PDA

Покажи пълната версия : Вярвате ли в сънища



vel2008
10.11.2008, 10:47
От няколко дена сънувам ПАРИ все ги печеля на хазарт , не че вярвам в такива неща но се помъчих да разтълкувам съня си с помощта на съновник ето какво пише :
спечелиш - щастие в любовта ще имаш.
Справка тук
http://orakulbg.com/
Май ще се окаже,че Гладна кокошка просо сънува и това са пълни глупости
Вие какво мислите сънищата наистина ли се сбъдват ?

NIA
10.11.2008, 11:13
Незная дали се сбъдват. Но със сигурност някои сънища предсказват. Поне при мен е така. Но за съжаление мога да ги разтълкувам чак, когато събитието вече се е случило и то не веднага след съня, а след известно време. Но никога не съм правила справка с разни съновници. Всичко е много индивидуално и не може един и същи сън да показва едно нещо за всеки.

kamellia
10.11.2008, 11:40
Вярвам е силна дума:), но понякога се сбъдват.
Ето нещо и от мен:

Книжни пари ако сънуваш, наяве бързо ще спечелиш, но и бързо ще загубиш големи суми.

Aко получаваш пари, предстои ти да плащаш, да се охарчиш.

Aко си изгубил пари, ще изгубиш късмета си. ако намериш пари, пази се от кражба или загуби.

Aко имаш много пари, напразно ще се възгордееш.

Mедни пари в съня са знак за тъга и скръб, сребърни - за добра търговска сделка, а златни - за големи успехи или за големи неприятности.

Фалшиви пари са предупреждение за проблеми с властите или за загуби вследствие на клевети.

vania.kaimska
10.11.2008, 20:48
Аз определено вярвам.Много неша от сънищата ми са се сбъдвали.И хубави и лоши.

vanesa_vn
20.01.2009, 13:38
Баба ми почина преди 9 години, месец-два след това вуйчо ми се разболя. Една вечер сънувам, че съм в къщата на вуйчо, вратата се отвори и влезе баба, когато е видях се разревах и поисках да я прегърна, да и кажа,че много ни липсва, но тя ме избута настрана, коленичи до леглото на вуйчо и почна да се моли. Обаче аз пак тръгнах да я прегръщам и да плача, а тя ме каза:" Не плачи, детето ми, аз съм в царството/обителта или нещо такова ми каза/ на Свети Мина, там е толкова красиво..."- обърна се и излезе от къщата, преди да изчезне извади от джоба си лист, беше некролог и го залепи на съседната къща, после я наобиколиха много малки деца и изчезна.
Дори не бях чувала за този светец, но когато разказах на майка за съня си, ми каза, че баба често се молила на него. Една седмица по-късно жената от съседната къща/ на която баба залепи некролога/ падна много лошо, със много счупвания, правеха и операции, слагаха и пирони и какво ли още не, но така и не се оправи, вече 9 години едвам ходи.
А вуйчо се оправи, беше много зле, прехвърляхя го от една болница в друга, имал някво запушване, никои не се наемал да му прави операция, явно е било доста сложно и по време на поредното му местене, към друга болница, линейката пропаднала в няква дупка, раздрусала се и когато стигнали в болницата вече бил много добре, правели му снимки и казали, че запушването вече го няма.
Както искате така тълкувайте съня ми, но от тогава предстои ли някакъв проблем баба ми се явява насън. Лошото е там,че незнам как да тълкувам сънищата, ако можех може би щях да предопредя съседката на вуйчо ми да внимава, въпреки че тя им направи много злини ...