PDA

Покажи пълната версия : Помощ за Димейшън



veni_3000
13.12.2008, 10:57
Купих си гоблен на Димейшън но концитите са без знаците с които трябва да шия и затова ми трябва каталог с номерата имената и цвета на конците моля:rezando: ако някой има подобен да ми помогне.
А това е голблена

радрод
13.12.2008, 11:25
Купих си гоблен на Димейшън но концитите са без знаците с които трябва да шия и затова ми трябва каталог с номерата имената и цвета на конците моля:rezando: ако някой има подобен да ми помогне.
А това е голблена

Към упътването как се шие в комплекта няма ли легенда със знаците и името на цвета:confused: Аз се ориентирам от там, например, ако пише светло син - взимам светло синия на око от връзката конец и готово:gipsy: В моя комплект имаше дори и принтиран каталог с имената на конците, но комплекта ми беше на Кандамар, затова не ти го пускам тук.

veni_3000
13.12.2008, 11:43
Някои от конците ги разбрах но по голямата част нямам и на идея какви са точно аз не знам английски а това си е проблем.Затова си мислех че ако някой има каталог ще се оправя.

mimiko
13.12.2008, 12:49
Освен по цвят пробвай и по броя на конците, аз така се ориентирам за тези които не са ми ясни. Може и да ползваш Гугъл преводач щом не знаеш английски. Успех

lucy
13.12.2008, 12:50
Ето ти линк към таблица за приравняване на Дименшънс към ДМЦ, но хубавото е че има и колонка с цветовете и описанието на цвета... Дано успееш да се ориентираш :kissyou:
http://www.cyberstitchers.com/StitchingTools/ConversionIndexes.asp?view=DimensionsToDMC

lucy
13.12.2008, 12:55
Ако искаш пусни ми това, което не разбираш , за да ти го преведа - мейла ми е в подписа! :kissyou:

veni_3000
13.12.2008, 13:39
Благодаря на всички:flower: но с тази таблица на радрод се оправих закоято съм и много благодарна.:flowerlove: