PDA

Покажи пълната версия : зодия скорпион



Ивайло Карев
19.11.2008, 02:34
Моля ви кажете ми вече кое е вярно.Скорпиона започва от 23.10 или от 24.10:confused:

moni2111
19.11.2008, 08:14
Виж тукhttp://horoskope.hit.bg/

Ивайло Карев
19.11.2008, 13:27
Мони мерси за отговора но според 4-ма астролога между които и Алена(бтв)смятат 4е скорпиона започва на 23.10 датата на която съм роден

lucy
19.11.2008, 14:57
Не съм много "веща в занаята", но си спомням че има едни таблици, в които трябва да се провери за конкретната година точно в колко часа Слънцето влиза във въпросния зодиакален знак. Всяка година този час е различен и е възможно да се получи отклонение от цял един ден. Затова опитните астролози казват за родените на граничните дати, че са между двете зодии . Моя племеник е роден на 22.11 и според всички трябва да е скорпион, но всъщност е Стрелец, защото през неговата година Слънцето е влязло доста по-рано в зоната на Стрелците. Братовчедка ми се беше запалила по тази материя и тогава беше изровила отнякъде тези таблици и провери точно нещата. Тогава и аз за първи път ги видях ... Ако е толкова важно за теб - порови се из сайтовете по астрономия и си виж за твойта година архивите за движението на Слънцето. :greeneye: