PDA

Покажи пълната версия : Имам въпрос към администраторите



Snejana
18.12.2008, 22:34
Може би не е тук мястото, но бих искала да попитам - не беше ли редно да ме предупредите, че темата за Молдовските гоблени Ви дразни или,че няма място в този форум преди да я изтриете :confused: Разбирам, че може да се приеме като реклама, но след като стоя толкова време в "Обяви", според мен, би трябвало още в началото да направите нещо по въпроса.
Не искам да ме разбирате погрешно - но ме подразни факта, че не бях предвалително известена - аз сама можех да свърша Вашата работа и да не Ви натоварвам излишно.
Възможно е да греша - всички сме хора и грешим - но се опитах да предложа на всички в този форум нещо различно, без никаква комерсиална цел, по простата причина, че от доста години ги чувствам като част от моето семейство - те са ми помагали в трудни моменти и аз безкрайно много ги ценя.
Съжалявам за неудобствата, които съм Ви причинила, но съм искренно разочарована от начина, по който сте постъпили.

flame
19.12.2008, 04:23
Здравейте,
темата не ни дразни но не е редно да толерираме реклама и комерсиализъм на едни и да пренебрегваме други потребители. Именно защото участвате отдавна във форума би трябвало да сте запозната с кратките и съвсем прости правила на форума, към които всички се стремим да се придържаме. Надяваме се, че ще ни разберете правилно.

Snejana
19.12.2008, 22:20
Благодаря за това, че все пак получих отговор. Разбирам Ви напълно - но все още мисля, че бихте могли да ме предупредите.

didy
20.12.2008, 09:21
Заставам зад Snejana. Темата беше активна и посещавана дълго. Поведението Ви е непрофесионално и закъсняло.

dinko
20.12.2008, 17:00
Здравейте,

Кратките правила на форума:

http://www.goblenite.org/showthread.php?t=608

Отдавна не ми се беше случвало да ги посочвам, понеже всички сте толкова коректни.

Става въпрос за ето това:

>>
[9]. Не се толерира саморекламирането във форума, публикуване на рекламни линкове, комерсиални обяви, банери или информация без изричното съгласие на Администраторите на форума.
<<

Не знам кога точно е била публикувана темата. До колкото разбрах е била във форума Обяви, който няма модератор.

Весели празници :blueflow:

Snejana
20.12.2008, 19:38
За последен път пиша в тази тема - администраторите могат спокойно да я изтрият - но не искам един въпрос да остане неизяснен - НЕ Е ИМАЛО НИКАКВА КОМЕРСИАЛНА ЦЕЛ - много държа това да се знае от всички. Може и да не ви се вярва - но помислете - къде бихте намерили тези оригинални комплекти на такива цени. Най-малкото - кой нормален човек би си помислил, че ще реша "да печеля" точно от момичетата и момчетата, с които се познавам (макар и виртуално) и общувам от толкова години ??????
Съжалявам, че спамя темата - но наистина държа това да се знае.