PDA

Покажи пълната версия : Лечител с билки в Ямбол?????



blue_bouble
15.02.2009, 17:25
Обръщам се с молба към всички от Ямбол.Преди няколко дни мои познат ми каза, че имало в Ямбол преди години някакъв дядо , който приготвял билков мехлем против брадавици.Които след намазването изчезвали...иначе операцията ми е 100 процента сигурна...:confused:
Знаете ли за него, жив ли е и как да се свържа .

minka kurteva
15.02.2009, 21:02
утре на работа ще попитам и ще ти кажа как стоят нещата

minka kurteva
23.02.2009, 21:34
Здравей! Малко със закъснение пиша но бях ангажирана.Проверих при билкаря за този мехлем за брадавици , но ми отговориха, че такъв не приготвят а приготвят, а



някакъв пресен сок от билката " змийско мляко " , но казаха,че е още рано . Аз лично вярвам на този билкар, защото те са баща син и деца по наследство,занимаващи се с това от години.Купувала съм си от тях много неща и са ми помагали .Може от друг билкар да е този мехлем ,но не познавам такъв. Телефона им е 046 66 36 54 ул. цар Асен 11

minka kurteva
23.02.2009, 21:35
сигурно са го купили от същото място ,но дядото почина и сега се занимават неговите наследници

blue_bouble
23.02.2009, 23:03
:kissyou:Благодаря ти от сърце!

smilch
25.02.2009, 01:30
За билкаря в Ямбол не бях чувала, но що се отнася за кожни проблеми мога да ти препоръчам един доктор в Сливен. Той е много възрастен, бивш военен лекар. Като за стар човек приказва много неща, които не те интересуват :D , но е мн добър лекар. Ако се интересуваш мога да намеря името и телефона му (данните ги има майка ми).