PDA

Покажи пълната версия : ПОМОЩ!!!



keissi
12.01.2006, 15:06
Момичета, имам нужда от помощ - от известно време шия Малката фрегата, но изникна един проблем. Схемата е двуцветна/черно и червено/,оказа се, че два знака от черните знаци са с един и същ номер:
знака + е с номер 3023
знака = е с номер 3023 цвета е сивозелен.
Знам, че много от Вас са я шили, затова много Ви моля - помогнете!!!!! :rezando:
Предварително Ви благодаря!

keissi
13.01.2006, 13:55
:? Тъй като никой не се нае да ми отговори, ето какво открих : със схемата/ за която благодаря отново на vemite/ отидох в магазинче за което знам, че комплектова гоблени. С големи молби ми беше дадена българска схема и се оказа, че в нея двата знака са един и същи цвят.Днес свалих от сайта на Astrelaan схемата/ а там пише, че е изпратена от Рени/, и видях, че там също двата знака са с един и същи номер конец - 3023. Пиша всичко това само за информация, след което ще изтрия темата

Скарлет
13.01.2006, 15:14
А защо тогава на един цвят са дадени два знака......... :? :?

keissi
13.01.2006, 16:07
Oх Скарлет, и аз това питам. Хайде за българските схеми е ясно, но и моята и на Astrelaan са оригинални / нали вилеровите схеми са двуцветни - черно-червени или черно-жълти/ поне аз така знам.А българската,с която сравнявах моята, беше със съвсем други знаци, но се ориентирах.Затова и питам момичетата които са я шили, да ми помогнат.

Скарлет
13.01.2006, 16:33
За съжаление аз не съм го шила,дано някой ти обясни,защо се получава така....