PDA

Покажи пълната версия : Нови модератори



dinko
11.02.2009, 13:52
Здравейте,

Тъй като има форуми без модератори ще помоля тук да предложите нови съфорумки, които мислите, че ще се справят с нелесната задача на модерирането.


Ето и форумите, които се нуждаят от модератори:


Представяне
Интернет ресурси
Печатни издания
Обяви
Измамници, мошеници и фирми-фантоми
Рамки
Бродерии
Тъкани гоблени
Плетива
Други изкуства
Приложни изкуства
Здраве и медицина
Проблеми и мнения

Някой знае ли нещо повече за Бамби и Renny?

За проблемите - мястото на сървъра наистина започна да намалява и затова помолихме maleks i NIA, ако имат някакви предложения за това как да освободим малко място докато поръчаме нови ресурси в края на месеца. Ето затова се разбрахме снимките от срещите да се отделят във външни сайтове и в темите да се посочи линк към албума.

Също така ще помоля да си изтриете част от личните съобщения, които са стари и непотребни.


:thumbup:

manka
11.02.2009, 21:11
За раздел -
Представяне,предлагам- maleks,тъкмо и са наблизо и поздравите:idea:
Рамки-Nia

И за другите раздели ли,ние трябва да си кажем мнението:confused:



Тъй като няма май много желаещи да предлагат,аз имам още някои и това са-
Интернет ресурси-Ducky
Печатни издания-Ducky
marji ,Lucy и Araxna,Denica ,nellli,където вие решите,или направо те да си кажат къде предпочитат:idea:
Ако някоя от тези дами които съм предложила не е съгласна,да го напише тук:idea::kissyou:

Давайте момичета и вие,нека има повече предложения...

Denica
11.02.2009, 22:26
Благодаря за гласуваното доверие!
Предполагам, че съфорумците трябва да вземат това решение ...
Принципно нямам против - предполагам, че мога да се справя, а ако ли не - може и да ме изтриете :D
Нямам и никакви предпочитания за теми - от плетива, тъкани гоблени и медицина нищо не разбирам, но мога да изтрия всичко :D

manka
11.02.2009, 22:34
А може и след като се предложат имената,да се направи анкета,и тя ще реши окончателно,кои ще са:idea:

pepina_p
11.02.2009, 22:48
Нещо............ никой от обяд не смее да пише по тази тема :gipsy:
Е .............. аз ще се престраша да си кажа мнението:
Аз също гласувам за Denica / да поясня, че не ми е близка или роднина /, а просто от самото начало във форума много ми е помагала / без да ме познава лично/. Предполагам, че и на доста от вас е помагала. :idea:
По- късно се запознах с нея лично и мисля , че е сериозен, отговорен и деен човек и ако търсите такъв, мисля че сте попаднали на правилния:thumbup: Не на последно място има огромно сърце :heart:
Това обаче е доста голям ангажимент и дали тя има възможност и иска да поеме такъв е нейно решение.
maleks се е доказала също като деен човек и мисля , че ще се справи с още малко задачи.
За останалите , които Манка предлага: Ducky, marji ,Lucy и Araxna също съм с много добри впечатления :thumbup: Опитни, отзивчиви и дейни хора, които ако им се възложат задачите със сигурност ще се справят прекрасно. Те обаче да преценят дали могат да се нагърбят с допълнители ангажименти. Познавам ги само виртуално, но предполагам ,че също са доста ангажирани в ежедневието си хора, а това да си модератор сигурно не е лека задача.

радрод
11.02.2009, 22:49
Аз предлагам vanina5860, защото е позитивна, аналитично мислеща личност, а и разполага с време и енергия да се справи и още една много важна причина - няма конфликт на интереси, защото не е участник и модератор в други форуми...

lucy
11.02.2009, 23:52
Благодаря за гласуваното доверие!
Предполагам, че съфорумците трябва да вземат това решение ...
Принципно нямам против - предполагам, че мога да се справя, а ако ли не - може и да ме изтриете :D
Нямам и никакви предпочитания за теми - от плетива, тъкани гоблени и медицина нищо не разбирам, но мога да изтрия всичко :D

Това последното много ми хареса! Давай ! Аз съм с теб!:D:D:D

gunnys
12.02.2009, 09:01
АЗ ИСКАМ МОДЕРАТОРИТЕ ДА СТАНАТ ТЕЗИ КОИТЕ НЯМАТ ПРОБЛЕМ СЪC СЪФОРУМКИТЕ.. manka, НЕ ЧЕ ТЕЗИ КОИТЕ ТИ СИ ПРЕДЛАГАЛА ИМАТ ПРОБЛЕМ СЪС НЯКОГО.. HO.. ДА СТАНЕТ ТЕЗИ КОИТЕ СА НАИСТИНА НЕУТРАЛЕНИ..

