PDA

Покажи пълната версия : Мъко, моя...



maleks
23.12.2008, 14:34
Момичета, предизвиквам ви!
Ще отслабвам.Кой ще се прежали заедно с мен.
Никакви такива:http://s52.radikal.ru/i136/0812/a0/80996756d328t.jpg (http://radikal.ru/F/s52.radikal.ru/i136/0812/a0/80996756d328.jpg.html)
Начален старт:

NIA
23.12.2008, 14:41
Предлагам сега да си пуснем по една такава снимка на кантара и след празниците пак. :D и тогава ще видим кой пил и ял, кой - играл и кой НАДДАЛ :D:D

lari
23.12.2008, 17:17
Като отслабвате, хвърлете някой килограм към мен.:shy2:И така моите бяха много малко, а сега съвсем се стопиха.:(:angel:

barbie
23.12.2008, 17:54
Може и на мен да метнете няколко килца ,при силен вятър не излизам :D

svetta
23.12.2008, 18:47
Запланирах го след празници....Няма да откажа хубава празнична маса :D

maleks
23.12.2008, 20:00
Радост, не ми се точи на менюто.Така както върви ще съм освирепяла от глад...та пазете си чиниите.
За днес - не ви съветвам да пробвате комбинацията кисело мляко + ябълка.
Светка, няма проблем, включвай се след празниците.

maleks
23.12.2008, 21:07
:DМного е лесно:качваш се на кантара, заемаш нужната поза, така, че снимачната ти техника да е насочена към цифрите му и снимаш.
Е, тези, които са по-височки - малко повечко ще се поприведат.

elli
24.12.2008, 21:15
:DМного е лесно:качваш се на кантара, заемаш нужната поза, така, че снимачната ти техника да е насочена към цифрите му и снимаш.
Е, тези, които са по-височки - малко повечко ще се поприведат.

maleks, лесно ти е на теб, с твоите 60 кг, може да излезе че се хвалиш че са малко :D
а такива като мен дето първата цифра на килограмите им е 8 как да имат смелост да си покажат какво показва кантарчето :shy2:
ние ще се опитваме да отслабваме зад кадър, а знаеш ли може пък така да имам по-голям успех :D

lucy
25.12.2008, 00:18
На мен пък вече не ми пука колко тежа !:D И да се заричам и да не се заричам - пак си ги връщам! Така че, радвайте се на това , което сте и здраве да е! :kissyou:

leti_at
25.12.2008, 01:25
Малекс да те зарадвам мила..
..това кантарче и ние си го закупихме от Евроленд ( :Dв поредния ни изблик с Благоверния да пазим диета...колективно)..Имаме цифров кантар...ама той решил да купи и такъв :Dда бъде като контролен...
И да ти кажа много бързо този с делфинчетата...го изхвърлихме....защото не мери точно....слага си отгоре между 2 и 4 кг...
Така,че 100% ти гарантирам,че си с поне 2 кг по-малко..
А за другото и аз някъде от 7.01 ще започвам...че то много празници,много именици вкъщи...
...а снимка на кантара-цифровия....също ме е срам да сложа...
Поздрави и успех на всички в начинанието...стискам ви палци,защото е много смело точно сега по време на празниците да започнете диета:clap:...

lucy
25.12.2008, 12:54
Да бе, Малекс, защо точно сега ? :confused:То това няма да е предизвикателство, а живо мъчение :D

kameia
25.12.2008, 21:45
момичета да не ви пука-вълците кокали не обичат,какво като сме закръгленички:amam:

mimka
28.12.2008, 00:53
все си е добре човек да е слаб, но пусто като е натура...:idea:
А и сега с тия софри, ще е хабило на храна да отслабваме,:gipsy: така че запрятайте ръкави:amam: и .....ще му мислим след празниците:D

vanina5860
28.12.2008, 02:25
А аз всеки ден се мразя след преяждане:kissyou:Даже тази вечер ходих да се премеря, но си бях забравила телефона:(за да документирам.От две-три години варирам от 50 до 58 кг. В момента съм 56 кг, но се чувствам като 100.
За моята височина 1,60 съм убедена, че трябва да успея да сваля 5-6 кг, но пуста лакомия:amam::cookies::crazy:
Може би колективно като се заинатим ще успеем или поне така ми се иска

