PDA

Покажи пълната версия : Предложения за "Проблеми и мнения"



stas
01.03.2009, 19:29
Мили момичета и момчета,

в този форум има много теми, които са с по няколко мнения и не са активни от доста отдавна, някои от години.
Въпросите, които сте задавали са получили своите отговори, а никой не проверява старите теми, когато иска да зададе въпрос. Може би ще е добре да бъдат изтрити тези теми? Очакваме вашите мнения и предложения. Не бихме искали да изтриваме теми, без вашето съгласие. :idea:

И едно предложение:
Тъй като в "Заявки за месец..." не се пускат постове от рода на "търся нещо по еди-какъв си повод", "Търся нещо на тема...", "Предложете ми нещо за..." и т.н. предлагаме в този форум "Проблеми и мнения" да пуснем такава тема. Очакваме вашите мнения и евентуално предложения за името на темата.

Предварително ви благодарим за отделеното време!
Модератори:
Stas и Viking :kissyou:

elli
01.03.2009, 21:28
Напълно съм съгласна :thumbup:, хващаите метлите момичета :idea:

Val4e
01.03.2009, 21:36
Аз съм съгласна със stas, че има много теми, които могат да се изтрият. Аз лично съм пускала такива теми и момичета можете спокойно да ги изтриете.

Аз предлагам да има тема озаглавена напримар Не знам и питам или нещо такова. И там да се събират всички такива единични въпроси като за това как да се разгадае ключа на даден гоблен, или как се шие даден бод, или каква панама да използвам и др. такива.

Дида
02.03.2009, 09:51
И на мен ми харесва да подновите темичката.Понякога нямам време да разгледам десетина страници въпроси и отговори,искам бързичко да ми се помогне и ето че пълня с въпроса си темата,въпреки че е имало такъв.
Може да я кръстим Въпрос за бърз отговор
Няма значение заглавието,важно е да си помагаме.
Спорна работа.

Jana_jj
02.03.2009, 09:55
Съгласна съм с предложението.:thumbup:

veneta_az
02.03.2009, 18:23
И аз съм за. Пускала съм теми, които вече не са актуални и можете спокойно да ги изтриете. Спорна работа.

vanina5860
03.03.2009, 03:46
Аз съм ЗА такава тема.Това ще е много полезно:clap:, а за да не се товари форумът, вие след това от време на време ще ни поизмитате:D:kissyou:

stas
15.03.2009, 00:10
Мили момичета и момчета,
неактивните теми и въпросите, които са получили отговор и са от предишни години са изтрити.
Можете да задавате нови въпроси. :D :kissyou:

Предложение за създаване на две нови теми:
1. "Въпрос за бърз отговор" - по предложение на съфорумките
2. "Търся гоблен на тема или по повод..." - за търсене и предлагане на схеми на гоблени в случаите, когато не се търси конкретен гоблен, а се събират идеи. (Например, "Предложете ми нещо, подходящо за човек с еди-каква си професия/за абитуриент/за годишнина" и т.н.) Не е желателно да се пускат подобни постове в "Заявки за месец..."

Helen
15.03.2009, 13:00
Хубава е идеята ви за новите теми,ще направят форума ни по-подредено място. На мен обаче ми се струва, че е по-добре темата "Търся гоблен на тема или по повод..." да бъде в безплатни, под заявките за месеца. Има доста хора, които влизат във форума само за да поискат нещо и в "Проблеми и мнения" няма да я видят. Така няма да престане пускането на нови теми и товаренето на заявките с постове от рода "търся нещо...." Всички сме се убедили, че има посетители, които изобщо не четат, а само търсят нещо. Нека ги улесним максимално:D в искането:D, нали и модераторите са хора:kissyou:. Така, по мое мнение ще им се улесни работата.