Denica
12.02.2009, 09:02
И mimik ще се справи с подобна задача!!!

remziyeavukat
12.02.2009, 09:22
Добро утро на всички.
От вчера гледам че няма много желаещи да си кажат мнението по въпроса...........
Моето мнение е че наистина трябва да са хора които имат желание и възможности.Време за това .........
Доколкото до конфликтите не мисля че е от много голямо значение.....
Всички от време на време може да сме се изразявали малко по ....... "остри" Но нали сме хора :-| които могат да си простят :?::?::?:
Желая успех и търпение на новите модератори.:!:

marji
12.02.2009, 09:40
Бих искала да си направя отвод. :idea:Просто не е подходящ моментът за допълнително ангажименти от моя страна към форума. В къщи вече съм без интернет - преместихме абонамента на сина в Бургас. А освен това ми предстои и смяна на работата и изобщо не знам какво време ще имам в бъдеще за форума. При това положение едва ли ще мога да бъда ефективен модератор. :confused:
На тези, които бъдат избрани за модератори, пожелавам да бъдат справедливи и безкомпромисни. Да не толерират никой потребител. Да поддържат форума чист и прилежен и да съумяват навреме да подтискат излишните емоции в него!

pepina_p
12.02.2009, 09:45
С риск да ме упрекнат ,че съм пристрастена към " пловдивската група" ще предложа още 2 -ма mimik и did_tag. Познавам ги лично и съм горда от това. :idea:
Според мен са доказали , че са сериозни хора, работохолици и отзивчиви. :kissyou: От достатъчно дълго време са във форума и имат доста опит.
Убедена съм, че ще се справят с лекота, с евентуалните си задължения и отговорности.

радрод
12.02.2009, 09:54
То така както върви разговора тук...:confused: можем да предложим абсолютно всяко момиче от форума - всички са добри, отзивчиви и с компютърни умения /щом са тук/:idea:
Не е ли по-добре, който иска да поеме такъв ангажимент, сам да напише тук къде иска да е Модератор, така ще си спестим неудобството, ако забравим да предложим някого:confused: и после може да направим анкета:loveglasses:

pepina_p
12.02.2009, 10:27
Да поясня, че нямам нищо против останалите предложени за модератори. Просто не ги познавам достатъчно и мога да изкажа категорично мнение само за тези които познавам и съм "виждала в действие".
Пък и доколкото разбрах, точно тук е мястото да предложим имена, а по късно да се гласува в анкета. Така, че колкото повече предложени, толкова по- голям и демократичен ще е избора. Ако аз нещо не съм разбрала добре :confused:, моля да бъда извинена.

alessina
12.02.2009, 10:45
От мен предложението е - sonq. Винаги е отзивчива, справедлива и точна.

vania.kaimska
12.02.2009, 11:12
Аз съм за Аби и Ванина

vanina5860
12.02.2009, 12:02
Радостче, Ваня:kissyou:, много благодаря за оказаното доверие, но нека преди да се направят номинаций, да споделя, че ми предстой пътуване за неопределено време извън България и това е достатъчна причина, поради която моето име да не фигурира.
Подкрепям мнението и съм убедена, че има момичета, които са отговорни, всеотдайни и с чувсвто за мярка и такт, заслужаващи да поемат тази не лека дейност на модератор. Нека не се притисняват и да обявят, че имат възможност да заемат и се нагърбят с допълнителен ангажимент.:kissyou:

viking
12.02.2009, 13:08
Светла Петрова:kissyou:

nellli
12.02.2009, 13:31
Момичета, струва ми се, че предложенията за нови модератори трябва преди всичко да се съгласуват лично , преди да се направи номинацията. Второ - много е важно модераторът да има достатъчно свободно време и да е човек, който с едното око по всяко време може да надзърта във форума. Аз съм на принципа - повече модератори с по-малко теми, а не малко на брой модератори, които отговарят за повечко теми. Така, всяко "моди" ще може да наблюдава отблизо, темата за която отговаря и да има време да направи необходимото почистване и др.такива.
А иначе - подкрепям изцяло предложението на Манка за модератори /стига и те самита да са съгласни/. Ducky определено е попадение в десятката за темите, за които е предложена.

did_tag
12.02.2009, 13:57
Напълно съм съгласна с nellli, модераторите трябва да са повече и да имат по-малко теми за които да отговарят.
А що се отнася до споменаването на моето име в списъка /благодаря Пепи за доверието/, не считам, че ставам за модератор. Понякога мога цял ден да съм на компа, друг път не. Мисля си, че е Мимик, и Деница, и Луси, и Светла Петрова и Дъки /стига да са съгласни/ ще са отлично попадение. :kissyou:

maleks
12.02.2009, 14:10
Деница, Мимик, Дъки, Арахна.
Така като гледам Ния е на път да изтрие целия архив и още еднин ресор ще поддържа модераторския и тренинг.

matcata
12.02.2009, 17:35
Тъй като познавам варненската група мога да кажа ,че всички са много достойни хора.За Арахна съм с двете ръце за-естествено и тя да е на същото мнение.Според мене важното е да се свърши работа,а наистина повечето модератори ще могат спокойно да си разпределят задълженията на нелеките задачи.

