеря мец в Бургас,а колкото сравнителни таблици гледам,все различно показват:) Сега съм спокойна и ще си накупя анхорчета.:kissyou:

jane_f
25.10.2008, 13:13
Да ви покажа какви стари конци имам С тези Мец И Шурер са комплектовани старите вилери ,които ших.Но нямат номера:(. и освен това чилетата са по 10 метра.Качвам и една снимка на Анхор.Малко по-късно ще ви покажа и какви си купих от Ebay
Последната снимка са новите Анхор,които са индийско производство
Само да поясня, че Конците Анхор с които се комплектоват новите Вилер също нямат номера, явно се правят специално за вилер