Дида
28.12.2008, 11:10
Оле,Нинче, и аз съм 160см, но 60 килограма.Мислех си ,че ми отива, ти сега взе,та ме накара да се виждам дебела. Направо ми скърши настроението.:(
Не искам диети,не мога да ги спазвам,нямам воля. Какво да правя сега?:confused:

elli
28.12.2008, 12:08
Оле,Нинче, и аз съм 160см, но 60 килограма.Мислех си ,че ми отива, ти сега взе,та ме накара да се виждам дебела. Направо ми скърши настроението.
Не искам диети,не мога да ги спазвам,нямам воля. Какво да правя сега?:confused:

Диде, я не се сравнявай с Ванина, според мен килограмите са индивидуални за всеки, давам пример: имах съученичка която изглеждаше много по слаба от мен, а когато ни теглеха в училище винаги излизаше с 2-3 кг по тежкаот мен :confused:
Това че си 60 кг не означава задължително че си ''пухкавелеста'', можеби костите ти са по плътни и тежат по вече, а може и кантарчето да не е вярно и да ти слага малко отгоре :idea:
Важно то е ти да си се харесваш, а не колко показва кантара ;)

п.п. ''сланинеста'' бе редактирано на ''пухкавелеста'' по препоръка на maleks :D

vanina5860
28.12.2008, 13:45
Диди, права е Ели. Така е. При мен костната система е с по- слаба, за сметка на сланинките:DПри тава, когато всички дрехи са ми тесни, много ясно, че ще се чувствам неконфортно. Но мисля, че една диета за поизчистване на организъма поне при мен е задължителна, но как да го направя, като при всяко влизане в кухнята:amam::cry:

Дида
28.12.2008, 23:23
elli,vanina5860, мерси....:kissyou: Олекна ми...:greeneye:
Вече ми стана по-добре,дори се посмях сама...:kissyou:

maleks
28.12.2008, 23:31
Алоооууу, какви са тия епитети.
Моля "сланинеста" да се редактира на "пухкавелеста".
Веднага се мятайте на кантара.
Който не му стига един кантар да стъпи на два - по един за всеки крак.
Утре ще се отчета.

lucy
29.12.2008, 01:44
А, таман ми беше интересно като как са ти се отразили коледните софри ... :D

kamellia
29.12.2008, 09:19
Според мен за вс човек си има идеално тегло. Когато го постигне и успее да го задържи, после самият организъм се приспособява към него.
Заради " мн приятни емоции" преди повече от година отслабнах ужасно и знам на какво не искам да приличам- ходещ скелет :D
Надявам се след раждането да успея бързо да си вляза пак в идеалното тегло:)

maleks
29.12.2008, 10:53
Ех, ако можеше да се отслабва само на определени места...

elli
29.12.2008, 10:56
Алоооууу, какви са тия епитети.
Моля "сланинеста" да се редактира на "пухкавелеста".


:D :D :D Приемам забележката и веднага отивам да се радактирам, вярно че така казано не звучи толкова зле, та може и без диета :D :D

Дида
29.12.2008, 10:57
Браво!!!! 1 килограм си е един килограм!!! Аз и толкова не мога да отслабна....Пуста лакомия....:thumbup:

maleks
29.12.2008, 11:14
Не питай, беше ме страх да се кача на кантара.
Не съм се лишавала от храна, но захарта в кафето смених с мед.
Наблягам на цитрус.Някои пият оцет, но си мисля, че киселината е почти идентична, а освен това и витаминозна.

stas
29.12.2008, 16:16
Е, не е задължително да си е играла с фотошопа. Може снимката да е от преди "голямото плюскане"... :D - да кажем от вчера сутринта... ;)
Хайде, Малекс, отложи диетата за 01.01.2009г. :), че се задава новогодишната трапеза...:!:

maleks
29.12.2008, 16:49
А,не!
Да, бе, фотошопа ми е като матерен китайски.
Мацки, освен кантара имам и сантиметър.Само не съм решила в см или в инчове да се отчитам.:D

Ducky
29.12.2008, 16:55
Хе-хе! Чета ви за неволите и ми идва да ви предложа една игра/конкурс с награда комплектовка гоблен - голям :) Дали ще има стимул тогава :D
Обче отслабването да е в проценти от теглото, а не в кг :)
Иначе и аз съм в групата "пухкавите" - на диетуващете ( ама все от следващия ден). Не ям много, но и водата дето пия ми се качва. Аз обаче си имам надежда, след нова година започвам по-интензивно лечение, защото имам неисулинозависим диабет и си дебелея и без да ям :idea: Иначе свалям, но много бавно - за година 8 кг - с лекарства.

alunagalia
29.12.2008, 17:00
Малекс ама как така по празниците на диета:hic: Аз от 20 дни се страхувам да се кача на кантара:( и сега като ирония преди да седна пред компа и да отворя точно тази тема си хапнах щоколадче:shy2:
Но от 01.01.09 и аз съм решила , тогава може ли да се включа в темата? и със снимки даже:gipsy:

maleks
29.12.2008, 17:07
Може, разбира се, и след Нова година, и кой когато му е удобно.
Който иска да сваля, който иска да качва.
На мен просто са ми излишни само 3 килца.

stas
29.12.2008, 17:14
Е, че то 3 килца си е постижимо. Ако смея да цитирам едни приятели, то "само със сутрешната тоалетна се сваля половин кило" (е, малко съм омекотила изразите, но в общи линии това е смисълът...) :gipsy:
Всъщност трябва да се стреми човек да си запази килцата покрай препълнените софри, а диетите после ще са песен :!:

vanina5860
29.12.2008, 18:37
Момичета, за себе си не зная, но скъпият може да се озове на диета:DПреди два-три часа ми отвориха зъб и ме предупредиха да внимавам да не запълня канала с храна, че болката ще се върне.
Та си мисля:confused:аз като не мога да ям, да готвя ли:confused::D
Вие как мислите:gipsy:

maleks
29.12.2008, 18:50
Не се хаби да готвиш.Аз днес ходих на имунизация.Не ми препоръчват да мятам малки питиета.Предупреди ме личната, че може да имам и леко неразположение.
Аз си мисля, да го направя по-голямо:D.Ама не върви и да шия и да ми е много зле.
Затова моите са на бланширани картофки.

mimka
29.12.2008, 21:37
Ехееееей, хитруши!:greeneye:Значи вие гладни и всички около вас също трябва да са на диета.:DЯ не ги измъчвайте:gipsy:D

murr
29.12.2008, 21:43
Maleks, изкушавам се и аз да започна диета заедно с теб, за да си имаш "конкуренция" ;)
Приемаш ли ме за дружка в диетата? Само казвай предварително какво ще се яде следващия ден, че да си го имам едно наум ;)

vanina5860
30.12.2008, 02:38
Момичета, нашата да не стане както при онзи дядо, на когото му казали да спазва диета - вечер да яде кисело мляко и той, след като се навечерял казал "Снахо, я дай сега и диетата":D
Но ние сме железни и с мъки и неволи - няма да се посрамим:DИли поне така ми се иска

maleks
30.12.2008, 11:03
Радост, това е за теб:gipsy:

leti_at
30.12.2008, 13:44
Малекс това е за теб
:clap::clap::clap::clap::clap:
за проявената упоритост и воля....

lucy
11.01.2009, 04:32
Ама защо няма развитие по тази тема :(
Малекс, докладвай как вървят 3-те ти килца - нагоре или надолу:D

vanina5860
12.01.2009, 00:49
[QUOTE=lucy;244003]Ама защо няма развитие по тази тема :(

Ами защо:(Защото гузен не гонен бяга:DВизирам себе си . Как не се засрамих поне малко. Писах в темата на Малекс, та да се стегна. Да, ама не! Даже два дена набивам пача та се късам:(

3axap
12.01.2009, 01:39
Абе днес по време на цялата среща се споменаваха тия чорапи и кантари, пък аз чак сега разбрах за какво иде реч... :PP

И за да не хваля само и сама шпионските си способности (:D) - от тази седмица тръгвам на танци :gipsy:

maleks
12.01.2009, 08:09
Имаше развитие - нагоре след новогодишните трапези.И аз съм жив човек, бе, качих си ги килцата.
И ...запачвам отначало.По обед като се върна от работа ще се снимам.

maleks
12.01.2009, 16:43
А, така не е честно.Метнете се и вие на кантара.
В момента съм заредила една купа с мюсли.

lucy
12.01.2009, 18:21
Ама аз не разбирам - при положение, че сега си отгоре в сравнение със старта защо беше тоя зор точно по Коледа да си причиняваш толкова лишения и мъки ... :confused:
Колкото до мен - не смея да се кача на кантара , не ми се мисли...
Още успявам да си закопчая дънките - значи положението още се търпи. Виж на пролет, като ми се прииска да се фръцна с някоя поличка и не успея да я закопчая - е, тогава да видите мъка ... :(

Дида
12.01.2009, 23:04
Ох,maleks,мятай мюслито.......:kissyou:

maleks
14.01.2009, 17:27
Не става само с неядене.
Днес:
сутринта в 7ч. един геврек с кафето, сега - 16ч. - две ябълки.Довечера - каквото и да е , ще е без хляб.
Това на втората снимка е препарат против целулит.Незнам откъде се купува, подарък ми е.Опитвам се да правя и разни некоординирани движения за отслабване...но не са за снимка.

lucy
15.01.2009, 12:47
Яс-но! Малекс, ти си решила да заприличаш съвсем на готината мацка дето я шиеш! Такава сериозна офанзива си предприела, че няма начин да не заприличаш на нея! Щом и тежката артилерия си пуснала под формата на мазила - ясно, мерака ти е голям! Успех! :kissyou:

Дивна
15.01.2009, 22:57
Ей, че сте упорити-тц, тц!Браво!Аз нямам тоя проблем, иска ми се да имаше темичка как да коача няколко кила....,но ви стискам палци на всички за ентусиазма....УСПЕХ!!!!

stas
15.01.2009, 23:28
Уха! Сериозна работа!
Успех, Малекс! :)

lucy
16.01.2009, 13:27
Не плачете! И аз съм с вас - от днес ставаме три! :kissyou:
Само дето не знам как да го постигна това отслабване ... :( В момента съм 72 , искам да стана 62 поне - а кажете как ! :D С глад няма да стане, щот озверявам и хапя наред в къщи, да махна хляба и тестените храни , а? :confused:

marji
16.01.2009, 14:01
Момиче, да не се заричам, но от понеделник и аз смятам да се включа с диетата на Пиер Дюкан. :idea:Мъка ми е само че няма да мога да ям така обичаните от мен плодове, но ... без жертви не може. Това е единствената диета, от която имам някакъв ефект. Само дано не се повторят проблемите, които имах преди време.

lucy
16.01.2009, 14:08
Абе да ви кажа, проблема с тоя господин Дюкан е само в мен! Пробвах го лятото, издържах 3 дни, не бях гладна, но направо ми се драйфаше от месо! Умирах за една кифла! Толкова пък да обичам тестени неща, направо не е истина! А и лятото си беше чисто наказание - плодове и зеленчуци дал Господ, аз дъвча пиле! Грехота си беше, ама сега да взема да се пробвам пак ... Лошото е, че дори и протеиновата храна трябва да я подбирам да е нискомаслена, иначе бих карала на кисело мляко само, ама то пък на нищо не прилича ... Абе, мъкааа ... :D

Лекичко съм се надценила - не съм точно 72 кг ... :D

maleks
16.01.2009, 14:29
Слави, радвам се, че съм те провокирала за нещо, от което явно си имала нужда.При мен е лесно, кг за сваляне са по-малко.
Вчера правих едни странни движения върху една голяма топка, после се чувствах все едно съм вадила картофи.
Не ви знам диетите, но момичета, моля ви, не се разболявайте!

lali
16.01.2009, 15:33
Абе да ви кажа, проблема с тоя господин Дюкан е само в мен! Пробвах го лятото, издържах 3 дни, не бях гладна, но направо ми се драйфаше от месо! Умирах за една кифла! Толкова пък да обичам тестени неща, направо не е истина! А и лятото си беше чисто наказание - плодове и зеленчуци дал Господ, аз дъвча пиле! Грехота си беше, ама сега да взема да се пробвам пак ... Лошото е, че дори и протеиновата храна трябва да я подбирам да е нискомаслена, иначе бих карала на кисело мляко само, ама то пък на нищо не прилича ... Абе, мъкааа ... :D