TDK
12.02.2009, 19:55
УРА, много се радвам на демократичния избор!:clap::clap:

Всички предложения са много добри, но за кандидатурите на Люси и Дъки, гласувам с две ръце!

Супер са подходящи! Знаят, могат и са безпристрастни! А да не говорим, че са готини!

Най-накрая и ние нещастни софиянки да имаме представителство в управлението на форума!:-|
До този момент нямахме такова!:shy2:

vanina5860
12.02.2009, 20:29
Таня, съгласна съм с теб, че софиянци трябва да имат представителство:clap:
До момента бях убедена, че ти също си модератор/явно някъде съм видяла името ти/:confused:
Разбирам, че са нужни повече момичета, тъй като работата е обемиста.
Теб те виждам като един обединител на софийската група и наред с другите имена искам да предложа и твоето.
И така - TDK притежава всички качества, необходими за длъжността модератор. Вярвам, че много съфорумки ще бъдат доволни:kissyou:
Тактичността , която е важен момент в основата на характера ти, е факт:idea:

vania.kaimska
12.02.2009, 20:50
Ако Ванина отпадне и аз съм за ТДК

alex 76
12.02.2009, 22:44
nadejdabr
Не забравяйте нашите емигранти,които заемат значително място във Форума и заслужават поне един представител...:idea:
Иначе съм съгласна с предложените модератори:всички са достойни хора.

elli
12.02.2009, 23:19
Нямаше ме няколко дни и сега гледам, 4е се се заформила дискусия
Съгласна съм, че трябва във вси4ки теми да има модератори, така ще се подържа редът и ще бъде по подредено, има нужда някои да почиства излишните постове
Относно кандидатурите мога да предложа TDK, Lusy,rostso, Дъки, Деница,Аби1004, cvetkovaa .... всъщност има доста момичета които са отговорни и подходящи за тази длъжност, стига те да са съгласни да поемат този ангажимент, все пак те си знаят колко свободно време имат.

nina55
13.02.2009, 09:26
С ДВЕ РЪЦЕ ГЛАСУВАМ ЗА LUCY, TDK , DUCKI , ROSTCO И ABI. ДО СЕГА СЕ СПРАВЯТ ЧУДЕСНО .

remziyeavukat
13.02.2009, 10:20
Хайде момичета и момчета,
които имат време и желание нека да пишат по два три реда ТУК за себе си и след това ако се наложи да се гласува за всяки по отделно.:kissyou:

Светла Петрова
13.02.2009, 10:52
Момичета, благодаря за доверието.По принцип имам време, което мога да отделя в помощ за форума.Ако сметнете, че мога да се справя - на разположение съм.:kissyou:

napetia
13.02.2009, 13:32
Здравейте!
И аз да дам своя глас за TDK, Lusy,rostso, Ducky. Надявам се, че няма да го приемете за пристрастие, но все пак тях ги познавам и имам лични впечатления, че са достатъчно ангажирани към интересите на форума и отговорни към нещата, с които се захванат! :clap:

mimka
13.02.2009, 16:11
:yes::thumbup:Светла Петрова

rostso
13.02.2009, 16:45
LUCY, TDK , DUCKY

Дали да не се пусне анкета и да се гласува?

teen_f
13.02.2009, 17:41
Lucy и Dukcy:)

IgDe
13.02.2009, 20:13
Моето скромно мнение - трябва да има отделен модератор за всяка теми!
Това е практика в повечето форуми!
Модераторите имат права само за дадената тема, за която отговарят! С една дума ограничена отговорност!
Единствено право за действия по целият форум имат администраторите!

А не както е тук!

dinko
14.02.2009, 00:44
Тъй като вече има съфорумци предложени за поста модератор, предлагам в понеделник или във вторник да публикуваме анкетата.
Ако избраните модератори са по-малко от форумите, предлагам някой от сегашните модератори да поемат по още един форум или някой от новоизбраните да поемат по два. Вие какво ще кажете, дали има по-добър вариант :confused:


Честит празник на всички! :loveglasses::wine:

nellli
14.02.2009, 09:08
Темите, които нямат модератори са 13, а предложенията колко са последно....Ако има по-малко от 13 предложение, май няма да има нужда от анкета. :D
Аз продължавам да си поддържам тезата - повече модератори с по-малко теми. Или тък всеки модератор да има по две теми и тогава първите 6 или 7 човека от анкетата, получили най-много гласове автоматично стават модератори.

