PDA

Покажи пълната версия : Не отваряйте скайпа си



Лили
06.11.2008, 10:25
Момичета не отговаряйте на име martin_ludig това е вирус които се предава по линията и блокира харда.

oonnato
06.11.2008, 11:20
Благодаря много за информацията:idea:

dona-ilona
10.02.2012, 11:45
Не отваряйте и на новия вирус:emil_98!!!!!Разбива харда и се предава на всички в списъка

vesi700
10.02.2012, 13:59
Благодаря много за предупрежданията, момичета!!!!:clap:

delhina
13.02.2012, 10:05
друг път ще слушам и внимавам,вчера ми заразиха скайпа,но се оправих бързо...съветвам ви момичета без предупреждение не приемайте нищо,дори от приятелите ви,които са в списъка ви

dudka_85
15.02.2012, 14:58
Незнам дали тук е мястот,но е важно наистина.

Важно!!!!

Моля, разпространете това известие до вашите приятели, семейство, КОНТАКТИ!

В следващите дни, трябва да сте наясно ..... Не отваряйте никакви съобщения с прикачен файл, наречен "Покана FACEBOOK", независимо от това, кой го е изпратил. Това е вирус, който отваря олимпийския о гън, който изгаря целия твърд диск на вашия компютър.

Този вирус ще бъдат получени от някой, които сте имали в адресната ви книга. Ето защо това съобщение трябва да се изпрати до всичките Ви контакти. По-добре е да получат този имейл 25 пъти, отколкото да приемете вирус и да го отворите.

Ако получите имейл, наречен "Покана FACEBOOK", въпреки че е изпратен от приятел, не го отваряйте, а го изтрийте веднага. Това е най-лошия вирус, обявен от CNN. Този вирус е бил открит наскоро и е класифицирани от Microsoft като най-разрушителния вирус за всички вре� �ена.
Това е троянски кон, който иска от вас да инсталирате Adobe Flash плъгин. След като го инсталирате, то всичко е свършило. И все още няма противодействие за този вид вирус. Този вирус просто унищожава Нулевия сектор на твърдия диск, където е записаа жизненоважна информация на тяхната функция

Kojuharova
08.01.2014, 19:20
Момичета не отговаряйте на име martin_ludig това е вирус които се предава по линията и блокира харда.

Ей това ужасно нещо още се разпространява в нета.... :(

ilign
27.03.2014, 13:30
dudka_85 ,
И аз се сблъсках с подобен вирус, а може би е същият, защото нестига че ми направи страшни поразии, но и след преинсталацията на уиндоуса ми продължи да върлува и разрушава. Не доумявам как, защото би трябвало след преинсталирането всички системни файлове да са напълно обновени, но за съжаление не беше така.