Лекичко съм се надценила - не съм точно 72 кг ... :D

Ех, и аз съм със същото тегло при височина 176, но какво да правя като не мога да стоя гладна. Пробвах няколко пъти диетата на Пиер Дюкан, но издържам само първите 3-4 дни и после "освирепявам" за нещо тестено или сладко. Децата вече ми забраниха да гладувам защото съм ставала като звяр в клетка :D.
И реших - "Ще си ходя пухкавичка пък каквото ще да става"

manka
18.01.2009, 00:42
Днес не сте се отчели нещо,качвайте се на кантарчетата или
продължаваме сhttp://s16.rimg.info/08906384e6190f53cb21093f9cadcd73.gif

lucy
18.01.2009, 00:59
Какво ти отчитане, след два дни на зелева салата с моркови, и тук таме по някоя мръвка пиле - днес изядох едно парченце баклава с половин чаша бяло вино!!!!!!!!! Не исках, ах ако знаете как се дърпах, ама те Не, та Не - опитай! Е, опитах, добре, че поне не го изядох цялото .... :D

maleks
21.01.2009, 19:35
От днес.

vanina5860
21.01.2009, 22:33
Maleks, ти си фурия:clap:Направо ти се възхищавам /да не са ти уроки, както казват бабите/ .Прави ми впечатление плавното намаляване на теглото, /а не ударно/ което е разумният вариянт.Като си снимам етапчето на гоблена, ще снимам и моя кантар:D:kissyou:

ANIMONI
22.01.2009, 17:31
A това е моя девиз с който искам да поздравя всички съфорумки на диета.току що го открих в руския форум за гоблени и си мисля че трябва да си го ушия

Denica
22.01.2009, 17:38
Превод за неразбиращите:

"Мозъчните клетки идват и си отиват.
Но "дебелите" клетки живеят ЗАВИНАГИ!"

ПП
Не се тормозете - по-добре сити и щастливи, отколкото гладни и зли :kissyou:

lucy
23.01.2009, 02:26
A това е моя девиз с който искам да поздравя всички съфорумки на диета.току що го открих в руския форум за гоблени и си мисля че трябва да си го ушия

Аз пък си харесах това ...:D:D:D

stas
23.01.2009, 10:00
A това е моя девиз с който искам да поздравя всички съфорумки на диета.току що го открих в руския форум за гоблени и си мисля че трябва да си го ушия

Това е страхотно:!: Страшно ми хареса. Може и аз да си го ушия, макар че не съм недоволна от моите 45 кг...
Хрумна ми една идея - да го ушия, да му сложа магнитче и да краси хладилника... (все пак другите вкъщи имат нужда от диета...:gipsy:)
:D:D:D

manka
28.01.2009, 20:53
Момичета,днес сме 28.01 не сте се отчели доста време:confused: или се отказахте вече:idea:

maleks
28.01.2009, 21:24
Момичета,днес сме 28.01 не сте се отчели доста време:confused: или се отказахте вече:idea:
Байрактарките са на ред.

lucy
01.02.2009, 13:16
68.600 кг ! Мъкаааа ...:(

vanina5860
01.02.2009, 13:19
Охооо, браво Люси:clap:Няма много за мъка:DОще някой и друг килограм и ще има Урааааа:clap::kissyou:

maleks
01.02.2009, 19:49
Кантара като че ли заспа зимен сън...

stas
01.02.2009, 22:02
Значи е време да смениш кантара... ;)

lucy
09.02.2009, 03:58
И аз съм на нещо подобно - избягвам тотално въглехидратните храни, но от плодове и зеленчуци не мога да се лиша ... От няколко дни реших да опитам и друга хитринка - установих, че всъщност се нахранвам много преди да стана от масата, но продължавам докато чинно не си "омета" чинията ... Затова сега съм на принципа на половинките - от всичко си слагам нормално, но изяждам само половината. Така окото ми не остава гладно, засищам се , а дали ще има ефект от намаленото количество - незнам! Знам само, че така не се тормозя с идеята, че нещо изпускам и съм лишена от него :D

maleks
15.02.2009, 13:37
добре, че fanti не е изтрила темата, иначе нямаше къде да се похваля.
http://s50.radikal.ru/i128/0902/d6/46147d979ab3t.jpg (http://radikal.ru/F/s50.radikal.ru/i128/0902/d6/46147d979ab3.jpg.html)Май останах само аз на кантара.
:kissyou:Благодаря на всички, които ме подкрепяхте със съвети на ЛС, с това, че се пробвахте да ми правите компания в разтоварването.
Слави, murr,може някоя от вас да изтрие темата./ако и др. слабеещи са съгласни, разбира се/
Слави, не се отказвай, на срещата те искам по минижуп.

jivi
15.02.2009, 14:00
мнго се радвам ,4е постигна целта си .аз следих темата с голям интерес ,но ме беше срам да се вклю4а,защото след второто раждане заприли4ах на прасе.искам да се преборя с 15 килограма ,но всеки път когато запо4на някаква диета мисля само за ядене :cookies::amam::D

maleks
23.03.2009, 08:06
[quote=jivi;255273]мнго се радвам ,4е постигна целта си ...
Да, ама пак му изтървах края.Започва се отначало.
Слави, благодаря, че я върна.:kissyou:Иначе ми се беше развалила дисциплината.

jivi
24.03.2009, 13:34
[quote=jivi;255273]мнго се радвам ,4е постигна целта си ...
Да, ама пак му изтървах края.Започва се отначало.
Слави, благодаря, че я върна.:kissyou:Иначе ми се беше развалила дисциплината.

Здрасти,имам предложение за теб

http://www.goblenite.org/showthread.php?t=5980
аз съм много доволна хем си пречистваш организма от токсините хем сваляш килца.Аз свалих 3 кг.и не съм си ги върнала:idea:Ако искаш пробваи и ти аз дугия месец пак ще пробвам

kami_r
22.04.2009, 11:31
Мисля, че малко хумор няма да навреди, затова - ето ви една диета
:D:D:D

Диета за отслабване!!!

Не можем да ядем телешко, заради "лудите крави"....

Не можем да ядем пилешко... поради "птичия грип"

Не можем да ядем яйца... Salmonella

Не можем да ядем свинско .тъй като и свинете са се разболели от птичия грип..
[

Не можем да ядем риба... тежките метали са отровили водата, а оттам – и рибата ...

Не можем да ядем плодове и зеленчуци...инсектициди, хербициди...

Hmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!
M
M
M
M
M
M
M
M

Май ни остана само шоколадът!!!!!!!!

Шоколадът е зеленчук
**
Шоколадът се прави от какаови шушулки/чушки.
чушка=зеленчук

**захарта се изтегля от захарното цвекло .


**лешниците са растение,категория " зеленчук". Така че шоколадът e зеленчук.

** Ако продължим нататък , шоколадът съдържа и мляко, така че е и здравословна храна .

**стафиди с шоколад,портокалови резенчета в шоколад, всичко това са плодове, така че можем да си хапваме на воля от тях.
**не чакайте!- - -

"STRESSED"четено отзад напред = "DESSERTS"

maleks
26.04.2009, 20:49
Ето затова си държа аз в тайното чекмедже на чантата, я "Чудо", я вафла "Трепач".Но днес на срещата намерих нов метод.На тази снимка съм с три сестри, двете посменно се друсаха на коленете ми , третата се въздържа...:gipsy:
http://s49.radikal.ru/i123/0904/22/3c0ae11579fct.jpg (http://radikal.ru/F/s49.radikal.ru/i123/0904/22/3c0ae11579fc.jpg.html)

sneki3
27.04.2009, 13:57
Я да се гмурна и аз в темата:idea:Откакто се качих на кантара и той изохка , че гупи не тегли - спрях вечерното тъпкане с хляб.Обикновено има полза .Ще видим тази година как ще е.И започнах да правя упражнения.Малкичко - колкото за успокояване на съвестта:gipsy:Обаче все още ме е страх да се претегля.И си мисля - добре си ми е без кантар.И за танци мислих , но си оставам само с каненето:shy2:
Успех на всички предприели опити за отслабване:kissyou:

