PDA

Покажи пълната версия : Вендузи, как???



blue_bouble
15.11.2008, 12:03
Някой знае ли как се слагат.Намерих си формите им и искам да ги изпробвам.Слушала съм , че доста помагат при сериозни настинки.

Предварително благодаря!:kissyou:

kamellia
15.11.2008, 14:47
ТУК http://www.samozdrav-bg.com/27.35.0.0.1.0.phtml
ИМА ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ:), НО ВСЕ ПАК И АЗ МИСЛЯ КАТО FANTAZIQ, ЧЕ Е ПО- ДОБРЕ ДА СЕ КОНСУЛТИРАШ С ЛЕКАР:)
МАЙКА МИ ИЗПОЛЗВА ПОНЯКОГА ВЕНДУЗИ.

vanesa_vn
27.01.2009, 16:38
Това е малко извън темата, но да кажа, че да се знае, особенно от момичетата и жените, които тръгват да ги ползват с цел отслабване или нещо подобно..
Преди три години имах съквартирантка, която беше свалила доста килца, но кожата и трябвало да се стегне в областта на ханша, чула че това ставало лесно с вендуза и как се беше обезобразила, целите и задни части и бедрата бяха в сини, даже лилави петна, капилярите и бяха напукани, трудно сядаше и ставаше... трагична картинка, явно... не е за всеки и е сериозна работа

yoana.solarsa
29.01.2009, 11:48
Едно професионално мнение:вендузите,ако не знаеш как по-добре не пипай.Не са труни за употреба(с цел масаж),но някой трябва да ти покаже.За лечение е малко по-сложно-трябва да знаеш определените зони,проекция на органи върху кожата и т.н.Ако все пак решиш да ги ползваш ти препоръчвам да си купиш силиконови,те са елементарни,само трябвада стиснеш вендузата,поставяш я и пускаш.Движенията трябва да са бавни,да се внимава да не стават синки(получават се от спукани капиляри).
ВНИМАНИЕ:НИКОГА не се минава вурху или през гръбнака.
За настинки ти препоръчвам да си вземеш"балсам за настинки"на фирма Хималая.Има го в аптеките и върши чудеса с един добър масаж.:idea:

мимимади
26.02.2009, 21:22
Аз слагам ва близките ми нещо подобно на вендузи.В домашни условия:D с едно бурканче от пюре,слагам едно памуче в бурканчето,запалвам го с кибритена клечка и го слагам на гърба кадето е болката за да стане вакум,но никога върху гръбначния стълб или областа на бъбреците.СЛЕД ТОВА СЕ ЛЯГА НА ТОПЛО ДА СЕ ИСПОТИ БОЛНИЯ.Лесно е и много бързо минава настинката.Правила съм го много пъти и после всички са много доволни , няма страшно до сега няма умрели от това: