PDA

Покажи пълната версия : Благотворителност - предложение



Ducky
17.12.2008, 13:16
Мили момичета, с помощта на Dinko се свързах с Коутс. От там ни предлагат една комплектовка за нашата кауза. Предлагат да си изберем един от 4 комплектовки на Мая. Слагам снимките. Мисля, че ще е добре и да обсъдим дали да се продава комплектовката, или да се ушие и продава тогава. Аз предлагам, ако някой има желание и възможност да го ушие да каже.
Давайте идеи какво да правим. Може да пуснем анкета за избора на комплектовката.
Гоблените са следните:
1. Черната роза - размер 25 х 25 см


2. Храмът ZOJOJI TEMPLE 40 х 26.5 см


3. NIKKO YUMOTO SPA, 40 х 30 см


4. Кипарисите на Ван Гог, 19.5 х 25 см

murr
17.12.2008, 21:08
Аз мисля че ще е по-удачно да се продават ушитите гобели (ако има желаещи може и комплекти за шиене да се предлагат). Все пак има платежоспособни хора, които не могат или нямат време да си ушият гоблена. А и така ще може да се съберат повече средства.

Radi
17.12.2008, 21:28
И аз подкрепям мнетието за ушит гоблен. Може и комплектовки но има желаещи и за готови ушити гоблени. Аз вече имам продаден ушит гоблен в магазина, един поръчка и два пред продаване. Така, че мисля си че има платежоспособни хора, които предпочитат да не се мъчат.

nellli
18.12.2008, 17:40
А аз мисля, че комлектовка е по-добре от ушит гоблен. /аз лично още не съм срещала някой в Б-я, който да иска да си купи ушит гоблен/.

Нека не забравяме, че цената също има значение. Мисля, че много повече хора имат възможност да купят готова комплектовка, отколкото ушит гоблен. А ако няма купувач за ушития гоблен, тогава какво...................., а комплектовката все някой ще я купи / даже ако има повече желаещи може да се разиграе на малък търг с явно наддаване :D/. Нали целта е набиране на възможно най-много средства.
И твърдо съм за Ван Гог - класиката е добра за благотворителност.