PDA

Покажи пълната версия : За магазините за гоблени във Варна



Reni
26.10.2008, 13:20
Здравейте отново от мен :hello:
Като гледам почти цяла година не съм писала тук :shy2: , но поне следя какво става като ми остане малко свободно време от :baby:.
Запалените гобленарки от Варна знаят магазинчето на ул. "Антим I" / до Историческия музей/. Преди известно време обаче с изненада /неприятна/ открих, че го няма:shock:. А вчера гледам и другият магазин на пазарчето до Градска болница също е изчезнал. Знае ли някой тези магазинчета дали са закрити окончателно или просто са преместени някъде. Все пак само там продаваха конци на метър,а жената която продаваше до музея имаше винаги и голямо разнообразие на панами.

Loria
26.10.2008, 15:12
ами според моите наблюдения тях ги няма от доста време, аз също останах разочарована, сега ходя в един магазин зад централна поща, за другите нямам информация дали са преместени :)

moni2111
26.10.2008, 15:59
Магаэинчето на "АнтимI" е эакрито окончателнол Това от централния паэар е преместено по на север до "Класпиле". Там има конци на метър:idea:

rodich
11.11.2009, 19:37
Магаэинчето на "АнтимI" е эакрито окончателнол Това от централния паэар е преместено по на север до "Класпиле". Там има конци на метър:idea:

Може ли по точни координати
Класпиле, което е срещу бившия дом на красотата ли?

doris
11.11.2009, 20:01
Може ли по точни координати
Класпиле, което е срещу бившия дом на красотата ли?

:confused: Ехо ! някой трябва да "актуализира " тази тема!:idea:

Този магазин се премести от половин година на " Колхозния" пазар /в гаражите/ !:idea::D:kissyou:

doris
16.05.2010, 17:27
:confused: Какво се случи с магазина за гоблени в "Образцов Дом"?
:confused:

калинка гроздева
16.05.2010, 17:58
Видах се преди няколко дена с Рапалова ,собственичката на магазина ,надява се за24 май да отвори.След пусканетона БИЛА, едва след него са започнали ремонта и на останалите магазини.Можеш да я потърсиш по тел. ,ако го нямаш ще го потърся и ще го напиша.

doris
16.05.2010, 18:05
"Притесних се" да не е "затворила" :confused:Иначе не ми е спешно!:idea::kissyou:

калинка гроздева
16.05.2010, 18:08
От Рапалова знам ,че може да я търсите на следните тел. 74-67-42-дом.и0878182939, 0878421713

matcata
16.05.2010, 18:43
Тя беше оставила тел. и на образцов дом-мар че като пуснаха Била го махнаха,но на мене няма да ми е удобно да я притеснявам по телефона:gipsy:

калинка гроздева
16.05.2010, 23:49
Когато говорих с нея каза че няма никакъв проблем дая търсим по тел.,всичко от магазина е прибано при нея заради ремонта, а и тел.са същите които беше сложила на вратата .

lenao
21.05.2010, 23:14
:hello:
На 25. 05. ще ходя във Варна и имисля да си купя гоблени.Сега прочетох във Форума ,че Образцов дом вече не съществува.:eek:
Къде тогава да си купя гоблени ?Кои са магазините за гоблени и къде има голям избор на фирми ?
В Обр. дом изборът беше голям.А бих искала да си купя от Солария ,vervaco и от Кинокардия.Не живея във варна и много рядко ходя във Варна ,обикновенно за гоблени и сега съм объркана.
Скоро започвам нова работа и няма да мога да дойда скоро във ВВарна.Къде бихте ме посъветвали да отида ?
Аз знаех само за двата магазина - Образцов дом и на улица Дрин ,където работят с dimestions
Ще ви бъда много благодарна , ако ми помогнете.

калинка гроздева
22.05.2010, 10:26
На ул.Парижка комуна това е точно зад пащата в новопостроена сграда има магазин.За образцов дом можеш да провериш дали е почнала да работи или и се обади по тел. кажи и какво искаш и се оговорете да се видите.

lenao
22.05.2010, 10:49
калинка гроздева ,благодаря за отговора,но не ми сатна ясно-
магазинът зад Пощата единственият ли магазин за гоблени е?

Или единственният с по- голям избор?Мисля да купя от няколко фирми ,затова искам да има достатъчно избор.

matcata
22.05.2010, 11:17
Има още няколко по-малки,но незнам как да ти обясня къде са,защото са и на по-забутани места.А този зад пощата е на по-централно място и няма начин да не го намериш.

калинка гроздева
22.05.2010, 13:08
Както ти е обяснила мацата този най -лесно ще го намериш , там има гоблени на солария, гинокардия ,ланарте, орхидея ,милена стил, на казанлък-кафевите кутии и др.Има магазин на ул.бенковски ,това е ул.пред входа на образцов дом ,след кръстовището малко по надолу към пазара.Там е магазина на Аксиома, официален вносител на ланарте, риолис и др.

lenao
23.05.2010, 15:31
За щанда в Образцов дом се обадих на г-жа Рапалова и тя ми каза ,че по -рано от средата на юни няма да се отвори.Има вероятност за 6.06. ,но е малко вероятно.
Нищо че са по - забутани- и на ул. Дрин е на забутано място ,ама като знаеш улицата се намира магазина - с питане.

mxxxia
21.06.2010, 17:29
Къде се измасти магазинът от Образцов дом? :confused:

калинка гроздева
21.06.2010, 20:56
Магазина си е в Образцов дом в дъното .В петък г-жа Рапалова, чистеше и подреждаше така ,че тази седмица да започне работа.

lenao
25.06.2010, 19:59
Много благодаря за информацията ,при възможност ще го посетя.

gisele
13.02.2012, 17:21
Момичета ,къде във Варна мога да намеря ДМЦ конци ? :flowerlove: Благодаря предварително !

germanova
13.02.2012, 18:47
конци има зад пощата до магазина на ''Бурлекс'' на ъгъла на владислав и парижка комуна.другия магазин е на ъгъла на бенковска и велико христов.другия е на ъгъла на блока на пискюлиев и панайот волов на ъгъла(малко по навътре е магазина).за тези магазини знам че продават дмц на чиле и цената за която не съм много сигурна е 1.50.на метър дмц продават на гаражите на пазара на пазара на първия ред гаражи някаде по средата на редицата.и последния магазин в който знам че продават дмц е на ул.дрин до блок 31 в ламаринена барака(до магазина има магазин за семена а от другата му страна има магазин за дрехи мисля че имаше),но и там е на чиле.надявам се да съм ти помогнала.дано и други да се обадят.