PDA

Покажи пълната версия : ПОМОЩ



k_8rum
12.01.2009, 16:42
ПРИВЕТ:D
ТОКУ ЩО СЕ РЕГИСТРИРАХ И МИ ТРЯБВА МАЛКО ИНФО:confused:
КЪДЕ МОГА ДА СИ СЛОЖА ГОБЛЕНА В РАМКА:loveglasses:

Е?

abi1004
12.01.2009, 16:57
Здравей, защо не погледнеш тук http://www.goblenite.org/forumdisplay.php?f=54

katt
16.01.2009, 10:00
помогнете ми моля, изпратиха ми много красив гоблен поне на мен ми харесва много но е на ПМ и с някакви страни конци не ДМЦ на тази прогограма от каде да сменя конците и възможно ли е въобще. Много моля помогнете ми.:shy2::shy2::shy2::shy2:

vania.kaimska
16.01.2009, 10:16
за конците виж в сравнителни таблици.Там има доста конвентори на различни марки конци.

venipetgab
16.01.2009, 11:17
помогнете ми моля, изпратиха ми много красив гоблен поне на мен ми харесва много но е на ПМ и с някакви страни конци не ДМЦ на тази прогограма от каде да сменя конците и възможно ли е въобще. Много моля помогнете ми.:shy2::shy2::shy2::shy2:

Вместо да се луташ в програмата, по-добре качи снимка в заявките за месеца (там ще ги видят повече хора) и поискай ключ. Все някой ще ти помогне.

tdm13
16.01.2009, 19:43
помогнете ми моля, изпратиха ми много красив гоблен поне на мен ми харесва много но е на ПМ и с някакви страни конци не ДМЦ на тази прогограма от каде да сменя конците и възможно ли е въобще. Много моля помогнете ми.:shy2::shy2::shy2::shy2:

Като отвориш схемата с програмата,кликваш два пъти върху някой цвят долу на палитрата.Отваря се прозорец с различни опции.Избираш опцията "convert" и там има едно малко прозорче със стрелкичка.Кликваш и излиза падащо меню с най-различни марки конци.Избираш DMC R и след това натискаш "Convert all".Автоматично конвертира.Не забравяй да сейфнеш.Обаче,ако има знаци в схемата,където конците са смес от два цвята,няма да конвертира и ще ти се появи съобщение,че не може да конвертира всичко.Натисни ОК.Обикновено при тези блендове използваните номера фигурират и като еденични иняма да е проблем да си ги нагласиш.
Надявам се да съм пила полезна.:-|

Yasna
06.02.2009, 19:59
моля кажете от къде мога да си купя от панамата с отенаци видях такава на сбирката във ВАРНА стоеше на бледо резедави облачета много е ефектна но не намерих по центъра

zezata
06.02.2009, 20:12
моля кажете от къде мога да си купя от панамата с отенаци видях такава на сбирката във ВАРНА стоеше на бледо резедави облачета много е ефектна но не намерих по центъра

Сигурно имаш впредвид тонирана панама? И на мен ще ми е итересно от къде мога да си закупя такава панама, че съм си харесала идни фейчки на Марабиля. А те са на зеленикава панама.

vania.kaimska
06.02.2009, 20:22
Тонирана панама продават в Мистър гоблрн в Пловдив.Може да си поръчате и от сайта на милена стил.
www.milenastyle.com