Denica
27.04.2009, 14:21
... На тази снимка съм с три сестри, двете посменно се друсаха на коленете ми , третата се въздържа...:gipsy:

Сега беше момента да подрусаш и мен :D като стана плондер, ще те смачкам :D

maleks
28.04.2009, 16:03
Само аз ли съм постоянна.
http://s45.radikal.ru/i107/0904/ed/c3da81efcf8ct.jpg (http://radikal.ru/F/s45.radikal.ru/i107/0904/ed/c3da81efcf8c.jpg.html)

leti_at
28.04.2009, 17:15
Браво Малекс...ти си герой!:clap::clap::clap:

stas
28.04.2009, 21:30
Ауууууууу:!: Не много отдавна искаше да свалиш 3 кг до 60, а сега са 3 под 60:!:
ОГРОМНИ поздравления! :clap:

sneki3
11.06.2009, 16:29
Привет на всички.Нещо не пишете по темата:idea:Да се похваля - бях станала 60 килца и през целея април седях на салати и разни пилешки пържолки.Глад ви казвам - вълчи.Четях оня роман "глад" от Ненаедников и полза - никаква.Когато в края на май се качих отново на кантара и той пак показа 60 ми идеше да го изтупам през терасата:(
Казах си"Край , стига толкова лишения ще ям каквото си искам когато си искам и колкото си искам и ще отслабна".Сега не съм се качвала на кантар, но дъмките ми провиснаха и ми се появиха резките отстрани на краката което е сигурен знак за отслабване.
Та започвам да мисля , че всичко е въпрос на психика.Ако си повтарям че всичко ми се лепи организма ми ще се държи според очакванията ми.Ако - както се и получи - си внуша че слабея и няма проблем да си хапвам то така и ще стане.При мен точно това даде резултат:kissyou:

maleks
11.06.2009, 17:57
:DA!Добре,че ме подсети с тая тема, бях я забравила.
Може като тръгна на ревизия по срещите и кантара да сложа в багажа...

blue_bouble
11.06.2009, 18:24
Ще си позволя да цитирам една колежка, на която кг хич не са и малко: " Колко пари съм дала да си направя такова пищно дупе, та сега ще си го развалям ":D:D:D

sneki3
11.06.2009, 19:15
Ще си позволя да цитирам една колежка, на която кг хич не са и малко: " Колко пари съм дала да си направя такова пищно дупе, та сега ще си го развалям ":D:D:D

Това е много ценно :DЩе го запомня.Сигурно някой ден ще ми потрябва.Браво на колежката:clap:

petusikluk
01.07.2009, 07:13
Проблема в том что , не открывается сама страница как пошагово начать делать сайт

maleks
29.07.2009, 16:10
http://s50.radikal.ru/i127/0907/d8/9fa06bc295bft.jpg (http://radikal.ru/F/s50.radikal.ru/i127/0907/d8/9fa06bc295bf.jpg.html) Тук не съм на диета.:DНа морето плюсках като за последно, сега наново ще ухажвам кантара.

stas
29.07.2009, 19:44
Че това плюскане ли е? Шепа картофки и едно кебапче... :D

maleks
26.08.2009, 19:12
Stas, ето ти кантар.Това е положението.

stas
26.08.2009, 19:29
Stas, ето ти кантар.Това е положението.

Оооооооооооооооооооо:!: Значи си супермацка!:kissyou:
Значи послучай Националната среща ще можеш да хапваш спокойно и по много...:gipsy::kissyou:

maleks
26.08.2009, 19:43
Оооооооооооооооооооо:!: Значи си супермацка!:kissyou:
Значи послучай Националната среща ще можеш да хапваш спокойно и по много...
Трепачка съм.Само се моля като ходя по улиците да не ми се смъкне полата.:gipsy:

elli
26.08.2009, 20:07
Лелееее, Браво бе :clap: :clap: :clap:
а за полата не се трвожи ами подменяй гардероба ;)
А аз толкова килограми не съм била от преди 10 години и едва ли някога пак ще стана :shhh: