PDA

Покажи пълната версия : Какво мислите по въпроса?



vanina5860
22.12.2008, 00:54
Ако не е мястото тук на тази тема, то моля Админите да ме извинят и я премахнат, но моля ви, споделете какво мислите по следния въпрос:
Виждам, че във Форумът има хора, регистрирали се преди години - кой 2007, друг 2005 година, а са с 0 мнения. В същото време са на линия и то в доста "апетитни теми". Това според вас редно ли е, мили приятели?
Зная, че сте много учтиви, отзивчиви, добронамерени към всеки присъединил се към вас, но ще ви моля да ми отговорите на въпроса редно ли е да ни наблюдават и се възползват от това, заредено с толкова положителна енергия, пространство без дори да кажат едно чисто човешко "здравейте":confused::kissyou:

lucy
22.12.2008, 02:48
Лично на мен не ми пречат! Живеем в свободна страна и всеки опит да се ограничи някакво пространство за "подбрани" люде - не ми се нрави! Нека гледат - нека се учат! Може пък един ден да им просветне нещо в главицата и да се окажат способни да върнат един мил жест, или пък да оценят подобаващо нечия помощ! Мисълта ми е , че ако не са злонамерени и не вадят комерсиални дивиденти на наш гръб - всичко е ОК ! :kissyou:

rostso
22.12.2008, 12:14
ами.. да гледат.....

vessito75
23.12.2008, 21:26
Здравейте!Аз съм от скоро в този форум и почти не се включвам с мнения,което не означава че не ви чета.Не знам защо се възмущавате от такива като мен,макар че се старая да не досаждам.Аз лично имам проблем с техниката.Преди два-три дена примерно Did-tagми изпрати програми,за да мога да отварям пренабрани схеми/Благодаря ти!/От около месец имам скенер и вече се пробвам да сканирам схеми.Една девойка ме помоли за такава и аз трябваше да и изпратя около 10 и-мейла,защото не можах да изпратя цялата папка.Старая се да бъда полезна,но колкото мога.Трябва ли според вас да се чувствам като пиявица?И дали съм единственна с този проблем-техническия?
Весела коледа!

vanina5860
23.12.2008, 22:27
Мило Vessi, та ти не можеш, а дори и нямаш право да се чувстваш както каза по-горе, защото макар и с 10 мнения си написала доста приветливи и добросърдечни думи, така че, след като си отделила от времето си дори за един ред, значи си си на мястото:kissyou:
А по повод на аналогични на нашият форуми - да, така е. Заличена ми е регистрацията, но да си призная, това не ме трогна, по простата причина, че аз не ги посещавам.

NIA
23.12.2008, 23:33
Точно сега ли, в навечерието на най-хубавия празник трябваше да се отвори тази тема?!
Ясно е,че винаги ще има различни мения по даден въпрос, а щом има различни мнения, неминуемо ще има и спорове,които водят до....знаете до какво. Такова настроение виташе тези последни седмици и... отново се почва. Моля ви, не се настройвайте и не се натоварвайте с негативни емоции. Форумът е в интернет пространството и искаме или не е достъпен за всякакви хора. А , ако не е достъпен,значи,че не искаме да идват нови. А нали и ние сме били такива. Не всеки се решава да споделя мнението си по един или дпруг въпрос по различни причини. Но да не се увличаме в излишни словоизлияния, предлагам на админите да заключат или изтрият темата. Според мен - просто е излишно да коментираме това,защото едва ли бихме могли да променим нещо освен да се настройваме един срещу друг.

maleks
23.12.2008, 23:38
:kissyou:light в тунела.

Ducky
24.12.2008, 00:42
E-е-х, ако знаете само колко тъжно ми стана за някои написани неща тук. Не, че не съм се ядосвала например като получавам лична бележка от някой с 0 мнения във форума, но пък се старая на това да не обръщам внимание. Понякога дори не отговарям :confused: Мисля обаче, че дори и да не е навечерието на голям празник такива мисли даже не бива и да се прокрадват из форума. Докато четях постовете се сетих за едно руско детско филмче от моето детство. Имаше един котарак Леополд, в такива ситуации винаги ми изниква неговата реплика: "Ребята, давайте жить дружно!" Помните ли го?!?
Ето да го видите: Цък на филмчето (http://www.youtube.com/watch?v=eIYKkSGlC5Y) Цък на друга серийка (http://www.youtube.com/watch?v=4FwQEb13smQ&feature)
Ако не ви се гледа 10 минутната серийка, думите на котарака са в последните 15-20 секунди.

:loveglasses::kissyou:

valia.angelova.1
10.01.2009, 22:54
Аз също не съм много активна по простата причина,че не разбирам толкова много от гоблени, и няма смисъл да досаждам с излишни мнения.
Незнам от къде да намирам схеми за да качвам, нямам устройство да сканирам и да принтирам. И общо взето наистина не съм особено полезна.

Поздрави,:blueflow:

demira
11.01.2009, 13:54
мнения като ох! и ах! какъв гоблен или може би нещо такова :clap::clap::clap: броят ли се ...щото май те набъбват бройката???

maleks
11.01.2009, 23:10
Аз също не съм много активна по простата причина,че не разбирам толкова много от гоблени, и няма смисъл да досаждам с излишни мнения.
Незнам от къде да намирам схеми за да качвам, нямам устройство да сканирам и да принтирам. И общо взето наистина не съм особено полезна.

Поздрави,:blueflow:
:kissyou:В интерес на истината аз също не притежавам въпросните устройства.Това не ми пречи да си нося нещата в съответните ателиета за тази дейност.
И не е нужно да качваш схеми.Освен това форумът има и др. полезни раздели, освен гобленарски: кулинария, плетива например.

vanina5860
12.01.2009, 00:44
Мили момичета, виждам че едни от вас са ме разбрали, други - не. Мисълта ми беше редно ли е да си регистриран от 2-3 години, да си посещаваш Форума, а за всичките тези години да не намериш две минути, за да кажеш чисто човешкото Здравейте!, а след това да си шарят където искат.
Аз не искам новоприсъединилите се момичета да се засягат, тъй като те най-любезно са влезли в тази общност, както и така радушно са приети и са станали образно казано част от всички нас.
Колкото до тези точки, които има под аватарите ни - освен да отброяват мненията ни, никъде не намерих какво друго значение имат.
На всички, които са ме разбрали изказвам благодарност:blueflow:, а на момичетата, които не са разбрали същността на въпроса ми, моля извинете ме:blueflow:
Но наистина аз оставам и държа на мнението си, че когато от години влизаш и използваш дадено виртуално пространство е редно да се отнесеш към посетителите на същото с уважение и си направиш труда да кажеш общо приетото и чисто човешко Здравейте!

3axap
12.01.2009, 00:51
И как така изведнъж,особено след Нова Година,шиенето на гоблени стана супер модерно? И то сред хора на такава възраст,когато би трябвало да са по дискотеките или на лекции?


Сори, ама на мен ми идва малко неадекватно това изречение. Откога за шиенето на гоблени има възраст??? :confused:

vanina5860
12.01.2009, 01:10
Тони, нека по-добре младите да шият гоблени и да са на топло и сигурно място, че виждаш ли по тези дискотеки какъв ужас е, макар че ако съм на тяхните години, сигурно ще съм и на двете места, пък родителите да му мислят. Шегувам се - нека да си се имаме, уважаваме и ценим творенията си и млади и по възрастни, защото ми се струва, че това му остава на човек - едно Уважение, едно Приятелство, макар и виртуално, едно чувство на Привързаност към съфорумките си, една Обич,...... което ни дава хъс да продължаваме напред:kissyou::kissyou::kissyou:

rostso
12.01.2009, 18:30
Момичета, аз не мога да разбера защо тези хора дето им харесва само да гледат (май се наричат воайори) ви вълнуват толкова много.... Според мен, след като да пожелали да са анонимни, така да е.... Форумът си е същият с тях или без тях... Не заслужават толкова внимание!

hruptata
31.01.2009, 21:26
:hello: Днес за първи път влизам в тази тема и малко останах у4удена 4естно казано понеже аз май също влизам в 4ислото на така наре4ените воайори:shy2:
Разглеждала съм доста теми вкл. и ли4ни страници и съм оставала без думи от красотите които сте сътворили Това 4е не сме коментирали или дори едно :hello: не сме написали не мисля 4е е нещо лошо На мен ли4но ми е било неудобно понеже от пове4ето про4етени коментари съм оставала с впе4атлението 4е пове4ето от вас се познават ли4но
Мисля 4е всеки има право сам да прецени кога за първи път ще се престраши да коментира :confused:

vanina5860
31.01.2009, 21:46
hruptata, до момента регистрирани във Форума са 100011-ма, активни са 2052-ма. Не мила, повечето не се познаваме лично, по скоро по творбите - асоциативно. В няколко по-големи градове си организират срещи и се виждат, което е чудесно, но повечето сме само "виртуални" приятели, които сама си се убедила, си помагаме кой с каквото може.Не виждам нищо лошо и ти да се присъединиш. Мисля, че ще се почувстваш комфортно:kissyou:

marji
31.01.2009, 21:59
Нормално е да мине време докато се престрашиш да пишеш по темите във форума. И аз в началото 2-3 месеца само разглеждах, докато се запозная с реда на форума и разбера къде какво трябва да пиша. Да, наистина, някои от нас вече се познаваме и лично, но както пише преди мен и Vanina, това е благодарение на срещите, които организираме периодично по градове. Но дори и да не се познаваме, повечето сме приятелски настроени и готови винаги да помогнем - нали ни обединява една и съща страст по гоблените. Hruptata, чувствай се и ти добра дошла сред нас и не се притеснявай да изкажеш мнение!:kissyou:

hruptata
01.02.2009, 01:58
Мн ви благодаря за милите думи :kissyou:
Сиг съм 4е ве4е ще съм мн по активна и полезна надявам се :-|
Само трябва да разу4а как то4но стават нещата :idea:
:blueflow:

lilana61
01.02.2009, 18:57
Здравейте и от мен! Форумът е много богат и хубав! Нужно е време за новите да го разгледат. За мен лично е и много полезен защото нау4авам много неща от него - аз не съм опитна в гобленарството и много неща не знам. Радвам се че мога да ползвам вашите съвети дадени на мен или някой друг. Колкото до мненията мисля че всеки може да ги даде ако прецени че е уместно.

laskova_46
07.02.2009, 14:57
Нека да останат.Те може би нямат какво да споделят,но имат какво да научат.:loveglasses:

STOP-73
17.02.2009, 18:22
Здравейте мили дами! Аз също посещавам отскоро форума. Напълно прави сте, че човек, първо трябва да разгледа и чак тогава да се престраши да пише. На мен даже още ми е трудно и да пиша, затова не се осмелявам да коментирам.
Съветите и отговорите, които давате наистина са много полезни. Работите, които сте сътворили са прекрасни и могат да запалят и провокират желанието на много млади момичета. Има какво да научим от Вас, не се притеснявайте, няма да досаждаме!

ВанчетоМОД
18.03.2009, 19:49
:flowerlove:Момичета и момчета, така и не разбрах много за 0левите мнения. Ако се пише на ЛС , това също ли е нулево мнение, защото аз по-често правя това - пиша на ЛС, за да не разтягам излишно форума

viking
22.04.2009, 11:14
заинтригува ме тази тема и реших и аз да си сложа мнението , статистиката на Нинка направо ме шокира 100000 регистрирани и 2000 активни, но ако пък всичките 100000 са активни форума ще си пръсне по шевовете. И всички знаят че много от мненията се трият - аз съм почти от 3 години тук , по едно време бях стигнала до "професионалист" с над 1000 мнения които после се смъкнаха нa около 700 може вече и по-малко да са.
Самата аз съм принудена да трия мнения които вече не са актуални и стари за да се освобождава място за нови неща , така че такава е системата , и аз мисля че който иска да пише това е негово желание и след като имаме демокрация не бива да дискриминираме такива хора:kissyou:

sneki3
04.06.2009, 19:09
Чудя се има ли някакъв срок ,след който ако не си посещавал форума ,ти се освобождава името или както там се казва, за да може някой друг да се "кръсти" така.Като се регистрирах пробвах 5 имена и накрая си избрах нещо шантаво та и цифра му сложих:D.Влязох преди малко да разгледам регистрираните гобленари и гледам че последната активност на някой от тях е от преди година:confused:.При пощите примерно след 3 месеца мисля че беше ,трябва да се регистрираш наново:confused:
А иначе, който има желание нека си гледа, стига да не се опитва да печели на чужд гръб естествено:kissyou:

atina
06.06.2009, 01:05
Можеш да влезеш в една общност толкова, колкото самата тя иска да те допусне.

rodich
01.11.2009, 21:54
(Взех да си трия стари постове и попаднах тук .... )
Момичета, вие само този форум ли посещавате?
Аз пиша и питам на различни места. Ако питам нещо в "програмиране на Делфи" или търся код за бутона "Еxit" трябва ли при програмистите да се представям кой съм, какво работя, за какво ми трябва кода ?!??!?!