Честит празник и на теб Динко и приятно прекарване днес. :D

veneta_az
14.02.2009, 18:16
Аз предлагам ако има сред нас хора, които разполагат с повече свободно време и са на ти с компютрите, да се самономинират. Мнението ми е, че всички тук са добронамерени и готови да помогнат и ще гласувам за всеки, който е съгласен да се нагърби с тази немалка отговорност.

ata
14.02.2009, 18:53
Венета и аз съм съгласна с теб.Защото предлагаме хора,без да сме наясно дали могат да се справят и дали имат време за това.Хайде момичета ,по желание,кой може и иска? Нали знаете,скромността,вече не краси човека...

vanina5860
14.02.2009, 19:12
Това предложение е много правилно:clap:При условие, че сред нас има много момичета, които са на ти с техниката и ако се окаже, че разполагат със свободно време и желание, то ги умолявам да се представят.Много ще е неудобно положението, ако ние номинираме човек, който де факто не разполага с нужното, за проследяване и поддържане на темите време.:idea:
Моля ви, момичета, обадете се:kissyou:

Tooth
14.02.2009, 23:46
Здравейте!
И аз да дам своя глас за TDK, Lusy,rostso, Ducky. Надявам се, че няма да го приемете за пристрастие, но все пак тях ги познавам и имам лични впечатления, че са достатъчно ангажирани към интересите на форума и отговорни към нещата, с които се захванат! :clap:

Аз също познавам тези хора и смятам ,че ако са съгласни може да им се гласува доверие Наред с тях бих предложила и Stas ,стига тя да няма нищо против

dinko
15.02.2009, 00:34
teen_f, Mimik, lucy, TDK, Nelia, nadejdabr как сте :idea:

Jana_jj
15.02.2009, 08:07
Мимик, Деница, ТДК:idea:

ata
15.02.2009, 08:32
Явно никой няма да се престраши да каже,че иска и може да се справи със задачката...Ето защо предлагам Дида , via_1313 и viking

viking
15.02.2009, 09:54
за сега виждам че Таня и Светлето са се откликнали на предложението , значи приемат сложната задача, затова с две ръце бих гласувала за тях, другите нищо не пишат - могат ли, искат ли??? :confused:също ми харесва идеята за някой от чужбина - и много ще се радвам това да бъде Надето стига да иска, бих добавила и Дида

pakpak
15.02.2009, 11:26
Вероятно няма да ме одобрите, защото не се познаваме лично, но тъй като повечето време съм в интернет мога д аотделям време за форума.
Знам, че не съм по приказките по скоро съм работохолик... та ...аз се самопредлагам..

Mimik
15.02.2009, 12:26
Благодаря ви за доверието, което сте ми гласували :)
Честно казано, не знам доколко бих могла да се справя, но пък мога да пробвам :)

neonila
15.02.2009, 12:29
...pakpak , аз не те познавам лично, както и останалите момичета предложени за модератори...но щом оределяш себе си като работохолик това означава, че си дисциплинирана и отговорна...а фактът, че се отзова без да те моля и ми помогна да попълня "незнанието си"показва, че си отзивчива и имаш коректно отношение към хората...предполагам , че ще следиш за стриктно изпълнение на правилата, от което всъщност форума се нуждае...

lucy
15.02.2009, 13:11
teen_f, Mimik, lucy, TDK, Nelia, nadejdabr как сте :idea:

Добре съм Динко, благодаря за интереса ... :D
Между другото - чета с интерес дискусията и ми прави впечатление следното нещо : Изскочиха няколко постоянни имена, което е добре, но ако продължаваме така ще имаме предложения за целия китайски народ :D Незнам защо този път сте решили да се допитате до нас за избора на нови модератори , все пак отговорността за функционирането на форума е ваша и решението - добро или лошо, също трябва да е ваше... Но пък така е по-демократично и ви прави чест желанието да се съобразите с "гласа народен"! :clap: Аз лично бих се заела със задачата, но малко ме притеснява факта, че като цяло форума не е от най-подредените. Имам предвид, че има големи и тежки подраздели, има и модератори, които аз поне не съм засичала от доста време, което значи, че в техните теми не се знае кой следи за правилата, има и такива модератори, които всеки ден са на поста си, но пък имат доста теми за които да следят /визирам Манка/ , та това което искам да кажа е , че според мен предстои доста работа и все от някъде трябва да се започне ...
Много е важно и още нещо - не бива ранга "модератор" да се възприема като някаква привилегия, нещо за което останалите да ти "Честитят", това е преди всичко работа и отговорност допълнително, за да могат редовите потребители да се наслаждават спокойно на форума!
Това имах да кажа по въпроса! Усмихнат ден на всичкииии! :kissyou:

Дида
15.02.2009, 13:17
И за благодаря за доверието. Ще се пробвам ,пък ако не ме харесате как чистя и подреждам ще се пробва друг.
Лек и успешен ден.

noar
15.02.2009, 13:48
Позволявам си и аз да се намеся,познавам Деница и Мимик и смятам ,че щом са съгласни ще се справят чудесно с ъс задължението.
Искам да подкрепя Pak-Pak,с веригата Вилер тя доказа ,че умее да се отдава изцяло на задачите който има.
Също така изкам да ви предложа Захар, тя е млада ,деина и ако приеме ще е само в наша полза!:thumbup:

stas
15.02.2009, 15:04
И аз благодаря за доверието. Бих се справила, защото съм работохолик и обичам да помагам, но се притеснявам, че някои от съфорумките може да се поразсърдят. Все пак не съм от много отдавна във форума.
Лек и успешен ден на всички! :kissyou:

vanina5860
15.02.2009, 15:11
Станиславче, тъкмо се спретвах да ви предложа и теб- Stas и tdm13.
Мисля, че не трябва да се притисняваш от това, кой какво ще помисли, по-важното е, наред с уменията ви, ще се намери ли време за допълнителни ангажименти и отговорност:kissyou:

viking
15.02.2009, 15:16
не знам защо някой трабва да се сърди , и това че някой е по-отскоро също няма значение и нека не забравяме че модераторството е само труд и губене на ценно време затова да благодарим на хората които се съгласяват да се занимават с това и да поддържат фарума в ред

И аз благодаря за доверието. Бих се справила, защото съм работохолик и обичам да помагам, но се притеснявам, че някои от съфорумките може да се поразсърдят. Все пак не съм от много отдавна във форума.
Лек и успешен ден на всички! :kissyou:

ata
15.02.2009, 15:48
Изобщо да не си и помислят да се сърдят!:D Даде се възможност и всеки сам да прецени възможностите си и да се предложи. От това повече накъде?:clap:Браво pakpak!Радвам се и на всички,които се съгласиха досега!

TDK
15.02.2009, 16:13
Мили приятели по хоби,
много ви благодаря за доверието, което ми гласувате!

С голямо удоволствие бих помогнала за по-добрият ред във форума, който вече ми е необходимост в ежедневието, но имам проблем!
А той е, че до началото на лятото имам един проект, който ми отнема много време. И при тази моя заетост едва ли ще мога да бъда много полезна!

Юра
15.02.2009, 19:05
Благодаря ви за доверието, което сте ми гласували :)
Честно казано, не знам доколко бих могла да се справя, но пък мога да пробвам :)


Аз пък изобщо не се съмнявам - ще се справи - пък и чужди езици знае :D:D:D

lili
15.02.2009, 19:13
Аз имам свободно време, но не се познаваме и несмея да се самопредложа. Ако станат много предложенията не ме бройте. Ако липсват хора, както решите.

ra4ko75
15.02.2009, 19:30
Az sym za Svetla Petrova i stas (izviniavam se za latinicata)

eli1958
15.02.2009, 20:21
Здравейте момичета и момчета!И аз реших да изкажа своето мнение по повод на новите модератори.Познавам ви виртуално но смятам,че сред нас има много разбиращи,коректни,съвестни съфоруци,които ще се справят перфектно с поставените им задачи.Това е много отговорна и прецизна работа,изискваща много нерви и отнемане от лично време,за да могат всички посетители на форума(както казва Люси)да се насладят максимално.Затова предлагам за всяка тема да има отделен модератор,който ще има възможност да следи темата стриктно.Аз съм за:TDK , stas , Mimik , lucy , Svetla Petrova , Дида ,а защо не и iv4omad мисля,че Кулинарията ще се справи чудесно.Дано да не съм ви отекчила с писанията си,но това е мое лично мнение.На всички ви спорна седмица!

dinko
15.02.2009, 22:08
Аз пък изобщо не се съмнявам - ще се справи - пък и чужди езици знае :D:D:D

Юра, а ти как си със свободното време :idea:

chedenceto
16.02.2009, 15:41
Подкрепям предложенията, които са направени до сега. Ако мога да ви помогна с нещо съм на ваше разположение.
Приятен ден на всички.

kara52
16.02.2009, 16:04
Момичета, а какво ще кажете за Rosi22, тя е много отговорен човек и широко скроен - неведнъж го е показала.

Юра
16.02.2009, 16:43
Юра, а ти как си със свободното време :idea:
Може да се каже че имам такова - само да не се налага да спя пред компа - не мога на шум и светло :D

rosi22
16.02.2009, 19:21
Момичета, а какво ще кажете за Rosi22, тя е много отговорен човек и широко скроен - неведнъж го е показала.

rosi22 благодари за характеристиката и се отвежда моментално. Нямам сили, време и търпение за такава отговорна работа. :kissyou:

manka
16.02.2009, 22:32
Хайде момиче вие сте :idea: Горе в темата има анкета,натискайте бутоните,маркирайте и избора е ваш сега:kissyou:
Успех на всички записани :thumbup:

dinko
17.02.2009, 00:33
Искам да поясня, че можете да посочвате повече от 1 кандидат.

nellli
17.02.2009, 09:03
Имам питане: колко модератори избираме - говоря за бройка?
Понеже темите са 13, а номинациите повече, последно какво предлагат админите: на всяки две теми по един модератор, или на всяка тема модератор. Защото искам да знам за колко човека мога да дам глас - 13 или 6-7 :confused:

sunnyto
17.02.2009, 09:16
Не е ли правилно да питате хората първо дали имат време Идали им се занимава с това и после да се правят анкети
И то винаги има някой който няма да е доволен а за пристрастия просто да не говорим

delhina
17.02.2009, 09:25
Според мен ,щом и Ния е в кюпа трябва и на другите модератори да се сложат никовете и да се реши вече кой ще бъде ,защото някои модератори от много време не са влизали във форума,после от много места ми се оплакаха защо Фантазия е модератор,нека и тя също да е в анкетата,така всеки ще гласува и ще бъде честно:!:

zdrave
17.02.2009, 09:30
и аз мисля че трябва всички стари модератори да се подложат на гласуване,не само Ния

rebostobg
17.02.2009, 09:48
Разбирам идеята,че изборът на модератори трябва да е демократичен, затова и аз гласувах. Но, като правило, у нас демокрацията често води до един безсмислен спор, който в крайна сметка ще бъде разрешен от администраторите. А, те от своя страна, си бяха набелязали хора, на които биха гласували доверие, наблюдавайки тяхната работа във форума и извън него. А, за възможността бъдещите модератори да изпълняват или не своите задължения можеха да се разберат на ЛС.
Мисълтта ми е,темата да не се разраства повече, за да не се стига до конфликти! Така,че гласувайте!:idea:

nvvs
17.02.2009, 09:50
Абсолютно поткрепям delhinа и zdrave.
Трябва всички да се подложат на гласуване .

ata
17.02.2009, 09:50
И аз съм учудена, ако избираме нови модератори,какво търси НИА в списъка,нали тя си е такава?:?:

flame
17.02.2009, 10:54
Прави сте, малка грешка при съставянето на анкетата. Тя е само за новите модератори. :)

nellli
17.02.2009, 11:04
Така и не разбрах за колко модератори гласуваме. Моля по-сериозно наистина да се погледне на нещата. Накрая пак ще има сърдити, защото не е ясен реграмента - колко на брой от тези с най-многото гласове ще станат модератори. Мисля, че това е важно.

dinko
17.02.2009, 11:23
:goodnews:

Малко пояснения:

Анкетата приключва на 22 февруари 2009 (Неделя) в 20.00 часа.

Не сме решили кои форуми ще имат повече от 1 модератор, затова не сме съобщили точен брой. Със сигурност модераторите няма да са по-малко от 13.
Успокойте страстите :blueflow:

matcata
17.02.2009, 12:34
Аз гласувах за 13-на форумче по модератор.

jordanova_l
17.02.2009, 15:57
Аз гласувах за stas

cecunka
18.02.2009, 20:13
Тъй като сравнително отскоро съм във форума, гласувах за няколко дами, които съм забелязала че са много активни, винаги с адекватни предложения и готови да помогнат на всеки. Останалите много моля да ме извинят, но тепърва ще трупам впечатления за тях.:kissyou:

3axap
18.02.2009, 22:54
Cecunka, не се извинявай изобщо. Целта на гласуването не е да трупаш точки пред познати :)
Пък и нужно ли е изобщо да пишем за кого точно сме гласували???

cecunka
19.02.2009, 09:43
Захар, не е нужно да казваме за кого сме гласували, аз също не съм го направила. Исках да поясня по какви критерии съм гласувала, за да няма засегнати. Сигурна съм, че всички предложени за модератори са страхотни и заслужават да им бъде гласувано доверие.:kissyou:

Radi
19.02.2009, 16:15
Аз също гласувах, и съм съгласна с мнението на останалите, всеки предложен да напише дали смята че разполага с необходимото време и най-вече със желание, за да се справи с подреждане и почистване на отделните теми във форума. На всички кандидати успех! :kissyou:

Дивна
19.02.2009, 19:17
Съгласна съм с Ради, по -правилно е да се попитат тези, които са предложени дали имат достатъчно време , а и желание за това- да са модератора.Успех на всички, които ще заемат този отговорен пост.

tdm13
19.02.2009, 22:37
Толкова много хора сме във форума,а до тук (22,36 часа,19февруари) са гласували само 113?! Мили съфорумци,мобилизирайте се,моля.

moni2111
20.02.2009, 08:15
Мисля, че след като участниците дадоха своите предложения и анкетата е показателна за отношението към избор на модератори админите да посочат новите и да не мъчим повече форума.

delhina
20.02.2009, 08:34
какъв процент ще се гледа ми стана много интересно?не трябва ли кандидатите да са минали 50%?като например TDK

flame
23.02.2009, 13:29
Здравейте на всички,
благодарим на всички за истинския ентусиазъм и желание да поддържаме
форума чист и подреден :kissyou:
Вероятно вече сте разбрали, че всички в анкетата са ИЗБРАНИ от уважаемите съфорумци взели участие в "изборите" :idea:
Остава само да определим, кой модератор в кои теми да бъде записан като такъв. Това е текущото предложение:

Представяне (Denica, maleks, NIA)
Интернет ресурси (TDK, Ducky, viking)
Печатни издания (Ducky, pakpak)
Обяви (Mimik, Юра)
Измамници, мошеници и фирми-фантоми (Araxna, stas)
Рамки (Захар, teen_f)
Бродерии (Светла Петрова abi1004)
Тъкани гоблени (Nelia, Дида)
Плетива (pakpak, did_tag)
Други изкуства (lucy, sonq)
Приложни изкуства (lucy, rostso)
Здраве и медицина (Araxna)
Проблеми и мнения (viking, stas)
Въпроси и отговори (stas)

Моля бъдещите модератори да пишат :clap:

lucy
23.02.2009, 13:38
Нищо против ... :kissyou:

Denica
23.02.2009, 13:42
Нищо против ... :kissyou:

Аз също ... :kissyou:

teen_f
23.02.2009, 13:43
"ЗА" с две ръце;)

Ducky
23.02.2009, 14:03
Аз съм За всички, и за себе си съм съгласна :)

NIA
23.02.2009, 14:08
Както се казва "Много баби,хилаво дете" :D и дано да не важи за случая тази поговорка.
И без да имам нищо против срещу когото и да е персонално, само си задавам един въпрос : Кому беше нужна анкетата за гласуването?! :confused:
Достатъчно бяха само да се предложат хората. И още в този ред на мисли, означава ли,че ако бяха предложени още 100 човека,всички щяха да се изберат :crazy:


И сега на всички нови казвам ДОБРЕ ДОШЛИ В ОТБОРА и ви пожелавам не желание за работа,защото то не ви липсва, а преди всичко лека работа и нека направим нашият форум достоен кандидат за приза "Образцов форум"./Малко ми звучи като тоталитарно понятие, :Dно не можах да намеря по -подходящ израз в момента./

rostso
23.02.2009, 14:38
Видях си името в Приложни изкуства, заедно с това на една моя дружка - lucy. Мисля, че е чудесно!

Искам да кажа, "ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!" на всички 27 човека, гласували за мен. Не може да си представите колко съм щастлива, че сте ми гласували доверие!:kissyou:

did_tag
23.02.2009, 15:02
Току що видях, че и аз съм включена в групата на модераторите. Благодаря Ви, но искам да кажа, че даже незнам как се държат куките за плетки и сега отивам да видя какъв е този раздел. Ако смятате, че все още ставам, ще се пробвам

sonq
23.02.2009, 15:29
Ще бъда честна с вас .До преди два дни аз не бях влизала в тази тема и незнаех,че съм предложена.Късно беше да реагирам.Но за да оправдая доверието на тези хора които са гласували за мен съм съгласна.Радвам се че ще работя с Люси в екип.А темата "Други изкуства"ми харесва.Дори в момента се занимавам с нещо различно от гоблените и ще Ви го покажа тези дни.

Araxna
23.02.2009, 15:57
Съгласна съм с подбора.

moni2111
23.02.2009, 16:41
Първо се смутих от броя на модераторите, но сега мисля, че решението е мъдро. Когато премине първичния ентусиазъм, ще останат тези, които ще работят.
Спорна ви работа!

stas
23.02.2009, 16:49
Благодаря на всички, гласували за мен. Надявам се да оправдая доверието ви.
Отивам да разузнавам разделите. :kissyou:

viking
23.02.2009, 16:50
аз също се радвам че съм в екип с Таня и Дъки, а също и Стас , само все пак няксй да обясни какво точно ще правим:kissyou:

Denica
23.02.2009, 17:09
В моя раздел има "само" 260 теми :gipsy: - а идва пролет ... и пролетно почистване ............
:D :D :D

maleks
23.02.2009, 17:13
В моя раздел има "само" 260 теми :gipsy: - а идва пролет ... и пролетно почистване ............
:D :D :D
Имаме оборотна пароструйка.

vania.kaimska
23.02.2009, 17:17
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ И СТАРИ МОДЕРАТОРИ!ПОЖЕЛАВАМ ВИ СПОРНА РАБОТА,И ДАНО НЕ ВИ Я СЪЗДАВАМЕ МНОГО

Mimik
23.02.2009, 17:46
Честито на всички :)
И на мен ми харесва подбора :)

Юра
23.02.2009, 17:57
Благодаря на модераторите и на момичетата за доверието !
Честито на всички нови модераторки - приятно и усърдно почистване:D
Аз лично много се накефих че съм с Мимик - така де градските трябва да сме в екип :idea:

Светла Петрова
23.02.2009, 18:05
Харесва ми темичката и другарчето ми ...:kissyou:

pakpak
23.02.2009, 18:41
Много се радвам, че няма да съм сама и че ще имам другарчета ...
Благодаря на всички, гласували за мен.
:kissyou:

Radi
23.02.2009, 20:06
Момичета, честито! Желая ви спорна работа! :kissyou:

Дида
23.02.2009, 20:17
Благодаря за гласуването и най-вече, че ми имате доверие.Ще се постарая да съм полезна. А за другарчето си - думи нямам!!!!:kissyou:

maleks
24.02.2009, 06:37
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ КОЛЕГИ!СПОРНА И ВСЕОТДАЙНА РАБОТА:idea:!

jordanova_l
24.02.2009, 08:07
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МОДЕРАТОРИ!!!

remziyeavukat
24.02.2009, 08:21
ЧЕСТИТО И СПОРНА РАБОТА НА НОВИ И СТАРИ МОДЕРАТОРИ!:kissyou:
Нека когато се прави профилактика да се намери начин да не изчезват картините или по някакъв начин да се запаметят някъде .Това не е работа на модераторите но ако им се възложи мисля че ще се справят.
Много е трудно след това да се възстановят толкова много постове ......:loveglasses: .......

manka
24.02.2009, 09:14
Честито на всички нови модератори,желая ви спорна работа http://s16.rimg.info/802c50cfca1c3c3deff72685eebd5d22.gif

abi1004
24.02.2009, 10:13
Мили момичета искам да благодаря за оказаното ми доверие за модератор на тема "бродерии". Доста голяма бе за мен изненадата и се надявам със Светла Петрова да работим ползотворно за нашия прекрасен форум.:kissyou:

vanina5860
24.02.2009, 10:59
МИЛИ МОМИЧЕТА,ДА ВИ Е ЧЕСТИТО ДОВЕРИЕТО,ПРОЯВЕНО КЪМ ВАС, МАКАР ЧЕ ВИ СЕ УВЕЛИЧАВАТ ОТГОВОРНОСТИТЕ,ВИЕ ЩЕ СЕ СПРАВИТЕ:idea::kissyou:

venipetgab
24.02.2009, 11:25
Честито на новите модератори и ползотворна работа!:flower:

jivi
24.02.2009, 15:13
спорна работа моми4ета:clap::kissyou:

Nelia
24.02.2009, 15:22
Аз докато разбера че върви гласуване и избор,се оказа че съм със звезда :D
И така с блясък в очите и звезди в косите... ще дерзая напред!
Имам хубаво другарче и приятна компания !!!

:flowerlove: Благодаря на всички!

елица
24.02.2009, 15:43
:flowerlove: :blueflow:
ЧЕСТИТО И ОТ МЕНЕ !!!
Нищо че съм нова тук - желая ви не само блясък в косите а и в очите - УСПЕХ

zezata
24.02.2009, 17:21
Честито на всички модератори. Да сте все така напети и с метличките напред.
http://s10.rimg.info/2cc4a85529d24e4d7758729a007fa55d.gif http://s10.rimg.info/9c897223d5eb9f79f2c6fd1648c71c62.gif

nina55
25.02.2009, 08:53
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МОДЕРАТОРИ . РАДВАМ СЕ ЗА ТЯХ И СЪМ СИГУРНА , ЧЕ ЩЕ СЕ СПРАВЯТ БЛЕСТЯЩО . ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ

Кристи
25.02.2009, 10:58
Радвам се за всички нови модератори :kissyou: Пожелавам им лека и спорна работа в нашия форум :flowerlove:

TDK
26.02.2009, 12:12
Мили колеги по хоби!

МНОГО, МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ДОВЕРИЕТО, КОЕТО МИ ГЛАСУВАХТЕ!

di_di_b
27.02.2009, 08:33
МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ВСИЧКИ ВАС .ЧЕСТИТО:flower::flower:

Tooth
27.02.2009, 18:21
Честито на всички нови модератори.

molly
28.02.2009, 14:50
Честито на новоите модератори:kissyou::clap::kissyou::clap:

idzs
28.02.2009, 17:17
Честито на новите модератори:kissyou::flower:

i.p.stamenova
02.03.2009, 21:05
ЧЕСТИТО И ВИНАГИ ТАКА ОТЗИВЧИВА и МИЛА TDK:kissyou::kissyou: